Ana Menü

Flaş Flaş Flaş! Aurelio Beşiktaş'ta mı?

Başlatan CR7, Ekim 01, 2008, 19:20:51

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

iyide nerden çıkardın güzel kardeşim benim yönetimin yanında olduğumdan. benim o cümledeki kast'ım iyi bir futbolcuyu orta sahayı tamamen toparlayabilecek kapasitede olan bir futbolcuyu sadece fenerde oynadı diye istememektir böyle oyuncuları almazsak böle ruhsuzlara kalıp, yönetim istifa demekten başka bişi gelmez elden. bize aurelio gibi topçular gerek orta sahayı toparlayacak basacak yırtacak vs. gözünüzü sevim fb de oynadı diye istenmezmi üstelik türk statüsünde. yapmayın etmeyin
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

ist.hatirasi/3-4

ya kardeşim gelip senin oyuncunu döven bir insanda sen ruh mu arıyacaksın? bana futbolcuma saygısı olsa adam olsa köpek gibi saldırmaz.biz değilmiydik nefret eden euroliodan? benim oyuncuma vuran adam şimdi gelip takımımda oynayacak! benim orta saha mı toparlayacak! istemem ben fenerli değilim bana küfür edeni benimseyeyim.isterse kupa aldıracak adam olsun istemem!
YÖNETİM İSTİFA !!!

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: ist.hatirasi/3-4 - Ekim 02, 2008, 22:58:41
ya kardeşim gelip senin oyuncunu döven bir insanda sen ruh mu arıyacaksın? bana futbolcuma saygısı olsa adam olsa köpek gibi saldırmaz.biz değilmiydik nefret eden euroliodan? benim oyuncuma vuran adam şimdi gelip takımımda oynayacak! benim orta saha mı toparlayacak! istemem ben fenerli değilim bana küfür edeni benimseyeyim.isterse kupa aldıracak adam olsun istemem!

Valla aynen katılıyorum.. Bu adamda ruh olsa ne olur.. Ondan gelicek fayda hiç gelmesin daha iyi..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

husoeagle

ne geldiyse başımıza yönetimin yanlış transfer politikası yüzünden geldiya zaten
araştırma yapmadan izlemeden menejerlerin önerdiği her futbolcuyu aldılar
sıra geldi aurelio ya

ist.hatirasi/3-4

spikerin sözleri güzeldi metalist macında

baskanı kocu gidip adam beğenip getiriolar.
büyük ihtimal sorun bizde anlamıyorlar adamdan!
YÖNETİM İSTİFA !!!

beckyZWICKY

1. Aurelio çok sakin bir oyuncu hiç bi zaman pis işlere bulaşmadı. taa ki bizim maça ve o olaya kadar. fakat ben kattiyen inanmıyorum durduk yere aurelionun o hareketi yaptığına banada hakaret edilse bende saldırırım onu geçtim bende beşiktaşlıyım sende, (yanlış anlama) ben senin anana avradına küfür etsem sen bana saldırmazmısın? kişisel olayları takıma klube yansıtmamak gerekir

yada bunu geçtim şöyle bir örnekle devam edeyim bırak yabancı asıllı futbolcu kavgasını rakip oyuncu kavgasını. ibrahim toraman,ibrahim üzülmez mevzusu.. aynı takım ve o takımın 2 kaptanı.. haa bunda yönetim affetmekle hata yaptımı yaptı. ama bu kavgayı kişisel kavgayı takıma klube yansıtmak doğru olur mu? buda öyle birşey üstelik 2 rakip ve yabancı futbolcular.

Aurelio yabancı asıllı bir futbolcu oynadığı güzel oyunu aşkı için değil ekmek parası için gayret eden birisi. böyle olmasa ayrılmazdı zaten fenerden.

daha konuya yatkın bir örnek daha vererek anlatayım Nihat Kahveci.. real sociedad takımında iken villareal ile oynarken bir oyuncuyla kavga etse aradan bi kaç yıl geçse ve o kavga ettiği oyuncu villareal takımından ayrılsa vs neyse villareal nihat transferinden vazgeçer mi. taraftarlar istemiyor diyelim. bu bize ve başkalarına saçma gelir dimi yada bencillik? bu aurelio içinde başkalarına böyle gelir farklı açılardanda görmek gerek olayları. yada nihat düşük performans mı gösterir? buda öyle birşey nihat ispanyol değil ordan bi takıma aşık değil. aurelioda burda öyle türk asıllı değil burdan bir takımada aşık değil sadece ekmek parası..

neyse kardeş konuyu uzatmayalım kısacası sen istemiyorsun ben istiyorum gelmesini. :)
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

ZLataN

AureLio'ya geLene kadar bu takımda kimLer neLer oynuyor..

Daha dün fenerdeyken küfrün her türLüsünü yiyen 2. KAPTANIMIZ Nobre..

İbrahim üzüLmez'e kafa atarak eLmacık kemiğini kıran ALi Tandoğan..

AureLio'ya sıra geLene kadar şu anda ki futboLcuLarımıza bakmak gerek..

husoeagle

bunların hepsini buraya getiren demirören
her yol ona çıkıyo
ama o bırakıp gitmiyo

eRe

Beşiktaş Kulübü, Real Betisli futbolcu Aurelio'ya transfer teklifi yaptıkları yönünde medyada yer alan haberlerin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

Kulübün internet sitesinde yapılan açıklamada, "Bugün bazı basın organlarında yer alan Kulübümüzün, Real Betis'in futbolcusu Aurelio'ya transfer teklif ettiği şeklindeki haberler asılsızdır. Kulübümüz bu futbolcu ile ilgilenmemektedir. Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız" denildi.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi