Ana Menü

Sivok'un MR'ı çekilecek

Başlatan pAscAliAnUmut, Eylül 28, 2008, 15:28:08

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pAscAliAnUmut

Turkcell Süper Lig'de İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile 1-1 berabere kalarak 2 puan yitiren Beşiktaş, UEFA Kupası 1. turda Ukrayna'nın Metalist Kharkiv takımıyla 2 Ekim Perşembe günü yapacağı maçın hazırlıklarına başladı.    

BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde teknik direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde gerçekleştirilen idmanda, dünkü karşılaşmada forma giyen oyuncular koşu yaptı. Diğer oyuncular ise çabukluk çalışmasının ardından çift kale maçla günü tamamladı. Antrenmana Serdar Özkan'ın yanı sıra dünkü maçta sakatlanan Sivok ve Zapotocny katılmadı. Kulüp doktoru Ayhan Optur, Zapotocny'nin herhangi bir sorununun olmadığını ve dinlendirildiği için idmana katılmadığını, Serdar Özkan'ın ise tedavisinin bittiğini ve yarın çalışmalara başlayacağını söyledi. 
Optur, dünkü mücadelede sakatlanan ve çıkmak zorunda kalan Sivok'un MR'ının çekileceğini belirterek, "Futbolcumuzun durumuna yarın alınacak MR sonuçlarına göre karar verilecek" dedi.

Bu arada siyah-beyazlı takım, Metalist Kharkiv maçı hazırlıklarını yarın basına kapalı gerçekleştireceği antrenmanla sürdürecek.

Sensiz olmuyor be SİVOK
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

BerkAy1903

Biran Önce İyileşmesi Dileğiyle..
19o3

BJK_Kübra

biran önce düzelir inşallah..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

carsi52

Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

saldır beşiktaş

Sivok savunmamızın bel kemiği o çıktıktan sonra ne hale geldi defans  gördük inşallah bir an önce iyileşir
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

+18 !

gökhan zana kaldıysak işimiz var demektir hadi be sivok iyileş biran önce..

pAscAliAnUmut

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Eylül 28, 2008, 16:51:22
Sivok savunmamızın bel kemiği o çıktıktan sonra ne hale geldi defans  gördük inşallah bir an önce iyileşir

Sivok'un kalitesi tabi ki tartışılmaz ama madem zorunluluktan onu oyundan alıyorsun. Neden hazır TOraman varken gidip saçmalamaktan başka hiç birşey yapmayan Zan ı koyuyorsun. Bu arada golde yine hatası var (Zan'ın)

saldır beşiktaş

Gökhan zan o kadar rezil bir futbolcu olsaydı milli takımda oyanamazdı
Haklı olabilirsin ama eleştiri yaparken biraz daha yapıcı ol yıkıcı değil  ;)
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

pAscAliAnUmut

Dün oyuna girdikten sonra kendini hemen belli etti. Sivok, topu aldığı gibi ya yanındaki adama verirdi ya da oyunu kurmaya çalışırdı. Ama gökhan Bam-Güm şişir anam anam. Eskiden çok yerinde müdahaleler yapıp hatalarını kapatırdı ama artık onu da yapamaz hale geldi. Durduğu dakikaya , Beşiktaş'tan aldığı her liraya yazıklar olsun

saldır beşiktaş

Bir maçla hemen böyle yıkıcı bir değerlendirme yapamazsın daha ligin 5.haftası
Gökhan çok hata yapan bir futbolcu evet ama Türk futbolcular arasında ondan daha
iyisi yoktur bence...

ZeMaHŞeR

ZaN ZaN GöKHaN ZaN...

Seviyoruz seni...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

pAscAliAnUmut

Yoo Gökhan her maçta aynı. Gerek milli maçlarda gerek ise Beşiktaş'ın maçlarında sürekli aynı hatalar aynı hareketler. Biraz futboluna bir şeyler eklese. Onu takımda tutamazlar. Fiziği bir defans oyuncusu için muazzam. AMA İŞ ONUN KENDİSİNDE BİTİYOR !!

pAscAliAnUmut

OLmuyor Olmuyorr sensiz olmuyorr

saldır beşiktaş

her maçta aynımı ? Almanyay'la yaptığımız yarı final maçını tekrar bir izle ister
veya geçen seneki 2-1 lik liverpool maçını