Ana Menü

Sivok'un MR'ı çekilecek

Başlatan pAscAliAnUmut, Eylül 28, 2008, 15:28:08

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pAscAliAnUmut

Evet her maçta aynı. Yazdığım gibi eskiden yerinde müdahaleler yapıp hatalarını telafi ederdi. O maçlarda kusursuz oynadı mı? Hayır.  Yaptığı müdahelerle hatalarını unutturdu. Ama artık onlarıda yapamıyor
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

KeePSaKe

Sivok inşallah yetişir Metalist maçına Gökhan Zan iyi bir oyuncu ama bazen basit hatalar yapabiliyor.
Since 1903

saldır beşiktaş

Çok biliyorsan sen gir oyna maçı o onda futbolcunun yaşadığı stresi heycanı bilemezsin
Gökhan  iyi bir futbolcu ki ondan iyisi bulunamıyorki sürekli milli takımda oynuyor evet hataları yokmu var hemde çok
bu hatalarınıda çalışarak düzelticeğine inanıyorum...
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

pAscAliAnUmut

Oynayacak tabi o kadar parayı banada verseler oynarım. O andaki heyecanmış sanki gökhan 2. sınıfa giden çocuk. Sürekli milli takımda oynamasının sebebi BENCE o mevkide fazla futbolcumuzun bulunmaması ve Terim'in seçimi. Toraman varken onu çağırıp kadroya koymak

NoPasaran

Sanki babasının hayrına iş yapıyor birde Gökhanı savunuyorsunuz anlamıyorum..

Trilyon alıyorlarsa yemişim  onların stresini sıkıntısını..

Aynen arkadaşa katılıyorum..

Girer girmez  belli etti kendini.güm pat tak. Ulan yanındaki adama versene. Önemli olan ileri en iyi şekilde çıkabilmek.nerede boş adam varsa ver sonra işini yap.

Defans oyuncusu hücuma katılsın diyoruz ama arkadaş abartmöaya gerek yokki. Ver yanındakine. yada ön liberona. Sen kendi işine bak..

Golde takım olarak hata yaptık onuda belişrteyim sadece zana suç atamayız ancak direkten dönen toplarında hatası vardı..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

pAscAliAnUmut

Evet abi haklısın golde tek Zan'ı suçlamakta haksızım. Orda herkesin hatası vardı.

saldır beşiktaş

bulun o zaman Türkiye'de Gökhandan daha iyi bir alternatif görelim
ayrıca sadece yıkıcı eleştiri yapmakla bir şey elde edemeyiz biraz daha yapıcı olamayız
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

pAscAliAnUmut

Zaten gökhan'ın alternatifi olmadığı için milli takımda sürekli as oynuyor

carlito1903

İnşallah bi daha böyle sakatlıklar yaşamayız da Sivok Zapo ikilisi bozulmaz...

G.Zan formanın artık garanti olmadığı anlayamamış yedek kalmak biraz aklını başına getirmiştir diyordum ama nerdee...

NoPasaran

Zandan iyisini gelelim göreve bulalım

Ama fazla dışarı çıkmaya gerek yok. Kendi yedek klubende Toraman var. Ancak boy olarak Gökhandan yararlanmak istediği için Gökhanı soktu oyuna..

Ancak yanlış yaptı :)

Bide yapıcı eleştiri nasıl olacak.Adam oynayamıyorsa ne yapacaz.Katlanacağız mı ömür boyu
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

saldır beşiktaş

sabır her şeyin ilacıdır demiş atalarımız daha sezon başlayalı 5 hafta olmuşken bir futbolcunun bu kadar sert bir şekilde eleştirilmesi yanlış...