Ana Menü

Yılın Futbolcusu Delgado !

Başlatan Adriano, Ağustos 22, 2008, 02:24:04

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adriano

[IMG]http://img48.imageshack.us/img48/8310/8d0c053074d86c4d81be013yu8.jpg[/img]

Rüyada Gibiyim..

Kupasını alırken camiaya umut dağıtan kaptan: Beşiktaş'ın kaptanı olmak müthiş bir olay. Şampiyonluktan başka bir düşüncemiz yok.

Beşiktaş gazetesi tarafından 'yılın futbolcusu' seçilen Delgado'nun ayakları yerden kesildi... 2007-08 sezonunda oynanan altı maçta spor yazarlarından en çok oy alarak bu unvanı kazanan Arjantinli yıldız, gazetenin imtiyaz sahibi İsmail Baştuğ'un takdim ettiği kupayı kaldırırken, camiaya umut dağıttı... Kendisine verilen değere layık olmak için elinden geleni yapacağını vurgulayan çiçeği burnunda kaptan, "Şu an rüyada gibiyim" ifadesini kullandı.

SERGEN VE BOBO...

Kendisine güvenenleri asla mahçup etmeyeceğini vurgulayan Delgado, sözlerini şöyle sürdürdü: "Taraftarımıza şampiyonluk sevinci yaşatmak için el ele vermiş durumdayız. Bütünlük içinde hedefe koşacağız. Beşiktaş gibi bir takımın kaptanı olmak benim için ayrı bir onur kaynağı." Değerlendirmede tangocuyu; Bobo, Tello, Holosko ve Serdar Özkan izlerken birincilik onurunu daha önce Bobo ve Sergen Yalçın da yaşamıştı.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

srdr

ya bırakın güldürmeyin hangi performansla yaa..
beşiktAŞK - since 1903

NoPasaran

Yuh desem yuh yani.
Dünya kadar para alacaksın..Senede 5 maç ya oynayacaksın ya oynayamaksın sonra geleceksin Yılın Sporcusu seçileceksin..

Taraftarın şu Delgado hayranlığını anlamıyorum. İyi futbolcudur yeteneklidir ama ne veriyor..

Öyle ahım şahım çok çok süper bir yetenek felanda değil.İyi oyuncu sadece. Asla öyle büyük liglerin büyük takımlarında oynayacak bir oyuncu felan değil..

Senede 25 gol bana fayda sağlamayan (asist ve gol ) adama ben yıldız ofansif orta saha demem, diyemem

Kendimizi kandırmaya devam edelim

Belki bir gün şampiyon oluruz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

MeLo

bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

keskinli

kötü bi takimda ronaldinhoda is yapamaz :)
bu sene daha faydali olacak
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

saldır beşiktaş

kaptan olmanın verdiği sorumlukla çok daha iyi işler yapıcak bunu son oynanan siroki maçındada gösterdi ilerde topları hep o kullanıyor bu sene en az 10 gol 15 asistlik bir performans bekliyorum
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

+18 !

kıyaslama gibi olmasın ama eğer bizim rakibimizdeki aynı mevkideki bi oyuncu bizimkinin 2 katını yapıyorsa haketmemiş demektir umarım bu sezon hakeder...

srdr

beşiktAŞK - since 1903

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: srdr - Ağustos 23, 2008, 19:25:14
bekleyin bekleyin olur..
kardeşim senin sorunun ne inanmıyosan hiç girme bu siteye inanmak işin yarısını halleder senin gibilere inat delgado'da bütün takımda iyi futbol oynayıp şampiyonluğu olucaz bu sene ;)
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

husoeagle

ya sanırım Beşiktaşta yılın sporcusu seçilmiş ve bencede haketti geçen sene
delgadoya ön yargılı yaklaşılırsa ne yaptıkları da görülmez elbet
delgado diyince hemen 5 milyon alan diye başlıyosunuz
5 milyon delgado kalitesindeki bi oyuncu için normal bi fiyat
delgadonun kalitesi de tartışılmaz bile

NoPasaran

Alıntı yapılan: husoeagle - Ağustos 23, 2008, 19:32:25

Gerçekten merak ediyorum geçen sene ne yaptıda "haketti"

Fenerbahçe Maçındaki hatasından dolayı gol yediğimiz aklıma geliyor, sonra hak etti diyorsunuz ben anlamıyorum..

Delgado geçen senede hiç bir şey vermedi..

Bu seneye umut bağladık yine
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Ağustos 23, 2008, 19:41:02
Alıntı yapılan: husoeagle - Ağustos 23, 2008, 19:32:25

Gerçekten merak ediyorum geçen sene ne yaptıda "haketti"

Fenerbahçe Maçındaki hatasından dolayı gol yediğimiz aklıma geliyor, sonra hak etti diyorsunuz ben anlamıyorum..

Delgado geçen senede hiç bir şey vermedi..

Bu seneye umut bağladık yine
trabzona süper bir frikik golü attı ç.rize maçında galibiyeti kurtardı kasımpaşa maçında yine maçını kurtaran oydu çok fazla ahım şahım bir katkısı yoktu ama attığı şık golleriyle ilk geldiği sezona göre çok daha iyiydi ve bu sene çok daha iyi olucak

husoeagle

spor yazarları 6 maç ta maçın adamı seçerek vermişler bu ödülü delgadoya demekki onu geçen olmamış delgado almış ödülü
sadece bir pozisyonla yargılayamayız öyle olsaydı şampiyonlar ligi ön elemelerinde zürihe attığımız 3 golü de delgado attı

NoPasaran

Alıntı yapılan: husoeagle - Ağustos 23, 2008, 19:49:38
spor yazarları 6 maç ta maçın adamı seçerek vermişler bu ödülü delgadoya demekki onu geçen olmamış delgado almış ödülü
sadece bir pozisyonla yargılayamayız öyle olsaydı şampiyonlar ligi ön elemelerinde zürihe attığımız 3 golü de delgado attı

Bir maça göre yargılarsak zaten kazanan belli olmaz

Geçen seneki Delgadodan mutlu isek vay bizim halimize..

Geçen sene istedğimizin %25 ini aldığımız adam takımın yıldızı..

Galatasaraydada , Fenerbahçedede ilk 11 e asla giremeyecek bir adamı ben takımımda yıldıoz kabul edemem
Aşk bu Aşk !

volkanca.net