Ana Menü

Yılın Futbolcusu Delgado !

Başlatan Adriano, Ağustos 22, 2008, 02:24:04

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adriano

Gese'de ilk 11'e giren Lincoln, Delgado'yla karşılaştırılamaz bile.

Geçen sezon yılın futbolcusu seçildi Delgado, beğenmiyorsunuz. Takımda yılın futbolcusu söyleyebileceğiniz bi oyuncu var mı acaba ? Mükemmel oynamadı geçen sene fakat iyi oynadı bencede haketti. Kötünün iyisi desek yeridir.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

CR7

Delgado hak etmedi diyorsunuz
peki yılın futbolcusu olacak başka kim vardı geçen sezon takımda?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

husoeagle

volkan bence ön yargılarını yen delgadoya karşı ancak o zaman görürsün neler yapabildiğini onun

NoPasaran

Ön yargılı değilim. Hatta severim Delgadayu ama oynasın arkadaş.

Bu takımın en yetenekli adamı kabul ediliyor ligin son haftalarında 2-3 haftasındaki asist ve golünü saymazsak resmen geçen sene dökülen bir Forvet arkası..

8 gol atmış, 2 si penaltı. 6 gol atmış sanırım 7 de sasist yaptı ve o 7 asistin 2 tanesi son 2-3 haftan birinde.Yani ligten kopmuştuk..

Şimdi Bobo ya bakıyorum. Ligte 10, Kupada 2 gol atmış toplamda  12..

Bir takım şanssızlıklar ve sorunlar içindeki Bobodan biz neredeyse 2.yarı hiç faydalanamadık.Ona rağmen çok daha faydalı olmuştu. Ha diyeceksiniz Büyükşehir Beldediyesi maçı sonu oldu ama neyse..

Bobo mu yılın futbolcusu olacaktı Onada hayır ama çok haksızlık yapıyorsunuz..

Holosko ve Özellikle NOBRE çok çok daha etkili olmuştur Delgado'dan.

Aksini iddaa eden varsa geçen seneki maçları tekrar izlesin..

Delgado yakışıklı adam, piyasası olan adam ama yalana gerek yok..Bu takıma halen çok bişey kattığına inanmıyorum..

Şimdi rakibe bakıyorum..

Adamın 10 numarasın[kufur otomatik degistirilmistir]oşmuyor, takımı yönetemiyor şu bu diyen yine Beşiktaş taraftarı

Geçen sene 23 maçta oynuyor 14 gol 11 asist yapıyor..

Lincoln ile ilgili bu sene ancak konuşacağız.Geeçn seneki durum çok farklı.

Ki Galatasarayda bu işi 2 kişi üstleniyor takımı o bölgede sürükleyen. Arda ve Lincoln..

Ama yinede katalım derseniz 15-16 maç ancak oynamışi ve bunu rezalet olarak nitelendiren sarı kırmızılar 5 golünü görmüş Lincolnun..

Bizim süper yıldımız 2 si penaltı 8 gol atsın, adam 5 gol atsın yerin dibine girsin..

Yetenek ile katkı çok farklı şeyler..Bu sene herşey daha iyi olması dileğiyle

Benim ön yargım yok

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Adriano

Antalya maçında Holosko ve Bobo biraz daha son vuruşlarda etkili olsaydı, Delgado 4-5 asist yapmıştı (:

Umarım bu sene kaptanlığın verilişiyle yeteneklerini daha iyi sergilemeye başlar.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..