Ana Menü

Sus Artık Yeter !!!

Başlatan rico_ pasa, Ocak 12, 2007, 21:09:04

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rico_ pasa

E Kicker'e konuşan Beşiktaş'ın hocası Tigana, kadrosunun dar olduğundan yakınarak, "Aradaki puan farkı da bundan oldu. Bir kişi daha sakatlanırsa, Fenerbahçe ile baş edemeyiz" dedi.

Efes Cup'ta Galatasaray'ı penaltılarla geçen Beşiktaş'ın Teknik Direktörü Jean Tigana, Almanya'nın haftalık spor dergisi Kicker'e konuştu. Yine sözünü esirgemeyen ve önemli açıklamalar yapan Fransız teknik adam, elindeki kadronun yetersizliğinden bahsederek "Dar bir kadrom var" dedi. "Türkiye Ligi gerçekten Süper Lig mi?" sorusuna, "İngiltere, Fransa veya İspanya ligleri kadar üst seviyede bir lig değil, bu zaten Avrupa Kupaları'ndaki başarısızlıklardan belli oluyor" cevabını veren Tigana, Milli Takım'ın da 2002 yılından beri düşüşe geçişini, büyük jenerasyonun yaslandığına bağlayarak, artık yeni bir neslin yetişmesi gerektiğini söyledi.

"TÜRKİYE'DE MUTLUYUM"

Türkiye'de kendisinin ve ailesinin mutlu olduğunu ifade eden Tigana, "Yeni tecrübeler ediniyorum, özellikle Türk basınının neler yazabildiği konusunda. İstanbul'da 20 tane gazete var, bununla yaşamanız gerekiyor" dedi. Fransız teknik adam, bir yıl önce takımın başına geldiğinde yaşlı bir kadroyla karşılaştığını ve lider takımın 25 puan gerisinde olduklarını belirterek, "Yeni bir başlangıç yaptım. Beşiktaş'ta çok yavaş da olsa bir gelişme var'' diye konuştu. Tigana, Fenerbahçe'nin 8 puan gerisinde olmalarının, kadrosunun dar olmasından kaynaklandığını ifade ederek, "Bizden birisi sakatlanırsa Fenerbahçe'yle baş edemeyiz. Ancak küçük de olsa bir şansımız var'' dedi. Siyah beyazlı teknik adam, Beşiktaş'tan ayrılan Ailton için, "Burada profesyonel davranmadı" ifadesini kullandı.
Adaletin Bittigi Yerde TÜRK'ÜN Kudreti Başlar.

rico_ pasa

bu haber dogru haber kimse balon demesin bu 1

besiktas dusmanı biri bile bu acıklamayı yapmaz 2

konustukca batıyor ve zarar veriyorsun bu 3

elinde fenerin 10 katı kadron var kullanmayı bilmiyorsun 4

ac gozlusun hep istiyorsun utanmasan ronaldinho yu isteyeceksin 5

dunyaya rezil ettin bizi su konusmalarınla artık yeter 6

çArþý_ulan

iyiki kadro dar he bide geniş olsa 60 kişi oluruz herlade

AnTigana !!!

alperen

Yücedaglar gibi başım kar idi
Bir incecik yel vurduda eridi
Dilim dönse bir kelamım var idi
Yüreğime bastı YOL ETTİ BENİ ....

çArþý_ulan

bu nası bi gurur ya

hala bişeyler isteyebiliyo helal be

rico_ pasa

arkadaslar espiri yapmak istiyorum

İNADINA TİGANA

:)

çArþý_ulan

bu anca espri olur zaten ;D

Non Mollare Mai

Evet katıLıyorum.. ELindeki kadrosu dar.. SürekLi farkLı mevkiLerde deniyo oyuncuLarı. Verdiği Röportajda sonuna kadarda hakLı.. Ama hakLı oLmadığı bi yanı var oda her istediği oyuncu aLındı nerdeyse.. Versin o zaman bir Liste yönetim qeçsin harekete sonra yakınmasın kadrom dar diye.. Ama şu an için kadro dar.. Antigana'ya inat İNADINA TİGANA..!
edit

rico_ pasa

surekli farklı mevkiilerde oynamıyor oynatılıyor

NoPasaran

Kadro yetersiz ama tiganada böylemi konuşmalı..Anlam veremiorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ugur24

ben bu röportajda kötü bi söz göremedim..kadro dar bencede..ibrahim akın'ın cezalı olduğu dönemlerde sol kanada bi adam koyamadık..burak oynadı orda hatırlarsanız..iş bitirici bi tane forvetimiz mi var?bobo var dicem bi iyi bi kötü..takımın bütün yükü ricardinho'da..ya o da olmasaydı??

rico_ pasa

kardesim adam transfer istedi de biz mi yapmadık her dedigi yapıldı yalan mı hatta adam rico transferine bile onay vermedi yonetim transfer etti diye tavır aldı yonetime bu adam futboldan anlıyorsa adam degilim simdi rico ya bak adam catır catır oynuyor bir dunya transfer yaptı hala doymuyor allah gozunu doyursun

berk1172

Alıntı yapılan: alperen - Ocak 12, 2007, 21:20:34
antigana yeter artık

alperen abi ben seviorum yaa tiganayı tigananın bi şuçu yokki defansın salaklığı...
ezik p...ler yeter artık yeter kendi bestenizi yapın eziklikten çıkıp insanlığa sapın sözleri değiştirince yeni beste oldu sanmayın dolmabahçeye gelin biraz bizi örnek alıın...

SATUKBLADE

yazıklar olsun sadece olmaz bukadarda

bol kadro verirsin olmaz az kadro verirsin olmaz

yaş bakımından büyük kurarsın olmaz küçük kurarsın olmaz

beşiktaş büyük camiadır dillere düşürmeye hiç bir allahın kulunun hakkı yoktur ii veya kötü hastalık içerde yaşanır dışarıya taşırılmaz

saygılarımla

husoeagle

elindeki dar kadroyla iyi şeyler yapta onu görelim
bence yanlış konuşmuş fenerden daha kötü bi kadromuz yok
inanmak gerekir
tigana aksini söyleyip takımı motive edeceğine böyle konuşarak olumsuz etkileyecek takımı