Ana Menü

Sus Artık Yeter !!!

Başlatan rico_ pasa, Ocak 12, 2007, 21:09:04

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ist.hatirasi/3-4

ARTQ GİT...
FULHAMI CALISTIR...
ONLAR LİGDE KALMAK İSTİYOR...
BİZ KUPALARI ALMAK İSTİYORUZ...
BİZİ ONLARLA KARISTIRMA...

RIZAYADA DEL BOSQUEYE BU KADAR DESTEK VERSELERDİ...UEFAI ALMISTIK!!!

GUN GECTTİKCE BATIYORUZ...KİMSE GORMUYOR AMA HEP "İYİ OLUCAZ İYİ OLUCAZ" AMA FARK YOK!!! YÖNETİMİN SUCU DA YOK NERDE SEBA NERDE SERDAR ANLIYAN ADAMLAR YOK Kİ
YÖNETİM İSTİFA !!!

MeLo

Valla bu açıklamalar hakikaten çok kafa karıştırıyor.
Bu adam ne yapmaya çalışıyor yaAa.
O oldukça biz her zaman desteğimizi sonuna kadar verecez.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

xxdoggyxx

Alıntı yapılan: Smyrnian Jose - Ocak 12, 2007, 21:59:54
Evet katıLıyorum.. ELindeki kadrosu dar.. SürekLi farkLı mevkiLerde deniyo oyuncuLarı. Verdiği Röportajda sonuna kadarda hakLı.. Ama hakLı oLmadığı bi yanı var oda her istediği oyuncu aLındı nerdeyse.. Versin o zaman bir Liste yönetim qeçsin harekete sonra yakınmasın kadrom dar diye.. Ama şu an için kadro dar.. Antigana'ya inat İNADINA TİGANA..!
sonuna kadar haklisinnn
18.03.2007

burak_bjk

bu adam gitmeden basari beklemek yersiz olur...
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

carsi52

böle bi açıklama nasıl yapar anlamış değilim.
Bölünür senin için uykular!

eRe

fulhamın bı acıklaması vardı.bıze de cok oyuncu aldırdı her ıstedıgını aldık ancak zarardan baska bısı vermedı dıye.ve de onlara gore 10.haftaya kadar ancak tıgana kalırdı.bız ınadına tıgana dedık.ıstıkrar dedık tuttuk.ancak bu adam ısını yapmak yerıne sadece konusuyo.sezon basından berı ıstedıgı butun transferlerı yaptık.sadece topuzu alamadık.herhalde topuzu alsaydıkta suan lıder olmayacaktık.ıyıce antıpatı yaratmaya baslıyor.kendı kuyusunu kendısı kazıyor.bu adamın artık susması lazım.ısını yapsın yeter.

BELKIDE ARTIK CAMI DUVARINA ISIYORDUR NE DERSINIZ??
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

KAdroyu kuran kendisi ...

Bu kadroyu uçururum diyen yine kendisi..

Şimdi Fenerbahçe şampiyon olur gibi konuşan yine kendisi
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

rico_ pasa

fenerliler dalga geciyordu bugun yok gucunuz yok paranız yok falan filan diye nasıl içim acıyor bir bilseniz hele de bu konusmaları dunya futbol dergilerine yapıyor ve bizi dunyaya rezil ediyor artı bu dergileri menajerler unlu futbolcular okuyor basın yazıyor yarın obur bir yıldıza kanca atsak yıldız oyuncu bu haberleri dikkate alacak kotu dusunecek onun için artık yeter sınırı cok cok astı  esegin seyine su kacırdı

ama yine de uzulmeyin ben sizi güldürücem simdi

İNADINA TİGANA

:) ha ahhaha aha
Adaletin Bittigi Yerde TÜRK'ÜN Kudreti Başlar.

sedokajmeran

arkadaslar bu haber kolpa inandınız sizde hemen hem basına tras dersiniz hem yersiniz.

17.11.2006 tarihinde Alman basinina yapilan repörtaj:

Jean Tigana : "Wir werden für eine große Überraschung sorgen"
"Büyük bir sürpriz yapacagiz"

kicker: Wie sehr zehrt die sportliche Krise derzeit an Ihren Nerven, Monsieur Tigana?
Sportif basarinin gelmemesi sinirlerinizi ne derecede etkiliyor Monsieur Tigana?

Jean Tigana (51): Ich kann noch immer ruhig schlafen, denn ich weiß, dass unsere Lage nicht so dramatisch ist, wie "Edit" gerne in den Medien wiedergegeben wird.
Ben hala rahat uyuyabiliyorum, cünkü durumumuzun medyada yer aldigi gibi kötü olmadigini biliyorum.

kicker: Nach dem 0:1 Ihrer Elf im Heimspiel gegen Sivasspor wurden im Stadion "Tigana raus!"-Rufe laut. Wie gehen "Edit" damitum?
Sivasspor'a karsi 1-0lik maglubiyetten sonra "Tigana disari" sesleri yükseldi stadyumda. Bu durum sizi etkiliyor mu?

Tigana: Ich lasse mich jetzt nicht verrückt machen, denn solche Situationen sind im Fußball doch verständlich. Natürlich ist es nicht erfreulich für mich, dass "Edit" mich auspfeifen, aber so ist das eben im Profifußball. Jeder braucht einen Sündenbock. Der Frust der Fans ist auch logisch nachzuvollziehen, denn "Edit" wollen ihre Mannschaft immer siegen sehen, besonders mit begeisterndem Offensivfußball.
Bu durumun kafami karistirmasina izin vermem. Bu tür tepkiler futbolda dogaldir. Isliklanmak tabiiki benim icin güzel olmadi ama profesyonel futbolda bu böyledir. Herkese göre birileri sucludur. Taraftarlarin hayal kirikligina ugramasi gayet normal, cünkü takimlarinin her maci kazanmasini görmek ister, helede güzel bir ofansif futbolla.

kicker: Den Ihr Team derzeit nicht bieten kann. Warum?
Bu aralar sizin takiminizin bunu veremedigi gibi mi? Nedeni nedir?

Tigana: Wir spielen einen guten Fußball. Dominieren eigentlich in jedem Spiel, aber es fehlt noch der letzte Biss vorm Tor. Wir lassen einfach zu viele Chancen aus. Wir sind schon seit drei Spielen ohne Sieg. So etwas zehrt auch an den Nerven der einzelnen Spieler. "Edit" agieren dann nervöser, anstatt einfach weiter an sich zu glauben. Mentale Aufbauarbeit ist aktuell angesagt.
Iyi bir futbol oynuyoruz. Genelde bütün maclarda da hakimiyet bizde fakat son vuruslarda sorun yasiyoruz. Bir cok pozisyonu degerlendiremiyoruz. 3 mactir galibiyet alamadik. Bu durum her bir oyuncununda sinirlerini alt üst ediyor. Maclarda bundan dolayi daha heyecanli oluyorlar, oysa aksine kendilerine olan güvenleri cogalmasi gerekir. Bunu düzeltmek icin ugrasiyoruz bu aralar.

kicker: Eigentlich sollte alles wunschgemäß laufen, denn "Edit" haben Ihre Wunschspieler bekommen: Ricardinho, Bobo oder Nobre wurden auf Ihr Verlangen hin verpflichtet. Doch keine gute Wahl?
Aslinda hersey yolunda olmasi gerekiyordu. Istediginiz oyuncular ( Ricardinho, Bobo ya da Nobre) alindi. Oyuncu seciminde yanlis karar mi verdiniz acaba?

Tigana: "Edit" sind allesamt exzellente Profis, doch noch haben "Edit" sich im Team nicht eingefunden. Aber ich bin felsenfest davon überzeugt, dass wir bald sportliche Erfolge feiern werden. Wir haben das Potential um den Titel zu spielen und das werden wir zeigen.
Her biri mükemmel pfofesyoneller fakat takima uyum saglayamadilar. Ama adim gibi eminim ki yakinda sportif basarilarida kutlayacagiz. Sampiyonluga oynayacak kapasitemiz var ve biz bunu gösterecegiz.

kicker: Schon gegen Fener?
Fener maciyla buna baslayabilecek misiniz?

Tigana: Das ist eine besondere Partie und ich freue mich schon auf das Duell. Mit einem Sieg können wir alle unsere Kritiker verstummen lassen. Wir werden doch schon als Außenseiter abgestempelt. Aber wir werden für eine große Überraschung sorgen.
Bu cok özel ve heyecanla bekledigim bir karsilasma. Bir galibiyetle tüm elestirenleri susturabiliriz. Simdiden Feneri favori olarak gösteriyorlar ama büyük bir sürpriz yapacagiz.

kicker: Ihr Team hat schon vier Saisonniederlagen auf dem Konto und trifft auf ein Fenerbahce, das bei all seinen bisherigen fünf Heimsiegen mindestens vier Tore erzielte. Wird einem da nicht angst und bange?
Takiminizin simdiye dek 4 maglubiyeti var ve simdiye dek kendi evinde oynadigi 5 macta ortalama 4 gol atan Fenerle oynayacaksiniz. Bu durum sizi korkutmuyor mu?

fener macından önce yapılan bi haber simdi gundeme geliyor ve tamamen hayal olarak almancası olan okusun inanmıyorsa

http://www.kicker.de/fussball/uefa/spielrunde/artikel/357739
BEN İMZA ATMASINI BİLMİYORUM... PARMAK BASSAM OLUR MU :)

Non Mollare Mai

KoLpa basına bu sefer yenik düştük sanırım..
edit

canmert

Alıntı yapılan: ugur24 - Ocak 13, 2007, 01:05:34
ben bu röportajda kötü bi söz göremedim..kadro dar bencede..ibrahim akın'ın cezalı olduğu dönemlerde sol kanada bi adam koyamadık..burak oynadı orda hatırlarsanız..iş bitirici bi tane forvetimiz mi var?bobo var dicem bi iyi bi kötü..takımın bütün yükü ricardinho'da..ya o da olmasaydı??
kesinlikle haklısın bize bir sol kanat birde bitirici mükemmel bir forvet lazım
İNADINA TİGANA diyenlerdenim
SEDAT ABİYE TEŞEKKÜRLER VERDİĞİ BİLGİDEN DOLAYI
SANIRIM KONUYU AÇAn arkadaş yanıldığını anlamıştır

rico_ pasa

bu eski yayın canım kardesim yukarıya iyi bak muhabir : fener macıyla buna baslayabilecekmisiniz diyor yani bu eski roportaj fener macından da once taa 3 ay once nin

rico_ pasa

İŞTE KANIT  17.11.2006 YAZIYOR SİTEDE İYİ BAKIN

rico_ pasa

artı trt gibi bir devlet televizyonu asılsız haber yayınlamaz antu.com da da bu baslıklı topic acılmıs ezikler 3 sayfadır dalga geciyor varmı boyle birsey ya rezil olduk ya yeter

Kartalizmatik

gökhan zanın veya ricardinho nun sezonu kapattığını düşünün bi bakalım neolur sizce?
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!