Ana Menü

Batuhan uslandı

Başlatan saldır beşiktaş, Temmuz 07, 2008, 10:40:02

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

Genç yaşına rağmen yaptığı bir dolu yanlışla ön plana çıktı hep.
7.7.2008

Genç yaşına rağmen yaptığı bir dolu yanlışla ön plana çıktı hep. Ama durulmuş gibi. Kampta çalışkan, efendi ve olgun tavırlarıyla dikkat çekiyor artık.

Sürekli kadro dışı

Batuhan Karadeniz daha 16 yaşında herkesin ilgisini çekti. Manchester City kulübü, onu milli takımda görüp kadrosuna katmak istedi. Beşiktaş hemen sözleşmesini uzattı. Ardından geçen yıl hazırlık kampının ilk maçında, bayan taraftarlar ile medya önünde istenmeyen diyaloglara girdi. İstanbul'a dönüşte disiplinsiz davranışları ile defalarca uyarıldı. Antep deplasmanında attığı son dakika golünden sonra el üstüne konulduysa da, yine davranış bozuklukları yüzünden alt yapıya gönderildi.

Hata üstüne hata
Aslında bu bir rekor sayılabilirdi. Batuhan geçen yıl tam 57 kez PAF takımı ile A takım arasında adeta mekik dokudu. Öyle anlar oldu ki, sabah idmanını A, akşam ise PAF takım ile yapmak zorunda kaldı. Asıl bombayı Kadıköy'de oynanan Fenerbahçe derbisinde patlattı. Boş durumda olan Higuain'e pas verme yerine kendi gol atmayı tercih etti. Maç bitiminde ise, "Neden pas vereyim ki. Kahraman yapmayacaksın, kahraman olacaksın" diyerek boyundan büyük laflar etti.

Terim'i de çıldırttı
Antalya'da yapılan 17 yaş Avrupa Şampiyonası'nda, Fransa ile yapılan yarı final maçındaki penaltı atışlarında rakip kaleciye yaptığı hareketler maçı izleyen Fatih Terim'i bile çileden çıkartıp, tribünden soyunma odasına indirtti. Sadece bir yıllık özeti bile olaylarla dolu olan Batuhan, bambaşka biri olarak kampta herkesin karşısına çıktı. Genç yıldız, durgun, çalışkan, kimse ile takışmayan, çalışkan ve her söyleneni yapmaya en istekli oyuncu olarak sivrildi.       

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Simurg

işte buna sevindim büyüyoruz galiba :)

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Non Mollare Mai

İlla ki olgunlaşacak. 16-17'li yaşlarda hangimiz durgundu hangimiz çılgınca şeyler yapmadık veya yapmak istemedik ? Zamanla kişiliği ve görüşleri oturdukça olgunluğuda artacak ve Beşiktaş'a, Beşiktaş'lı duruşuyla hizmet veren bi futbolcu olacaktır.
edit

beckyZWICKY

Derler ya bir insan 7sinde neyse 70'inde de öyledir diye batuhan konusunda bu söze katılıyorum.

bir insan iyiyse iyidir kötüyse kötüdür

insanın içinde olan birşey. bunu aradan geçen zamanın değiştireceğini pek sanmıyorum. Değişsede yapmacık olucaktır bu tavır.

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

hepsiyAh

olgunlassa , uslansa ne olacak ki.. Batuhanın gerek tavırları gerek konuşmaları hiç hoş değil.. eminim bu uslanmıs tavırlarıda göze girmek içindir..

Ayrıca kime nasıl yaranacagını şaşırıyor .. İleri ki yıllarda daha net görecegiz ama Gökhan Zan gibi bir kişilik ortaya cıkacak..Sahada da cok bencil.. herşeyi kendi yapmak, kendi ismiyle birşeylerin oldugunu göstermek istiyor bu tavrı hiç değişmeyecek.. Kendi konumu için, göze girmek için bütün takım arkadaslarını bile yönetime kötüleyebilecek karakterde bir insan. Karakterini bi olgunlastırsın önce mümkünse..

Yasından büyük laflar konuşmakta da üstüne yok !

Hiç sevmiyorum seni Batuhan..

ilhan mansız_melis

Batuhan'ı hiç sevmiyorum abi ben istediği kadar değişsin hep aynı benim gözümde
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

maverick

arkadaşlar .. kimseye aşık olmak  aşk yaşamak zorunda değiliz.. bırakın iyi topçı olsun...
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

beckyZWICKY

Beşiktaşta İyi Topçu Olmak içiN iLk öncE iyi ßir iNsan oLmak gerEk.

unutmam gereken..

maverick

iyi insan olmadığını zanenediyosunuz sadece.. tanoyormusunuz??  16 yaşındaki  çocuktan nedir bu beklenti??
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

beckyZWICKY

kendinde diyorsun 16-17 yaşında ne beklenti daha kim ki vs dimi

peki yaşına göre sence iyi şeyler yapıyor mu? adam olan o yaşta beşiktaş formasını giymenin ne demek olduğunu bilir KORKAR ÇEKİNİR ELİNDEN GELENİ YAPAR. bunlar yerine şımarıklık artistlik değil.

unutmam gereken..

maverick

sana göre..  bu adamın iyi topçu olmasını istiyorsan iyi topçu gibi yetiştireceksin..
kalsik bir türk gibi  mikrofon ve kamera görünce sapıttı.. çünkü  çok yetenekli..  her santrofor gibi bencil olması öğretildi ona.. oda onu uyguluyor.. fernado tores söylerse bu lafı  nasıl "evet haklı.. başarının sırrı bu " diyorsan veya diyeceksen batuhan için de aynı şey geçerli..
sadece kameradan .. gazeteciden uzak tutsunlar adamı yeter..
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

beckyZWICKY

sorması ayıp hangi akıl ve mantıkla böyle konuşuyorsun öğretildi öğrettiler vs diye yanındamıydın? gördün mü ? ayrıca bunun gözleri aklı beyni yokmuda başkası yanlışı öğretiyor + ve yinede bunu göremiyor?

ayrıtten batuhan konusuna Torresi örnek vermende saçma olmuş ayrıca torres bunları yapsa evet,haklı gibi birşey kesinlikle demem ve yine ayrıca Avrupada ve profesyonel bir futbolcu yapmaz-YAPAMAZ kim kariyerini bitirmek ister ki? :)

unutmam gereken..

Forum Kurulu

:police  sakin olalım

Non Mollare Mai

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Temmuz 07, 2008, 15:04:15
peki yaşına göre sence iyi şeyler yapıyor mu? adam olan o yaşta beşiktaş formasını giymenin ne demek olduğunu bilir KORKAR ÇEKİNİR ELİNDEN GELENİ YAPAR. bunlar yerine şımarıklık artistlik değil.
Üstad isim neydi unuttum.Okulda hocalara karşı veya evde annene babana karşı isyan ettiğin anlar mutlaka olmuştur. Veya artistlik yapmak uğruna zaman zaman ters sözler sarfettiğinde.
Beşiktaş taraftarı ne tip futbolculardan hoşlanıyor ? Canını dişine takan, agresif olan, rakip takımı korkutan ve saha içinde ağırlığı olan futbolcuları. Öyle değil mi ?Pascal Nouma'yı bu denli sevmemizin anlamı ne ?

Beşiktaş A Takımı formasıyla 16 yaşında tanışan bi çocuktan bahsediyoruz.Yani kendini düşünsene bi 16 yaşında Beşiktaş'ta forma giyiyorsun.Tam böyle farkedilme duygusunun olduğu yaş. Yani ilgi çekmenin, herkesi seni işaret etmenin en haz verdiği yaşlardan birisi. Sen giysen forma hiç mi artistlik yapmazsın ? Gitmişsin Gaziantep'te son dakika golüp atıp 3 puan bile kazandırmışsın..

Bu yaşta olur bunlar. İnsan 7'sinde neyse 70'de odur cümlesi doğru bi cümle ama çocukken yaptığımız ve çocukluk olan şeyleride yaşımız ilerledikçe yapmıyoruz öyle değil mi ? Yani ben 7 yaşımda taso oynuyordum veya balkondan bacaklarımı sallandırıyordum şimdi yapıyormuyum ? hayır. :)

Batuhan'a sahip çıkmalıyız..
edit