Ana Menü

Batuhan uslandı

Başlatan saldır beşiktaş, Temmuz 07, 2008, 10:40:02

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

bende 17 yaşındayım yani yaşıtım onunla ama ne isterdim beşiktaşta forma giymeyi. şımarıklık mı? aşaa bunu dememdende şımarıklık olayı çıkmasın. :)

tamam bazen çocukluk yapılabilir herkez yapar :) ama beşiktaş formasını giymek dahada şımarmak yerine dahada olgun olmasını gerektirir bunu görmeli anlamalı. orda burda konuşmak yerine işini yapsa zaten ön plana çıkar istemediği kadar. bunu görmeli kendi göremiyorsa göstermeliler aksi halde istemediği yerlerde olabilir :) üstündeki Beşiktaş formasının getirdiği olgunluk ve duruş ile hareket etmeli ve konuşmalı. ayrıca biz zaten sahip çıkarız taraftar olarak yeter ki bilsin beşiktaş duruşunu ve terbiyesini :)
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Non Mollare Mai

İşte o olgunluğu zamanla kazanacak. Pat diye olmaz yani.. Bu olgunluğa erişme sürecindede hataları mutlaka olacaktır.
edit

Simurg

anıl uzun zamandır ilk defa sana katılıyorum :)
büyüyor artık

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: Smyrnian Senna - Temmuz 07, 2008, 16:20:28
Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Temmuz 07, 2008, 15:04:15
peki yaşına göre sence iyi şeyler yapıyor mu? adam olan o yaşta beşiktaş formasını giymenin ne demek olduğunu bilir KORKAR ÇEKİNİR ELİNDEN GELENİ YAPAR. bunlar yerine şımarıklık artistlik değil.
Üstad isim neydi unuttum.Okulda hocalara karşı veya evde annene babana karşı isyan ettiğin anlar mutlaka olmuştur. Veya artistlik yapmak uğruna zaman zaman ters sözler sarfettiğinde.
Beşiktaş taraftarı ne tip futbolculardan hoşlanıyor ? Canını dişine takan, agresif olan, rakip takımı korkutan ve saha içinde ağırlığı olan futbolcuları. Öyle değil mi ?Pascal Nouma'yı bu denli sevmemizin anlamı ne ?

Beşiktaş A Takımı formasıyla 16 yaşında tanışan bi çocuktan bahsediyoruz.Yani kendini düşünsene bi 16 yaşında Beşiktaş'ta forma giyiyorsun.Tam böyle farkedilme duygusunun olduğu yaş. Yani ilgi çekmenin, herkesi seni işaret etmenin en haz verdiği yaşlardan birisi. Sen giysen forma hiç mi artistlik yapmazsın ? Gitmişsin Gaziantep'te son dakika golüp atıp 3 puan bile kazandırmışsın..

Bu yaşta olur bunlar. İnsan 7'sinde neyse 70'de odur cümlesi doğru bi cümle ama çocukken yaptığımız ve çocukluk olan şeyleride yaşımız ilerledikçe yapmıyoruz öyle değil mi ? Yani ben 7 yaşımda taso oynuyordum veya balkondan bacaklarımı sallandırıyordum şimdi yapıyormuyum ? hayır. :)

Batuhan'a sahip çıkmalıyız..

aynen katılıyorum sana batuhan yaşına göre çok büyük bir kulüpte oynuyor ve afalaması şımarması normal batuhan'ı sevmeyenler için söylüyorum siz olsaydınız 17 yaşında beşiktaşın a takımında oynamaya başlasaydınız sizde batuhan gibi düşünmezmiydiniz 2 3 sene sonra çok daha olgun ve düzgün davaranacaktır

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

beckyZWICKY

Alıntı yapılan: Smyrnian Senna - Temmuz 07, 2008, 16:54:02
İşte o olgunluğu zamanla kazanacak. Pat diye olmaz yani.. Bu olgunluğa erişme sürecindede hataları mutlaka olacaktır.

Hata ayrı yanlış ayrı :)

Hata yapabilir her insan yapabilir. yanlış yapmasında. :) inşallah o olgunluğa ulaşır kardeşim yanlışsız bir şekilde. :) bizide gururlandırır alt yapımızdan gelen bir futbolcunun türkiyenin önde gelen isimlerinden biri olması. inşallahta olur :)

@ saldır beşiktaş

bende 17 yaşındayım onun yaşındayım beşiktaş forması giymek benim için onur olur şımarma kaynağı değil. dediğim gibi hata yapabilir ama YANLIŞ yapamaz bu forma altında. umarımda yapmaz iyi yerlere gelir bizde seviniriz tıpkı nihat abisi gibi.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

akbaba71

Olgunlaşma kişiden kişiye göre değişir.

Batuhanada biraz sabır göstermek gerek..
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

carlito1903

Aslında bi Anadolu takımına kiralık gitse daha da akıllanır...

Bi düzelme varsa onun içinde bizim içinde iyi haber :)

eyup1903

daha çocuk oan bi insandan olgun hareketler bekliyoruz olmaz

yaşı ilerledikçe davranışlarıda yerine oturur

carsi52

Bu çocuğa biraz sabretmek gerekir.
Hemen savurmayaLım :)
Bölünür senin için uykular!

KeePSaKe

Sanki 10 yaşında çocuk diyorsunuz. 17 yaşına gelmiş artık üstünde bir sorumluluk var ve kendiside farkında olması lazım bu haber iyi olmuş inşallah devamı gelir.
Since 1903