Ana Menü

Kaptanlar Affedildi !

Başlatan akbaba71, Temmuz 05, 2008, 20:46:41

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Bakanın röportajını izledim bi bakan olarak değil bi Beşiktaş taraftarı olarak affedilmelerini istiyorum dedi...

Umarım bakan beyin istediği olmaz :)

keskinli

ben celiski icindeyim
elin adami taraftara el kol hareketi yapar kimsenin ugrunda degil,bizde bi sey oldumu yer yerinden oyntiliyor
aceba oyunami geliyoruz?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Ahmet abi bende katıLıyorum sana.
Acaba oyuna mı geLiyoruz ?
Bölünür senin için uykular!

cinc

bana da öle geliyo artık.. en basiti noumadan baslayalım anında gönderdiler.. peki süper kupa macında o deivid denen artk hernese işte onun bizim tribüne yaptığı hareketi hatırlıyoruzdur heralde? hiç duyan oldu mu hayır.. neden çünkü hakkaten bize zarar vermek isteyenler var.. en basiti gecenlerde gazete okuyorum uefa için işte avrupanın en büyük 2. organizasyonu yazmış! gayse katıldığında da o kdr gazete okudum ama hiç 2. die vurgulandığını görmedim! yani bilmiyorum bana da denk gelmemiş olabilir  belki bunlar küçük şeyler ama insan belli bi yerden sonra neden hep beşiktaş diyo..? ve ben kesinlikle bi art niyet olduguna inanıorm..
gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

saldır beşiktaş

Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu?nun ?Bir Beşiktaş taraftarı olarak Toraman ile Üzülmez?i takımda görmek istiyorum? açıklaması sonrası, konunun cuma günkü yönetimde ele alınacağı öğrenildi.

Avusturya kampındaki kavgaları nedeniyle süresiz kadro dışı kalan ve uzun bir süredir futbol gündemini meşgul etmeye devam eden İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman?ın gelecekleri belirsizliğini korumaya devam ediyor.

Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu?nun, ?Bir Beşiktaş taraftarı olarak bu iki futbolcuyu tekrar kadroda görmeyi arzu ediyorum? açıklamasından sonra siyah - beyazlı yönetimin cuma günkü toplantısında kaptanları yeniden gündeme alacağı belirtildi.

Başkan Yıldırım Demirören?in yapılacak olan toplantıda kaptanların affı ile ilgili konunun tartışmaya açılması halinde tarafsız kalarak topu yönetim kuruluna atacağı öğrenildi. Siyah - beyazlı yönetimin bu kritik toplantı öncesi Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam?ın da görüşlerini bir rapor halinde alacağı bildirildi.
Yönetimin son yaptığı toplantıda Başkan Demirören konunun açılmasına bile izin vermemiş, ?Böyle bir af yönetime saygısızlık olur. Biz kararı hep beraber aldık? ifadelerini kullanmıştı.

MİLLİYET
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Mattech

Bu takımı Kİm Yönetiyo Hala ANlayamadım ben...
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

Kralkartal21

Saçma sapan bir haber daha..

:alkis
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Kartalizmatik

Yazardım ya siyaset yasak.Neyse...
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

saldır beşiktaş

eğer bu haber doğruysa 1 saniye durmadan istifa etmeleri lazım ne demek spor bakanı istiyor diye sen takım  içindeki disiplini mi bozucaksın
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

salvador

bu takımı baskan ve teknik adamdan cok herkes yönetiyor
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

Kralkartal21

Burda milyonlarca Beşiktaş'lının görüşlerini hiçe sayıp bir tane başkan istedi diye alacak halleri yok arkadaşlar yapmayın ya..

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

saldır beşiktaş

Beşiktaş yönetiminin, kavganın taraflarından Üzülmez'i sildiği ancak Toraman'ı affedeceği söylentileri doğru çıktı; Toraman'a, "Gelecek hafta takımdasın" denildi..

Beşiktaş'ın iki kaptanı İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman'ın kadro dışı bırakılmalarıyla sonuçlanan kavganın ardından ilginç gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bilindiği gibi siyah-beyazlı ekibin Avusturya kampında, Üzülmez'in teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın terlik yasağını Toraman'a hatırlatmasından sonra iki futbolcu birbirine girmiş ve ortalık karışmıştı. Beşiktaş tarihinde belki de bir ilk olan bu olayın ardından ortaya atılan, teknik direktörün koyduğu kuralın uygulanmasını isteyen Üzülmez'in kesin olarak takımla ilişkisinin kesildiği ve kaptana karşı gelen Toraman'ın affedileceği yönündeki dedikodular ise gerçek çıktı.

"KONUYU UZATMA"
Bazı Beşiktaş yöneticilerinin, İbrahim Üzülmez ile medyanın görmediği yerde barıştırılan Toraman ile birkaç gün önce yaptığı konuşmada "Gelecek hafta seni affedeceğiz" dediği öğrenildi. Yöneticilerin, İbrahim Toraman'ı, "Medyanın karşısında bu olayla ilgili konuşma. Konuyu uzatma. Çünkü yönetim kurulundaki çoğu insan senin affedilmeni istiyor. Eğer bu kavgayla ilgili susmaya devam edersen, seni önümüzdeki hafta affetmeyi düşünüyoruz" şeklinde uyardığı bildirildi.

SABAH

BerkAy1903

Toraman Beşiktaşa Hizmet Ettide, İ.Üzülmez Etmedimi??
19o3

NoPasaran

Demirörenin röportajını okursanız aslında klupteki rezilliği çok daha iyi anlarsınız..

Koskoca başkan bile taraf peşinde..

Böyle sevmek zorundayız, böyle kabul etmek zorundayız..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net