Ana Menü

Kaptanlar Affedildi !

Başlatan akbaba71, Temmuz 05, 2008, 20:46:41

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

bence ikisi birden affedilecek tek kişilik olmayacak

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

saldır beşiktaş

Beşiktaş Kulübü'nün bugün yapılacak yönetim kurulu toplantısı haftaya kaldı.

İbrahim Toraman ile İbrahim Üzülmez'in durumunun da görüşülmesi beklenen yönetim kurulu toplantısı, 12 Ağustos Salı günü yapılacak.

Bu arada Beşiktaş dernekleri toplantıları da sürüyor. Bu kapsamda dernekler toplantısı, 15 Ağustos Cuma günü Ayvalık'ta, 20 Ağustos Çarşamba günü Çanakkale'de, 22 Ağustos Cuma günü Antalya'da ve 12 Ekim tarihinde de Romanya'nın başkenti Bükreş'te gerçekleştirilecek.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

carlito1903

İlk defa laflarını yemeyecekler diye beklerken her yerde af haberleri görünce acaba yanılıyormuyuz diye düşünmeye başladım...

Eğer bi af çıkacaksa tek oyuncuya değil, ikisine birden olmalı...

Ayrıca bu iki futbolcu takıma dönünce Delgado'nun kaptanlığında nasıl bi tavır sergilerler merak ediyorum...

Kralkartal21

Bu iki oyuncunun geri gelmesi en çok Delgado'yu ekileyecektir..

İnşallah etkilenmez.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

NoPasaran

Delgado yine kaptan olarak kalır sanırım
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Non Mollare Mai

Sanırımı olmamalı bu işin. Kalacak tabiki.
Eğer alırlarsa kaptanlığı bu sene şampiyonluk unutulsun. Takım içinde huzur falan kalmaz.
edit

kartalpenchesi

delgadodan kaptanlığın alınması hem onu hemde takımı etkiler

hangisi dönerse dönsün kaptanlık delgadoda kalmalıdır
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

canavar_bjk

Alıntı yapılan: Kralkartal67 - Ağustos 08, 2008, 17:13:46
Bu iki oyuncunun geri gelmesi en çok Delgado'yu ekileyecektir..

İnşallah etkilenmez.
nie etkilesin ki delgado adam gitti sinan enginle görüştü affedin diye
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

Kralkartal21

Af çıkarsa sonuçta takımın eski kaptanlarına kaptanlık yapıcak sonuçta.

Birde İ.Üzülmez ve Toraman onun söylediklerini takmazlarsa.....

Hoş olmıyacak yani..

eRe

Alıntı yapılan: Kralkartal67 - Ağustos 09, 2008, 02:01:23

Hoş olmıyacak yani..

olur mu hıc oyle sey kadro dısı bırakılırken futbolcular once kaptanlıgı alınır ve emın ol bır daha ıkısıde gerı donse bıle kaptan olamaz
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

canavar_bjk

üzelmez e artık jubile yapalımda gitsin kurtulalım
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

Simurg

Öner'den İbolara övgü
Beşiktaş Genel Sekreteri Kenan Öner, kavga ettikleri için satış listesine konulan, ancak son durumları salı günü görüşülecek İbrahim Toraman ile İbrahim Üzülmez'in büyük hata yaptığını söylerken her iki oyuncunun da siyah beyazlılar için topa kafasını sokan önemli isimler olduğunu belirtti.

Öner'den İbolara övgü

Öner, futbol takımının yeni sezonda giyeceği formaların tanıtımının yapıldığı gecede basın mensuplarına açıklamasında, iki kaptan konusunda yaşanan sorunun gündemde çok kaldığını belirterek, şunları kaydetti:
"Herkes üzülüyor. Çok büyük bir hata yapıldı. Ama bu hata kişiseldi. Kendilerine yaptılar. Ne takımlarına, ne formalarına, ne de arkadaşlarına yaptılar. Ama toplum önünde olduğu için büyük bir hataydı. Onlar bu takım için kafasını yaran, burun kemiğini kıran, topa kafasıyla giren futbolcular. Bu görüşler doğrultusunda yönetim karar verecek."

Kenan Öner, yabancı oyuncu sayısı nedeniyle lisansı çıkarılamayan Seriç konusunda ise "Schildenfeld olayı çözümlendikten sonra Seriç'in durumu çözümlenecek. İnşallah Seriç bu sene çok faydalı olur" dedi.

SAĞLAM: "FORMALAR ÇOK GÜZEL"
Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam ise oyuncuların yeni sezonda giyeceği formaların çok güzel olduğunu vurgulayarak, "İnşallah bu formalarla mücadele eden oyuncularımızın ortaya koyacağı emekle şampiyonluk coşkusunu kutlarız" dedi.

Çalışmaların çok iyi gittiğini kaydeden Sağlam, "Hem mental olarak, hem de fiziksel anlamda hazır durumdayız. Üstüne koyacağımız çok var. Bunu biliyoruz. Ama oyuncularımızın Siroki Brijeg maçında iyi bir görüntü ortaya koyacağına inanıyorum" şeklinde konuştu.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

w@nted_68

Beşiktaş'ın kadro dışı kalan tecrübeli oyuncusu, yönetimin sadece İbrahim Toraman'ı affetmesi halinde bunu anlayışla karşılayacağını belirtti, "Sonuçta o daha genç. Önünde uzun yıllar var" dedi

Beşiktaş'ta haftalardır gündemdeki yerini koruyan kaptanların kavgasındaki belirsizlik İbrahim Üzülmez'e sıkıntı yaşatmaya devam ediyor.
Yönetimin en son verdiği affedilmeme yönündeki karara kesinlikle saygı duyduğunu belirten Üzülmez "İşlediğimiz suçun hem ben, hem de İbrahim Toraman farkındayız. Ama beni rahatsız eden Beşiktaş kulübünün, sürekli bu kavga, affedilecekler mi, edilmeyecekler mi şeklindeki haberler yüzünden basında yer alması. Bu olay bence çok büyütüldü ve abartıldı. Artık ciddi anlamda kulübe zarar veriyor. Bir an önce bu konudaki nihai karar verilirse hem kulüp, hem de bizler açısından daha sağlıklı olur" diye konuştu.
'Onun adına sevinirim'
Zaman zaman basında da yer alan affedilme ihtimalinin doğması durumunda bunun sadece İbrahim Toraman için olabileceği dedikoduları karşısında İbrahim Üzülmez şunları söyledi:
"Yönetimin şu anki kararına olduğu gibi bundan sonra vereceği karara da saygı göstereceğim. İbrahim Toraman'ı affedip, beni etmezlerse, bunu anlayışla karşılarım. Sonuçta İbrahim Toraman genç bir kardeşimiz. Önünde futbol oynamak için çok uzun yıllar var. Böyle bir karar alınırsa onun adına sevinirim. Ben futbolumun son yıllarını yaşıyorum. Ama o daha çok genç."
[/b]

Kaynak:milliyet.com.tr

eRe

bır ısı ancak bu kadar uzun sure dogru yapardınız sonra yıne yuzunuze gozunuze bulastırırsınız
ne kadar rezıl bır yonetımımız var bızım ya bunlar koca koca sırketlerı nası yonetıyorlar
bugun bu tur ınsanlar yonetıcı olabılıyorsa bırakın futboldakı gelısmememeyı turkıye tabı kı gelısemez
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Kralkartal21

Alıntı yapılan: eRe - Ağustos 09, 2008, 02:15:16
Alıntı yapılan: Kralkartal67 - Ağustos 09, 2008, 02:01:23

Hoş olmıyacak yani..

olur mu hıc oyle sey kadro dısı bırakılırken futbolcular once kaptanlıgı alınır ve emın ol bır daha ıkısıde gerı donse bıle kaptan olamaz

Tamam kaptan olamazlarda, İ.Üzülmez ve Toraman,sen bizim sayemizde kaptan oldun derlerse ve Delgado'nunda aklına, bunlar atıldı diye beni kaptan yaptılar şimdi bunlar geldi şimdi benim hakkımda ne düşünürler' derse diye..