Ana Menü

Kaptanlar Affedildi !

Başlatan akbaba71, Temmuz 05, 2008, 20:46:41

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

gözümüz aydinmi desem,gecmis olsunmu desem karar veremedim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Cem Goren

gecmiş olsun diyorum yine sözünü yediler bravo
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

BöyLe bir oLay hiçbir futboL kLübü yapmaz herhaLde.
İlerLeyen zamanLarda görücez etkiLerini..
HayırLı oLsun demekten başka çaremiz yok.
Bölünür senin için uykular!

Simurg

artık önümüze bakmamız lazım ne edilen sitemler bir işe yarayacak ne sinirlenmemiz

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

M34

ne bekliyorduk ki? 2 yildir bu forumdayim ... gecenlerde ilk defa yonetimi tebrik ettim kadro disi biraktiklari icin. 

carlito1903

Öncelikle 4 yıllık görev sürelerinde ilk defa bi laflarından dönmeyeceklerini düşündüğüm yönetimi beni yanıltmayıp yine laflarını yedikleri için teşekkür ediyorum !

Madem affedecektiniz neden 'Kesinlikle af yok, bu işin dönüşü yok...' gibi açıklamalar yaptınız ?

Bence takımın huzuru bu afla kesinlikle bozulur, böyle bi kavgadan sonra bile af kararı çıkıyorsa diğer futbolcularda da disiplin konusunda sorunlar yaşanabilir...

ilhan mansız_melis

ben sevindim açıkçası ikisi de faydalı futbolcular
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

saldır beşiktaş

Beşiktaş'ın sezon başı hazırlıklarında birbirleriyle kavga etmeleri nedeniyle kadro dışı bırakılan İbrahim Toraman ve İbrahim Üzülmez'e af çıktı.

1 aydan uzun bir süredir spor kamuoyunun gündeminde olan 'terlik kavgası' için son sözü yönetim söyledi.

Beşiktaş Yöneti'mi bugün yaptığı toplantının ardından İbrahim Toraman ve İbrahim Üzülmez'in affedildiklerini açıkladı.

Beşiktaş Yönetimi'nin konuyla ilgili açıklaması şöyle:

Yönetim Kurulumuz, bugün Akaretler'deki kulüp binasında yaptığı toplantıda İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman ile ilgili konuyu görüşerek, iki futbolcunun affedilmesine karar vermiştir. Yönetim Kurulumuz'un konu ile ilgili açıklaması:

Beşiktaş Kulübü'nün; formasına, Başkanı'na, Camiası'na, Yönetim Kurulu'na, Kulübü'ne karşı saygısız davranış ve tutumlarda bulunan futbolcularına, geçmişte örnekleri olduğu gibi en ağır cezayı vermekte tereddüt etmediği ve Beşiktaş'la ilişkisini keserek, her zaman etik değerleri önemseyerek ilkeli davrandığı kamuoyu tarafından bilinmektedir.

Bu bağlamda kamuoyunun malum olduğu üzere, Takımımız'ın 1. etap Avusturya kampında futbolcularımız İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman arasında yaşanan olaydan sonra da Yönetim Kurulumuz, ogün için alınması gerekli ve doğru olan radikal bir karar alarak iki futbolcunun kaptanlıklarını almış, süresiz kadro dışı bırakarak ağır para cezası vermiştir.

Hoş olmayan bu olaydan sonra her iki futbolcumuz da yaptıkları hatanın farkında olduklarını kamuoyu ile paylaşmış, Başkanımız'dan, Camiamız'dan, Yönetim Kurulumuz'dan, Teknik Ekibimiz'den, futbolcu arkadaşlarından af ve özür dilemişlerdir. Ayrıca, Beşiktaş'tan ayrılmak, başka bir takımın formasını giymek istemediklerini ısrarla belirtmiş, çalışma programlarını eksiksiz uygulamışlardır. Formalarına sadakatlerini ve Beşiktaşlılık duygularını da her fırsatta dile getirmişlerdir.

Diğer taraftan bahse konu iki futbolcumuzun neticede Milli Takım'da defalarca oynamış, Ay-Yıldızlı Takımımız'da yan yana mücadele etmiş, geçmişten bugüne sahada formalarını son damlasına kadar terletmiş, Türk Sporu'na hizmet eden değerli futbolcular olmaları üzerine; başta Spordan Sorumlu Devlet Bakanımız, Divan Kurulu Başkanımız, Camiamız, taraftarlarımız ve spor medyasının büyük bir kısmı da İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman'ın affedilmeleri yönünde görüşlerini ve duygularını bizlerle, kamuoyu ile paylaşmışlardır.

Yönetim Kurulumuz, tüm görüşleri detaylı bir şekilde inceledikten sonra, iki futbolcunun yaptığı hatanın asla Başkanımız'a, formamıza, Camiamız'a, Yönetimimiz'e, Teknik Heyetimiz'e yönelik olmadığını, tamamen aralarındaki anlık kişisel bir tartışma neticesinde meydana geldiğini, futbolcuların bugüne kadar olan futbolcu kişilikleri, aldıkları ağır cezaya rağmen başka bir takıma gitmek için en ufak bir düşünce ve tavır sergilememeleri, aksine tek düşüncelerinin Kulüpleri'nde kalma arzusu olması beyanları ve olay sonrasında üzgün, pişman, saygın davranışlarını göz önünde bulundurmuş ve teknik heyetin de görüşleri alınarak İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman'ın para cezaları ve kaptanlıklarının alınmaları geçerli olmak üzere affedilmelerine oybirliği ile karar verilmiştir.

Her iki futbolcumuz da affedilmeleri halinde takımımızın yeni kaptanlarına, tecrübeli futbolcular olarak destek vereceklerini, her şekilde saygıyla yanlarında olacaklarını, onlarla kenetlenerek takımımızın başarılarında katkıda bulunmak isteğinde olduklarını beyan etmeleri tarafımızdan memnuniyet verici bulunmuştur.

Beşiktaşlılık duruşu; kişilere sadece ceza vermeyi değil, gerektiğinde affetmeyi de gerektirir.

Özür dilemek bir erdem, affetmek de büyüklüktür.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız,

BJK YÖNETİM KURULU
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

BEŞİKTAŞ

Yönetim Kurulumuz'dan Açıklama
12.08.2008 17:05

Yönetim Kurulumuz, bugün Akaretler'deki kulüp binasında yaptığı toplantıda İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman ile ilgili konuyu görüşerek, iki futbolcunun affedilmesine karar vermiştir. Yönetim Kurulumuz'un konu ile ilgili açıklaması:    Beşiktaş Kulübü'nün; formasına, Başkanı'na, Camiası'na, Yönetim Kurulu'na, Kulübü'ne karşı saygısız davranış ve tutumlarda bulunan futbolcularına, geçmişte örnekleri olduğu gibi en ağır cezayı vermekte tereddüt etmediği ve Beşiktaş'la ilişkisini keserek, her zaman etik değerleri önemseyerek ilkeli davrandığı kamuoyu tarafından bilinmektedir.
Bu bağlamda kamuoyunun malum olduğu üzere, Takımımız'ın 1. etap Avusturya kampında futbolcularımız İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman arasında yaşanan olaydan sonra da Yönetim Kurulumuz, ogün için alınması gerekli ve doğru olan radikal bir karar alarak iki futbolcunun kaptanlıklarını almış, süresiz kadro dışı bırakarak ağır para cezası vermiştir.
Hoş olmayan bu olaydan sonra her iki futbolcumuz da yaptıkları hatanın farkında olduklarını kamuoyu ile paylaşmış, Başkanımız'dan, Camiamız'dan, Yönetim Kurulumuz'dan, Teknik Ekibimiz'den, futbolcu arkadaşlarından af ve özür dilemişlerdir. Ayrıca, Beşiktaş'tan ayrılmak, başka bir takımın formasını giymek istemediklerini ısrarla belirtmiş, çalışma programlarını eksiksiz uygulamışlardır. Formalarına sadakatlerini ve Beşiktaşlılık duygularını da her fırsatta dile getirmişlerdir.
Diğer taraftan bahse konu iki futbolcumuzun neticede Milli Takım'da defalarca oynamış, Ay-Yıldızlı Takımımız'da yan yana mücadele etmiş, geçmişten bugüne sahada formalarını son damlasına kadar terletmiş, Türk Sporu'na hizmet eden değerli futbolcular olmaları üzerine;  başta Spordan Sorumlu Devlet Bakanımız, Divan Kurulu Başkanımız, Camiamız, taraftarlarımız ve spor medyasının büyük bir kısmı da İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman'ın affedilmeleri yönünde görüşlerini ve duygularını bizlerle, kamuoyu ile paylaşmışlardır.
Yönetim Kurulumuz,  tüm görüşleri detaylı bir şekilde inceledikten sonra, iki futbolcunun yaptığı hatanın asla Başkanımız'a, formamıza, Camiamız'a, Yönetimimiz'e, Teknik Heyetimiz'e yönelik olmadığını, tamamen aralarındaki anlık kişisel bir tartışma neticesinde meydana geldiğini, futbolcuların bugüne kadar olan futbolcu kişilikleri, aldıkları ağır cezaya rağmen başka bir takıma gitmek için en ufak bir düşünce ve tavır sergilememeleri, aksine tek düşüncelerinin Kulüpleri'nde kalma arzusu olması beyanları ve olay sonrasında üzgün, pişman, saygın davranışlarını göz önünde bulundurmuş ve teknik heyetin de görüşleri alınarak İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman'ın para cezaları ve kaptanlıklarının alınmaları geçerli olmak üzere affedilmelerine oybirliği ile karar verilmiştir.
Her iki futbolcumuz da affedilmeleri halinde takımımızın yeni kaptanlarına, tecrübeli futbolcular olarak destek vereceklerini,  her şekilde saygıyla yanlarında olacaklarını, onlarla kenetlenerek takımımızın başarılarında katkıda bulunmak isteğinde olduklarını beyan etmeleri tarafımızdan memnuniyet verici bulunmuştur.
Beşiktaşlılık duruşu; kişilere sadece ceza vermeyi değil, gerektiğinde affetmeyi de gerektirir.
Özür dilemek bir erdem, affetmek de büyüklüktür.
Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız,
BJK YÖNETİM KURULU
Doğmamış çocuğuna Beşiktaş marşını dinletmek, doğar doğmaz SİYAH BEYAZ forma almak ve şampiyonlar ligi final maçına 6 aylıkken götürme düşüyle yaşamaktır.BEŞİKTAŞLI olmak...BEYAZ gömleğine SİYAH kravat seçebilme ayrıcalığıdır BEŞİKTAŞLI olmak... Sarı- kırmızı aristokrasi ve sarı - lacivert küçük bir

hepsiyAh

busunuz işte siz ..  :alkis

beklenilenin en iyisini yaptınız..

teşekkürler yönetim ..

tükürün sonra yalayın... tebriklerrrrrrr

eyup1903

bu yönetim e dicek başka bi laf bulamıyorum bu adamları sen cezalandırdın ve daha sonra affediyorsun yarın öbür gün başka adamlar aynısını yapınca ne de olsa affediliriz diyip yaparlarsa aynı şeyi bunun hesabını kim verecek madem bi karar verdin bu kararın arkasında sonuna kadar dur kimse beşiktaştan büyük değildir kişiler geçicidir kurumlar kalıcıdır

Yazıklar Olsun

carlito1903

Bi karardan illa dönülmeyecek diye bi şey yok ama bizim yönetim iyice abarttı bu işi...

Daha bi kaç hafta öncesine kadar 'bu işin dönüşü yok, af söz konusu değil' gibisinden konuşuyordunuz, madem affedecektiniz neden bu kadar büyük konuştunuz...

Neyse artık olan oldu, bundan sonra bu olay takıma zarar vermez umarım...

levent1903

tükürdügünü yalamaya alismislar artik..... kac oldu bununla..... yaziklar olsun bu yönetime...
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

Kralkartal21

Tek bir lafım var bundan sonra...

''Büyük Lokma ye,Büyük Söz Söyleme''

Hayırlı Olsun..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Kartalizmatik

Şaşırmadım.Zaten kovulmalarını beklemekte saçmalık olurdu.Bunu yapabilecek bir yönetimimiz yok.Başta bir iki artislik laf 4.5 milyon euro vermeyince kimse af..
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!