Ana Menü

Kaptanlar Affedildi !

Başlatan akbaba71, Temmuz 05, 2008, 20:46:41

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

İbrahim Toraman ile Üzülmez olayında flaş bir gelişme yaşandı.
29.7.2008

Beşiktaş'ta İbrahim Toraman ile Üzülmez olayında flaş bir gelişme yaşandı. Avusturya kampında kafile başkanlığı yapan yönetici Nedim Sarsmaz, "Hem Üzülmez, hem de Toraman çok değerli oyuncular. Bu kararı almamız kolay olmadı. Ancak her şeyin bir çözümü vardır. Biraz daha zaman geçsin, iki yıldızımızı yeniden takıma kazandırma düşüncemiz mutlaka olacaktır" diye konuştu. Daha önce Başkan Demirören, teknik direktör Ertuğrul Sağlam ve menacer Sinan Engin, iki futbolcunun affedileceği iddialarını yalanlamıştı.   
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ZeMaHŞeR

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

carlito1903

Bazen bizim yöneticilerin rakip takımlardan gelen ajanlar olduğunu düşünüyorum...

Ağızlarından çıkan her laf zarar zarar zarar...

carsi52

Hey aLLahım hey aLLahım ya.
BunLar adamı deLirtir anasını satim.
Bölünür senin için uykular!

M34

Yakinda dogrulugu yalani ortaya cikar. Ibrahim Üzülmez affedilmezse olayin gercek olup olmadigini söyler. Eger simdilerde cikip: "bunun üzerine konusmak istemiyorum" veya "artik konusmama karari aldim" derse dogruluk payi olabilir.

keskinli

bu haberin dogru olmadigi ve medyanin besiktasi karistirma niyeti iyice anlasilmistir
sizlerden ricam böyle yalan haberleri siteye koymamaniz
konu acarken daha cok incelemeniz
önplana cikmak isteyen,reyting yapmak isteyen böyle sacma haberler cikariyor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CR7

İbrahim Toraman Galiba Affediliyor!!!           
30.07.2008 09:25:00
Beşiktaş'ta kadro dışı bırakılan İbrahim Toraman, bu sabah saat 9:20'de kulüp başkanı Yıldırım Demirören'in Şişhane'deki ofisine gizlice girerken Medyaspor muhabirine yakalandı.                      Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'le gizlice görüşmeye giden Toraman'ın affedileceği öğrenildi.
Demirören'le görüşmesi şu sıralar devam eden futbolcunun görüşme sonrası Beşiktaş Yönetim Kurulu tarafından da affedildiğinin açıklanacağı sızan bilgiler arasında...
kaynak:medyaspor
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

BerkAy1903

Umarım Balon Haber Değildir :S

"sabah saat 9:20'de kulüp başkanı Yıldırım Demirören'in Şişhane'deki ofisine gizlice girerken Medyaspor muhabirine yakalandı."
19o3

ZLataN

Umarım baLon bi haberdir..Her ne kadar üzüLmez'i sevmesemde, 2 tarafında suçLu oLduğu bi kavgada sadece ToRaman'ın affediLmesi çifte standarttıR.ÜzüLmez'de affediLsin manasında değiL, ikisi birden affediLmesin..

carsi52

ZLataN sonuna kadar katıLıyorum sana.
Sadece toraman affediLerse üzüLmez'de çok büyük haksızLık yapıLmış oLur.
Bu saatten sonra ikisininde affediLmesine gerek yok.
Bölünür senin için uykular!

Non Mollare Mai

Toraman affedilip Üzülmez gönderilsin, buna cürret etsinler sen gör bakalım o zaman cümbüşü.
edit

saldır beşiktaş

bu saaten sonra pek ihtimal vermiyorum ama affedilirse takımdaki hava bozulur diğer futbolcular arasında gruplaşma oluşabilir.2'side kesinlikle affedilmemeli
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Kralkartal21

Y.Demirören mi sadece affedecek yoksa E.Sağlam'lada konuşmuş mu?

Malum hocamız ağırlığı koyamıyor..Görüşü alınmadan bir sürü iş çevriliyor..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..