Ana Menü

Kaptanlar Affedildi !

Başlatan akbaba71, Temmuz 05, 2008, 20:46:41

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

herşey için ne kadar geç değil mi?

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ata vicente

Bence bu olay ıkı kaptan dan cok yonetım sınan ve ertugrulun hatasıdır.Bu takım yonetılemıo yonetım once kendı yonetmeyı bılecek sonra kaptanlardan takım ıcınde yonetmesını beklıyecek

NoPasaran

Af çıkar mı?

İbrahim'lerin ikisini de yakından tanıyorum. Mertliklerine ve dürüstlüklerine hiç kimse toz konduramaz. İnsani yönden her ikisi de dört dörtlük bir yapıya sahip. Avusturya'da hiç beklenmedik bir anda, büyük bir olayın kahramanları oldular. Beşiktaş gibi bir büyük kulüpte, böyle bir kavganın benzeri öncesinde hiç yaşanmamıştı. Yönetim, haklı olarak her ikisini de kadro dışı bırakıp satış listesine koydu. Sokaktaki vatandaş, İbrahim'ler konusunun yönetim tarafından zamana bırakıldığına inanıyor. Zaman en iyi faktör olduğu için gecikmeli de olsa bir 'af' çıkmasını bekliyor. Yönetimin şu andaki tavrı, affetmek değil iki futbolcuyu da gözden çıkarmak doğrultusunda ilerliyor. Olayın biçimine baktığınız zaman 'af' öyle kolay gelecek gibi görünmüyor. Çünkü futbolcuların, hocanın ve menajerin gözü önünde 15 dakika saç saça, baş başa, yumruk yumruğa inanılmaz bir kavga var. Kavga sırasında, olayı ayırmaya çalışan Sinan Engin'in aldığı darbeyle yere yuvarlandığı da bir gerçek.

Olan Toraman'a oldu
Pascal Nouma, elini bir yerlere götürdüğü için anında kovulmuştu. Üstelik efsanevi bir futbolcuydu. Demek ki bazı suçların affı olmuyor. Her iki futbolcu da şu anda barışmış durumda. Yaptıklarından büyük pişmanlık duyduklarını ve 'af' beklediklerini söylüyorlar. Yönetim onları ikinci Avusturya kampına göndermediği için 'af' olasılığı çok zayıf. Aslında olan İbrahim Toraman'a oldu... Çünkü yaşı daha çok genç. Önünde forma giyebileceği uzun yıllar var. Böyle bir futbolcuyu transfer etmek isteseniz, bugünkü piyasa değerinin 4-5 milyon euro'dan az olmadığı da kesin... Üzülmez'in ise artık futbolda son seneye yaklaştığını biliyoruz. Bu yönüyle fazla dert etmez ama 8 yıl oynadığı ve kaptanlığını yaptığı bir büyük takımdan ayrılmak Üzülmez'i fena halde üzmüş olmalı... Benim bildiğim Beşiktaş, prensiplerinden ödün vermeyen bir kulüptür. Kolay kolay 'af' çıkacağını sanmıyorum. Onlara yazık oldu!
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ata vicente

Kavganın en hayırlı tarafı sınan efendının yedıgı yumruk olmus.Ibrahım Toromanı affetmek lazım uzulmez hemen gıtsın.Bıraz profesyonel dusunmelı bu durumlarda.Eger dert edılen olay Besıktaslılık durusuysa bu yonetımın ne ısı var bu kulubun basında.Toroman kesınlıkle kalmalı aynı zamanda uzulmezın olaydan hemen sonra yapmıs oldugu acıklamalarda son derece kustahcaydı.

NoPasaran

Tamam profesyonel bakalım..Bu nası profesyonellikse

Neyse gitti üzülmez , kaldı İbo..

2 gün sonra Holosko yemekte ağzı şapırdaığı için Ali Tandoğan'a tuzluğu fırlatmayacağını nasıl garanti edeceksin?

Bu seferde Holosko diyecek aynısını
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

onaT

nerden biliyorsun neye göre konuşuyorsun be adam?

ata vicente

oyle bıseyın zaten hıc bısekılde garantısı yok.Heran hersey olabılır bence senaryo yazmanın bı alemı yok.uzulmezle toramanı bır tutmuorum.hem futbol olarak hemde besıktas sevgısı olarak benım gonlumde herturlu toraman agır basıo.once yonetımın transfer ettıgı futbolcuları ıncelemek lazım hıcbırı toraman sevıyesınde dııl.Isıne yarayanı alacaksın tabıkıde kulagını cekıceksın bu takımda ılk defa boyle bı kavga olmadı zamanında saha ıcersınde bıle futbolcular bırbırıne gırdı alırsın ıkısınınde elınden kaptanlıgı ona gore hareket edersın.Bugun toraman gıbı bır futbolcuya ozellıkle sahıp olmak kolay deıl

NoPasaran

O sana göre öyle :)

Bende üzülmezin Beşiktaşs evgisinden hiç şüphe duymuyorum..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

BEŞİKTAŞK

Simurg

Sağlam kararını verdi
Beşiktaş Yönetim Kurulu, Avusturya'da yaptıkları kavga sonrası kadro dışı bırakılan ve satış listesine konulan İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman konusunda son kararı Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'a bıraktı.

Genç çalıştırıcının çarşamba günü başlayacak olan ikinci Avusturya kampında takımın genel durumunu değerlendireceği ve İbrahimler'in affedilip affedilmemesine karar vereceği belirtildi. Ertuğrul Sağlam'ın iki futbolcunun da affedilmesi yönünde fikir sahibi olduğu, ancak yaptıkları hatayı anlamaları için işi ağırdan aldığı öğrenildi.

BEŞİKTAŞK

onaT

bir de affedermiş...
zaten sildim kendisini ama bu fazla olur.

keskinli

affetmek büyüklüktür denip affedilecekler herhalde
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ata vicente

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Temmuz 24, 2008, 15:38:47
O sana göre öyle :)

Bende üzülmezin Beşiktaşs evgisinden hiç şüphe duymuyorum..

bana da senın dusuncene saygı duymak duser.Ama toramanla uzulmezı bı terazıye koymanı tavsıye ederım.Bı dusunurum hangısının onu daha acık,hangısının baska takıma transferı daha kolay olmasına ragmen Besıktasta bunlar onemlı tabı.

carsi52

AffediLirse daha bu takımdan hiçbişey oLmaz.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Ben sevgilim güzel diye onun yanlışlarına göz yumamam :)

Yanlış yanlıştır ;)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net