Ana Menü

Kaptanlar Affedildi !

Başlatan akbaba71, Temmuz 05, 2008, 20:46:41

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Beşiktaş yarışa yarattığı heyecan ve güven açısından gene geriden başlayacak. Şimdiki halinden, ancak kötünün iyisi olabileceği görülüyor. Tabii bu yıl 'kötü' olan rakip olursa...

:46 :46 :46

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ilhan mansız_melis

Cem Goren

eğerki ibolar dönerse;
toraman,üzülmez,g.zan,serdar kurtuluş,sivok,zapo,seric,ali tandoğan (aklıma gelmeyen yok herhalde)
8 tane defans oyuncusu olacak yabancıları mecbur oynatmak ozrundasın o kadar para verildi bide yedek bırakmak olamz düşüncesiyle hareket edeceğiz ee ondan sonra ne olacak kulübede kalanlara paraları zaten veriliyor
bunuda bi düşünsünler
altın kapılarımız kan oldu tayfun

keskinli

dönsünler yada gitsinler artik
bizde rahatlayalim medyada
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

canavar_bjk

BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

hepsiyAh

hepsiyAh

gitsinler ya tükürdügünüzü yalamayın bi kere de lanet olsun !

bjkclub

Kesinlikle geri dönmeliler.Kamptaki genç oyunculardan hatırladıklarım Batuhan,Emre,Necip,Can Erdem.Aklıma gelmeyenler de vardır sanırım.Ve bu çocukların önünde yaşanan olaylardan sonra,ilerleyen yıllarda onlar da aynı hareketi yaparsalar ,bunun bir açıklaması olamaz.Ve haksız da olmazlar ,zamanında kaptanlar da yapmıştı derler.

Fakat ne yazık ki,büyük ihtimalle affedilirler.

Olur da yönetim duruşundan geri dönmez,affetmezse, o zaman da bozuk saat bile günde 2 kere doğruyu gösterir lafı tam bu olayın üstüne süper olur.

saldır beşiktaş

Beşiktaş?ta iki kaptan arasında çıkan terlik kavgası elbette bir kulüpte hiç yaşanmaması gereken bir olay. Bugüne kadar bu konu hakkında yazılmadık bir şey belki de kalmadı.

Ama takımın hocası ile birinci kaptanı arasında geçen ve basına yansımayan öylesine ilginç bir diyalog var ki, bu vahim olayın aslında bağıra bağıra geldiğini gözler önüne seriyor.

Ertuğrul Sağlam?ın İbrahim Üzülmez?e söylediği iddia edilen sözler, daha doğrusu tavsiyeler (!) inanılır gibi değil...

Söz konusu olay, geçen sezon ortasında kampta yenen bir yemek sonrasında yaşanıyor.

?AFİYET OLSUN? KURALI

ÖNCELİKLE şunu belirtelim ki, Beşiktaş?taki kamp kuralları gereği yemek masasından takım kaptanı ?afiyet olsun? demeden kimse kalkmıyor.

Ama bu yemeklerin birinin bitiminde kaptan İbrahim Üzülmez masadan kalkıyor, ?afiyet olsun? bile diyemeden ardından İbrahim Toraman ayağa kalkıp gidiyor. Hemen ardından da Toraman?ın kalktığını gören Serdar Özkan...

Bu beklenmedik davranış, özellikle genç oyuncular arasında, Toraman?ın, İbrahim Üzülmez?in kaptanlığını tanımadığı şeklinde yorumlara da neden oluyor.

Toraman ve Serdar Özkan?ın tutumlarına bir anlam veremeyen İbrahim Üzülmez, önce genç Serdar?ın odasına gidiyor. Davranışının nedenini soruyor, aldığı cevap ?Ben İbrahim ağabey kalktığı için masadan ayrıldım? oluyor.

Kaptan İbrahim ardından soluğu Ertuğrul Sağlam?ın odasında alıyor... ?Bana kaptanlık verdin ama arkamda durmuyorsun. Olay senin gözlerinin önünde yaşanıyor, sesini bile çıkarmıyorsun? diyerek tepkisini dile getiriyor. İşte bu anda Ertuğrul Sağlam?dan son derece şaşırtıcı bir yanıt geliyor:

?Ben senin yerinde olsam, takımın kaptanı olsam, ağzını burnunu kırarım?...

KULİSLER ÇALKALANIYOR

BU diyaloglar birebir yaşanıyor. Bu tartışmadan aylar sonra da olaylar birike birike buraya kadar geliyor, hocasının tavsiyesini dinleyen İbrahim Üzülmez?in Toraman?a gösterdiği tepki sonrası çıkan terlik kavgası ve iki oyuncunun kadro dışı kalmaları ile son buluyor.

Bir anlamda İbrahim Üzülmez, hocasının talimatını yerine getiriyor, ama kadro dışı kalıyor. Çevresine de bu konudan sürekli dert yanıyor.

Şimdi Beşiktaş kulisleri Ertuğrul Sağlam?ın tavsiyeleri ile çalkalanıyor. Denenler o ki ?Hem oyuncusunu yönlendiriyor, ondan sonra da sahip çıkmıyor.?

Akşam

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

carlito1903

Ertuğrul Sağlam ve İ.Üzülmez arasında geçen bu çok özel konuşmalar nasıl oluyorda basına sızıyor çok merak ediyorum...

Ya köstebekler cirit atıyor takımda ya da basın sallıyor bu haberleri...

Takım içinde yaşananlar orda kalmalı bu kadar açık açık dışarıya sızdırılmamalı...

carlito1903

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, kendisi hakkında bugün basında çıkan haberleri yalanladı!..

Ertuğrul Sağlam, geçen sezon kamp sırasında İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman arasında bir tatsızlık yaşandığı, bunun üzerine kendisinin Üzülmez'e "Senin yerinde olsam ağzını burnunu kırardım" dediği iddialarının tamamen yalan ve iftira olduğunu açıkladı.

Sağlam'ın Beşiktaş'ın resmi internet sitesinden yayınlanan açıklaması şöyle:

"Haberde yer alan, geçen sezon bir kamp sırasında İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman arasında bir tatsızlık yaşandığı, bunun üzerine benim Üzülmez'e "Senin yerinde olsam ağzını burnunu kırardım" dediğim iddiaları, tamamen yalan ve iftiradır.

İçeriği tamamen hayal ürünü olan bu sözde haber, takımımızın birlik ve düzenini bozmak üzerine kurulu düzmece bir senaryodur.

Bahsi geçen sözde haberde iddia edildiği gibi böyle bir olay asla yaşanmamış ve benim karakterimdeki bir teknik adamla oyuncusu arasında yaşanması da sözkonusu dahi olmayacak bir polemiktir.

Camiamız'ın ve spor basınının bu tarz yalan haberlere itibar etmemesini önemle rica ederim.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımla sunarım."

bjkclub

Basın iyice baydı bu kadar yalan iftira olmaz ama adamlara dur diyecek sözü geçen yönetim yok yapsınlar bakalım Aziz'e  noluyor sonra.

gözzde_bjk

Hey Allahım basına malzeme lazımdı roman gibi yazarlarda yazarlar artık.Basın bizim takımla yatıp kalkıyor herhalde.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Kralkartal21

Akşam, bizi sabah sabah deli ettin ya HELAL..!
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

ilhan mansız_melis

aman Akşam gazetesine ne bakıyorsunuz siz ya