Ana Menü

Kaptanlar Affedildi !

Başlatan akbaba71, Temmuz 05, 2008, 20:46:41

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

İbrahim Toraman, "F.Bahçe ve G.Saray forması giymem" açıklamasını yalanladı.
18.7.2008

Birkaç gün önce bir internet sitesine yaptığı, "Fenerbahçe ve Galatasaray formasını giymem. Kendime Fenerli ya da Galatasaraylı İbrahim dedirtmem" açıklamasıyla gündeme gelen İbrahim Toraman, bu sözlerin kendisine ait olmadığını söyledi. Beşiktaş'ta kadro dışı bırakılıp, satış listesine konulan tecrübeli futbolcu, "Fener'e de giderim, Galatasaray'a da. Menacerim, iki kulüple de görüşebilir. Sonuçta ben bir profesyonelim" ifadesini kullandı.

M.Ali SABUNCU

altın kapılarımız kan oldu tayfun

Non Mollare Mai

Beşiktaş yönetimin "terlik kavgası" nedeniyle takımdan uzaklaştırdığı İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman geri dönüş için çıkış yolu arıyor! İki futbolcunun basın önünde camiadan özür dileyerek barışmak istedikleri fakat Asbaşkan Ertunç Soğancıoğlu tarafından engellendikleri ifade edildi..

Lig TV'de yer alan habere göre terlik kavgası nedeniyle takımdan uzaklaştırılan ve kendilerine kulüp bulmaları istenen İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman'ın basın önünde bir araya gelerek barışmak istedikleri, Asbaşkan Ertunç Soğancıoğlu'nun ise buna engel olduğu öne sürüldü.

İki kaptanın; "Biz barıştık ve hatamızı anladık" dediklerinin belirtildiği haberde; "Başkanımız başta olmak üzere, teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam, Menajerimiz Sinan Engin ve tüm taraftarlarımızdan özür dileriz, biz çok iyi arkadaşız. Eğer Ertunç Soğancıoğlu izin verirse bunu tüm Türkiye önünde de göstermek istiyoruz" diye konuştukları kaydedildi.[/b]
edit

ilhan mansız_melis

Ertunç Soğancıoğlu  ne yaptığını sanıyor ya  :oklava
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

levent1903

aslinda bu konunun bu kadar büyümesi beni rahatsiz ediyor. her takimda olabilr, önemli olan olayi fazla büyütmemek ve daha cok önemli olan disariya yansitmamak. ayrica medyada haberi buldu ve uzattida uzatti. böyle sorunlari takim ve oyuncular kendi halinde, iceri halletmeleri lazim ve hocaninda el koymasi lazim idi......
barismak olayi daha erken gelebilirdi ve asbaskandan da tersini beklerdim yani yollarina tas koymak degilde bu isi biran önce cözmek...
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

MeLo

İleriki günlerde öpüşür barışırlar.
Son pişmanlık fayda etmeyecek gibi görünüyor.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

saldır beşiktaş

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

gözzde_bjk

Barışıp barışmamaları problem değil de kulüpte her kafadan bir ses çıkıyor.

Sinan Engin önce affedemeyiz diyor sonra çark ediyor.
Ertuğrul Sağlam takıma dönmeleri gibi birşey söz konusu değil diyor.
Başkan hala suskun.
Mali işler harici yönetimde fikir sahibi bile olmayan bir adam da çıkıp ben geri dönmelerini istemiyorum o yüzden affedilemezler diyor.

Takımdaki arakadaşlığın bir an önce yönetim kuruluna da uğraması dileğiyle!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

CR7

Önce barışsınlar sonra ikisini+bir miktar para verelim mehmet topuz'u alalım.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

M34

baka bak bak .. barismak istiyorlar demek ki .. konya'ya, kayseri'ye gitmek yemedi dimi? Besiktas yöneticisini kutluyorum böyle bir tiyatro oyununa izin vermedigi icin. gecmis ola artik.

eyup1903

atı alan üsküdar ı geçti bence kesinlikle affedilmesinler

carsi52

Son pişmanLık bişeye yaramaz.
Bölünür senin için uykular!

kralexx

ben bildim bileli ibrahim uzulmezı sevmemişimdir zaten gıtmesı ıyı olduu toraman ısee daha genc ve bence kalması lazım

gürol

asla affedilmemeleri lazım.
burası beşiktaş beyler mersi idman yurdu değil.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

Cem Goren

isterlerse can ciğer olsunlar bu saaten sonra affetmemeleri lazım
altın kapılarımız kan oldu tayfun

naanreelburn

beşiktaş dışında nerde öpüşüp koklaşırlarsa koklaşsınlar burda asla