Ana Menü

Kaptanlar Affedildi !

Başlatan akbaba71, Temmuz 05, 2008, 20:46:41

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

RCA

napolyon ne demiş ihtilal sırasında ; para para para  :)
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

eyup1903

samsunlu

onaT

gitse kızmazdım bunu demese, sadece yakıştırmazdım.
ama artık gitmemeli.

akbaba71

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Temmuz 15, 2008, 18:02:26
Bu olayı basına kim çıkarttı?

Bu halen belli olmadı dimi
Sinan Engin haberi yazandan kaynağını öğrendik demişti ama isim vermedi.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

saldır beşiktaş

hangi takıma giderse gitsin bu saatten sonra bizi pek ilgilendirmez
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

BjKcArsi54

vay arkadaş ne cok büyüttük şu meseleyi ya memleket meselesine döndü..cıkıp biri kesin net ne olacagınıda söylemiyo herkes ayrı kafadan bişeler yazıyo konuda kendini gittikce dağıtıyo...

pascalyptica

Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

IL Capitano

Toramanin paflarla antremana ciktigi, Uzulmezin cikmadigi söyleniyor , bu ne kadar dogru bilen var mi?
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

saldır beşiktaş

Birkaç gün önce bir internet sitesine yaptığı, "Fenerbahçe ve Galatasaray formasını giymem. Kendime Fenerli ya da Galatasaraylı İbrahim dedirtmem" açıklamasıyla gündeme gelen İbrahim Toraman, bu sözlerin kendisine ait olmadığını söyledi. Beşiktaş'ta kadro dışı bırakılıp, satış listesine konulan tecrübeli futbolcu, "Fener'e de giderim, Galatasaray'a da. Menacerim, iki kulüple de görüşebilir. Sonuçta ben bir profesyonelim" ifadesini kullandı.

Fanatik
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

carlito1903

Eee şimdi hangisine inanalım bu açıklamaların ?

gürol

en son olan yani mantıklı olana inanalım.
hiç inandırıcı gelmiyordu bana ve yorum yapmadım o yuzden bu konuya.
adam kovuldu istanbula döndü ağzından ilk çıkan şey profesyonel futbolcularız oldu.
belliydi.
ve fenerin işine biraz yarıyorsa toramanın yeni klübü fener olacak benden söylemesi.hatta bişey daha söyleyim.4.5 milyon euro değil 3.5 milyona bitirir fener bu transferi.demirören adam satmasını bilmiyor bildiğiniz gibi.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

carlito1903

Abi 3.5 Milyona satarsa zil takıp oynayalım :)

En fazla 2 Milyon verirler bence...

gürol

2 milyona da artık ayıp olur
hepsini geç ibrahim toramana ayıp.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

IL Capitano

Alıntı yapılan: IsVecKarTaLi - Temmuz 17, 2008, 09:51:22
Toramanin paflarla antremana ciktigi, Uzulmezin cikmadigi söyleniyor , bu ne kadar dogru bilen var mi?
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....