Ana Menü

Kaptanlar Affedildi !

Başlatan akbaba71, Temmuz 05, 2008, 20:46:41

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

onaT

gözzde_bjk

Eğer kaptanlığı çok almak istiyorsan sezon sonunda İbrahim Üzülmez'e ''yeni kaptanımız bu, sende kendi yolunu çiz ister kal ister git'' demek zor olmasa gerek!

Bu haberden Toraman'ın haksız yere Üzülmez'in elden çıkarılma sebebi ile ceza aldığı çıkar.Zaten onlara biçilen fiyatlarla da yönetim bunu ispat etmiş oldu.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

akbaba71

Gültiken Üzülmez'i 2 kez kaptanlıktan indirmek isteyen Demirören'i kendisinin engellediğini de söyledi.

Demiröreni engelleyecek kadar güclüymüş he vay be   :)

Bizim klüple ilişkisi kesilen herkes niye kötü günde ortaya cıkıp iyi günlerde

saklanıyor ve insanları cıldırtıyor bunu hiç anlamıyorum..
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

keskinli

sen bari yapma ali gültekin
hepinizinmi karakteri bozuldu
olan olmus artik,haksiz yere görevden alinmissin simdi dediklerinle seni menejerlerlikten alanlari hakli cikariyorsun
dedikoducu oldunuz be hepinizde
yazik ediyorsunuz besiktastaki kariyerinize
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

w@nted_68

ama şimdi oldumu bu ali gültekin hiç yakışması.....

carlito1903

Ali'yi çok severim, futbolculuğu zamanında da menajerliği zamanında da bize en iyi şekilde hizmet etmiştir, menajerlikte kalmasını çok isterdim ama olmadı...

Bu kadar sevmeme rağmen çıkıp böyle başkaları gibi geçmişte yaşanmış olayları gündeme getirmesini yadırgadım, konuşulacak zaman var konuşulmayacak zaman var, hiç yakışmadı sana Ali...

Ayrıca İ.Üzülmez'in kaptanlıktan alınmasına neden engel olmuş çok merak ediyorum, bıraksaydın da kurtulsaydık işte....

ilhan mansız_melis

Beşiktaş'ta kadro dışı bırakılan ve satış listesine konulan İbrahim Toraman, Fenerbahçe veya Galatasaray'a gideceği yönündeki haberleri yalanlayarak "Beşiktaşlı Toraman Fenerli oldu, Galatasaraylı oldu dedirtmem kendime" dedi.

Medyaspor.com'a konuşan Toraman, "Herkes beni bir yere göndermeye çalışıyor. Galatasaraylı Necati Ateş ile takasımı planlayanlardan, Fenerbahçe forması giydirmek isteyenlere kadar birçok kişi çevremde dolaşıyor. Menajerler, yöneticiler birbirleriyle görüşüyor, söz kesiyor... Ben Beşiktaşlıyım.. Bu takımın kaptanlığına kadar geldim. Bir yere gitmek istemiyorum... Futbol yaşantımı siyah beyazlı formanın kaptanı olarak noktalamak en büyük idealim. Beşiktaş'ta kalmak için sonuna kadar direneceğim. Hangi fedakârlığı yapmam gerekiyorsa yapacağım. Yüz kızartıcı bir suç işlemedim. Beşiktaş formasına ihanet etmedim. Takımda kalmak istiyorum. Affedilmek istiyorum... Ama her şeyi dener yine de takımda kalmayı başaramazsam, ne Fenerbahçe'ye ne de Galatasaray'a giderim. Yurt dışında kendime bir kulüp bulur, futboluma orada devam ederim. Beşiktaşlı Toraman Fenerli oldu, Galatasaraylı oldu dedirtmem kendime..." dedi.

KULÜPLER DE YALANLAMIŞTI
İbrahim Toraman'ın Fenerbahçe veya Galatasaray'a gideceği yönündeki iddialar başarılı futbolcunun yanı sıra kulüpler tarafından da yalanlanmıştı. Galatasaray Sportif AŞ Genel Müdürü Adnan Sezgin, Toraman ile ilgilenmediklerini söylerken, Fenerbahçe Kulübü de resmi internet sitesinden yaptığı açıklama ile kesinlikle böyle bir transfer çalışması yürütmediklerini duyurmuştu.

:alkis
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

onaT

aferin Toraman'ım, keşke şu deliye uymasaydın...

carlito1903

Şirin görünme çabaları :)

Şimdi herkes helal olsun büyük Beşiktaşlı falan diyecek :)

akbaba71

Üzülmezde Beşiktaşta bırakmak istiyorum dedi  :)

Keşke onuda tebrik etseydiniz  :)

Delirdik

Alıntı yapılan: carlito1903 - Temmuz 15, 2008, 11:50:02
Şirin görünme çabaları :)

Şimdi herkes helal olsun büyük Beşiktaşlı falan diyecek :)

Niye samimi oLamaz mı? Şahsen samimiyetine sonuna kadar inanıyorum ben
BöyLe düşünmesi çok güzeL ama hayat bu asLa, asLa dememek gerekir.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

carsi52

Keşke kavga oLayı oLmasaydıda ikinizde bu durumda oLmasaydınız.
Bölünür senin için uykular!

CR7

Alıntı yapılan: akbaba71 - Temmuz 15, 2008, 11:54:01
Üzülmezde Beşiktaşta bırakmak istiyorum dedi  :)

Keşke onuda tebrik etseydiniz  :)

kim istedi ki onu ne febe ne gese
avrupaya gidebilir mi hayır
ya anadolu ya anadolu başka şansı yok
o da anadoluya gitmek istemediğinden mecbur Beşiktaş'ta bırakmak istiyorum dedi
Ve bence İ.Üzülmez'e teklif gelse febe veya geseden hemen gideceğine eminim
Alkışlanacak tebrik edilecek bi tarafı yok

İbrahim Toraman ise ona göre çok genç ve her takım onun gibi birini mutlaka takımında ister
O ise Beşiktaş takımında kaptan olarak noktalamak istiyorum kariyerimi diyor fark bu
Ve Toraman Üzülmez'den daha iyi Beşiktaşlıdır bence
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

akbaba71

Toramanıda fenerle gs almayı düşünmüyoruz diye acıklama yaptı zaten  :)

Üzülmezin gideceği varsayımı üzerinden yorum yapmak ne derece doğru?

Kimin  daha Beşiktaşlı olduğunu bilemeyiz..

Non Mollare Mai

Alıntı yapılan: yg1903 - Temmuz 15, 2008, 13:04:09[/b] Toraman Üzülmez'den daha iyi Beşiktaşlıdır bence

Bunu nasıl anladığını sorabilirmiyim ?
edit