Ana Menü

Anarşizm in "A" sı...

Başlatan erasca, Haziran 04, 2008, 18:52:39

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

bu kadar saçma bişey olmaz tüm türkiyenin hatta avrupanın bile artık benimsediği  A harfini kim kaldırıyor anlamış değilimm
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Rammos

Boşuna tartışmalar yaratılıyor ve bizi yıpratıyor Kendi değerlerimiz var biz tek bayrak altında tek Arma altında toplanmış ender taraftar gruplarındanız.. bunun değerini bilelim ve bibirimizi yemeyi bırakalım!  zaten son yıllarda yapılan lar beni üzüyordu Şu bir gerçekki Beşiktaşımızın lisanslı ürünlerinden daha çok Çarşı yazan forma yada atkılar satılıyor bu aslında iyi bir durum değil. Alenin devamlı tv kanallarını dolaşması ve işi abartıp gazetede köşe yazıları yazması ipin ucunu zaten kaçırmıştı. Alenin devri zaten bitti artık ama çaşı ismi Beşiktaş taraftarlarının genel ismi olmuştur bunu kapatmaya efendim fesih etmeye kimsenin gücü yetmez! A harfine gelince Benim gözümde A Çarşıyı simgeliyor  ki ben solcu değilim ama zaten çarşıda bir siyasi parti değil. geli o zaman A yı anarşistin değil Asiliğin A sı yapalım değişen ne olacak ? boş şeyler yüzünden tartışıp düşmanlarımızı kendimize güldürmeyelim Beşiktaş taraftarı yine türünbündeki yerini alacak yine ses rekoları kıracaktır Çarşı olsada olmasada  harfi olsada olmasada!  ben derimki arık forumda bu konuları tartışmayalım artık çarşı Beşiktaş Taraftarlarının genel ismidir bırakan bıraksın türübüne gelmeyende gelmesin!!
FANATİK GAZETESİ ALMA ALDIRMA!!   Black/white

erasca

Alıntı yapılan: Rammos - Haziran 07, 2008, 13:28:02
Boşuna tartışmalar yaratılıyor ve bizi yıpratıyor Kendi değerlerimiz var biz tek bayrak altında tek Arma altında toplanmış ender taraftar gruplarındanız.. bunun değerini bilelim ve bibirimizi yemeyi bırakalım!  zaten son yıllarda yapılan lar beni üzüyordu Şu bir gerçekki Beşiktaşımızın lisanslı ürünlerinden daha çok Çarşı yazan forma yada atkılar satılıyor bu aslında iyi bir durum değil. Alenin devamlı tv kanallarını dolaşması ve işi abartıp gazetede köşe yazıları yazması ipin ucunu zaten kaçırmıştı. Alenin devri zaten bitti artık ama çaşı ismi Beşiktaş taraftarlarının genel ismi olmuştur bunu kapatmaya efendim fesih etmeye kimsenin gücü yetmez! A harfine gelince Benim gözümde A Çarşıyı simgeliyor  ki ben solcu değilim ama zaten çarşıda bir siyasi parti değil. geli o zaman A yı anarşistin değil Asiliğin A sı yapalım değişen ne olacak ? boş şeyler yüzünden tartışıp düşmanlarımızı kendimize güldürmeyelim Beşiktaş taraftarı yine türünbündeki yerini alacak yine ses rekoları kıracaktır Çarşı olsada olmasada  harfi olsada olmasada!  ben derimki arık forumda bu konuları tartışmayalım artık çarşı Beşiktaş Taraftarlarının genel ismidir bırakan bıraksın türübüne gelmeyende gelmesin!!

artık çarşı Beşiktaş Taraftarlarının genel ismidir bırakan bıraksın türübüne gelmeyende gelmesin...

çok güzel demişsin arkadaşım ama forumu okuduysan sağ görüşlü olanlar insanlar mafya faşist gibi gösterilerek çArşı ismi karalanıyor.Ben ülkücü bi insan olarak Gündoğdu yu bir aşkla söylüyorsam hiçbir insanında tribüne siyaset yapmaması gerekir.Bunu anlatmaya çalışıyoruz ama kimse anlamak istemiyor.anca 3-5 kişi aynı fikirde....

beykozçarşı

Arkadaşlar bence tartışmamız bile yanlış.Anarsi kurallara bağlanmamaktır ve bana göre bizi ve ruhumuzu engelliyebilecek ne bir kural nede Çarşıcılık oynayan 5-10 kişi vardır.''A''layına isyan inadına Beşikt''A''ş

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

samsunlu

beyler anarsızt degılım ve solcuda degılım ama carsıya hıc sıyası bhakmadım buna regmen kaldırılmamalı dıyorum..carsıyı bız boyle sevdık