Ana Menü

Anarşizm in "A" sı...

Başlatan erasca, Haziran 04, 2008, 18:52:39

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erasca

Arkadaşlar forumlarda çArşının "A" sının kaldırılması tartışılıyor...Herkes tartışma nedenini,kendisi için,Beşiktaş için ne ifade ettiğini bir kelime ile açıklarsa herkesin ortak noktada buluşması sağlanabilir...

NoPasaran

GUN DOGDU HEP UYANDIK STADLARA DAYANDIK!!!

ÇEKİN ELLERİNİZİ BEŞİKTAŞIMIZIN ÜSTÜNDEN

BU MARŞI O STADTAN YOK EDEMEZSİNİZ!
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Rebell

anarşinin A sı yoksa çarşıda yok ben bunu söylüyorm.zaten fes ettik çarşıyı dediler şimdi yeni takım geliyo fln bunlar cok hosnut olmadığım şeyler.bitirdiysek tamamen biter yarım yamalak iş olmaz.

keskinli

böyle bi tartismada nereden cikti?
firsat kollayan yarasalar gibi herkes kafasina göre bi seyler cikariyor
varsa yeni bi olusum,ismi carsi olmaz
ben bunun tartisilmasina sasiriyorum
besiktasta yasanan bölünmeyede cok üzülüyorum
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Anarchy*

İstemekLe oLmaz.
Herkes her istediğini yapamaz.
Bu tribün hepimizin.
AsiLiğimizin,AykırıLığımızın semboLunu kaLdıramazlar.

karakartal_ata

arkadaşlar kendinize gelin ne oluyor bize boş verin  tribün bölünüyor

saldır beşiktaş

kardeşim hani çarşı bitmişti şimdi bunu'mu konuşuyoruz 5-10 kişi ben çarşı oluyorum dedi diye
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

erasca

Yanlış anlaşılmasında burda yeni oluşumdan bahsediyoruz hala...Ben Beşikta için "A" nın önemi nedir siz için dedim :)

kartal-39

Bitiremezler kardeşim çarşı kimsenin tekelinde değill
tribün hepimizin kimileri cıkmıs bitirdim diyor sacmalıgın babası
Beşiktaş Aşkı Bizi Delirtti!

Non Mollare Mai

Anarşizmin A'sıyla bi alakası yoktu zaten.
Şekil olarak evet Anarşizmin simgesi. Fakat Çarşı'nın anarşist bi grup olduğu söylenemez.
Bu doğrultuda A olmayacak diye açıklama yapanlara 'hop ulan anarşistiz biz kaldıramazsınız' demek yanlış.
Diyende yokta belki kafasında canlandıran vardır...

Vesselam; şekil olarak güzel duruyor ve Çarşı'yı simgeliyor.
Kalksa bi sorun kalkmasa bi sorun.
Çarşı bitti diyoruz o halde bir çoğumuzun Çarşı'yla tanıdığı ve özdeşleştirdiği A kalkmalı.
Ama 'ruh bitmedi ulan, Çarşı yaşayacak' diyenlerde A kalkmamalı diyor ki haklılarda.

Yukarı tükürsem bıyık, aşağı tükürsem sakal hesabı.
Bekleyip göreceğiz.
edit

[KralKartal]

Sorun A mi oldu simdi,

koyun can derdinde kasap et derinde desem yeridir..

hele CARSI ne yapacak, ne olacak onu bekleyelim,
anarsizmin A si sonra gelir....
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

M34

Anlamadigim birsey var .. hani abiler veya amigolar varya .. hani alen olmadan carsi nasil olur falan deniniyor ... iste bunu anlamiyorum .. carsi'nin simgesi anarsinin A'si degil mi? anarsi de abiler olur mu hic?

carsibxl

Ulan son yikilmayan kale dedik, simdide birbirimizi yiyoruz! Kendinize gelin arkadaslar! Tribunler bölünüyor, Carsi bölünüyor ve Besiktas zarar görüyor. Bugün BIRLESME günüdür! [/b]

Saygilarimla,

Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

gözzde_bjk

A sadece Çarşı'nın şekil itibariyle güzel olmasını sağlayan bir harf değildir.Bu bir felsefe bu bir yaşam biçimidir.Şayet bunu Anarşistiz diyecek kadar abartmadık ama ucundan köşesinden bu ''felsefeyi'' tribünde işledik.Ona buna karşıyız derken popülerlik için yapmadık herhalde.

Kapalının üstü solcu,altı sağcı yıllardır tribünde siyaset sorun edilmeden ''A'' yerli yerinde duruyor da şimdi mi sorun oldu kaldırılması icap etti?
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Non Mollare Mai

edit