Ana Menü

Kombine Kart Satışı Sona Erdi !

Başlatan beckyZWICKY, Haziran 02, 2008, 22:51:59

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Beşiktaş'ta satılan kombine bilet sayısı 7500'ü buldu     Beşiktaş'ta, 2008-2009 sezonunda iç sahadaki maçların hangi statta oynanacağının uzun süre belli olmaması nedeniyle durgun geçen kombine bilet satışları adeta patlama yaptı.
         Uzun süre 2500 civarında seyreden kombine bilet satışı, yönetiminin BJK İnönü Stadı'nın yeniden yapımının bu sezon için ertelendiğini açıklamasının ardından hızlandı ve 7500'ü buldu. Kulüp asbaşkanı Ertunç Soğancıoğlu, dün akşam itibariyle 7500 kombine sayısına ulaştıklarını belirterek, "İç saha maçlarımızı BJK İnönü Stadı'nda oynayacağımızı açıkladıktan sonra kombine satışlarımız arttı. Dün akşam 7500 sayısını bulduk. Kalan iki günde de 9000'e ulaşacağımızı düşünüyorum. Bizim taraftarlarımız son güne yüklenir. Kombine satışında belirlediğimiz hedefimize ulaştık" dedi.
         Soğancıoğlu, şu an itibariyle kombine bilet satışından 8 milyon YTL gelir elde ettiklerini de belirterek, "Aslında biz tüm stadın kombine olarak dolmasını isteriz. Ancak Beşiktaş taraftarı biletini alıp maçlara gelecektir. Bu konuda problem yaşamayız" ifadesini kullandı.
"İYİ BİR TAKIM KURDUK"
         Bu sezon iyi bir takım kurduklarını vurgulayan asbaşkan Soğancıoğlu, teknik heyetin tüm isteklerini yerine getirdiklerini söyledi.
         Ertunç Soğancıoğlu, takımdaki eksikleri kapattıklarını kaydederek, "Bu sezon şampiyon olmak istiyoruz" dedi.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

saldır beşiktaş

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Delirdik

muhahah hangi yönetim kombine satışLarını kendi kendine baLtaLayabiLirdi ya
anca bizim yönetim işte. Bide hedefe uLaştık diyorLar ;D

Hedef zarara uğratmaksa evet uLaştınız, bravo
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

naanreelburn

7500 sayı yalan gerçek rakam bu deil kendılerı yönetımden alım yapıolar kandırmaca .yanlış hesap bağdattan döner

Mattech

7500 Dogru rakam Bjk tv de Söyledirler Ama BEnce COk Komik Bir RAkam gecen sene 20000 yaklaşırken şimdi 7500 lerde seyretmesi Cok komik..
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

CR7

ee 1-2 ay geç açıklama yapılırsa,çarşı olmazsa almam diyenler olursa,yönetim yönetim olmazsa tabii 7500 lerde seyreder
ben aldım mı bu öğrenci halimle 2,5 öğrenim kredimi verdim aldım.
çünkü ben ne yönetime ne gruplara aşığım ne de yıldız sevdalısıyım.ben Beşiktaş'a aşığım
yanlış anlaşılmasın ben çarşıya karşı değilim dönmesine de sevindim sadece dönmese de alırdım o kadar.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Kralkartal21

Beşiktaş Kulübü, 2008-2009 sezonu kombine kart satışının 10 bin rakamına ulaştığını belirterek, gösterdikleri ilgiden dolayı taraftarlara teşekkür etti.

Siyah-beyazlı kulübün internet sitesinden ''Taraftarlarımıza Teşekkürlerimizle'' başlığı altında yayınlanan mesajda, şu ifadeler kullanıldı:

''2008-2009 sezonu kombine kart satışlarımız, sponsorlar hariç yaklaşık 10 bindir. Taraftarlarımıza, kombine kart satışlarına gösterdikleri ilgi ve verdikleri destek nedeniyle teşekkür ederiz.''
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

NoPasaran

Eğer başarılı bir takım kurarsak stad diğer türlüde dolar..

Kombineden elde edilen gelire oranla çok daha fazlasını kazanırız tabi :D

Allah İstanbula karı az, çamuru olmayan bir kış nasip eylesin :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Adriano

Yönetime olan tepki düşünülürse hiçte fena bi rakam değil 10 bin. Sponsorlarla 12 bini bulur.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Cem Goren

10bin iyi bi rakam fena değil hele o ilk satış sonuçlarına göre baya bi güzel
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Adriano

BEŞİKTAŞ'TA KOMBİNE SATIŞI SÜRECEK!

Beşiktaş Kulübü, taraftardan gelen yoğun istek üzerine, BJK İnönü Stadı kombine kart satışları için ek süre belirlendiğini açıkladı.

Kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, taraftardan gelen yoğun talebin, yönetim kurulu tarafından değerlendirildiği ve kart satışları için ek süre belirlendiği belirtildi.

Açıklamada, kombine kart satışlarının, milli maç arası olan 2-12 Eylül tarihleri arasında, BJK İnönü Stadı'ndaki Kombine Kart Merkezi'nden ve Biletix'ten, pazar hariç haftanın 6 günü 10.00-18.00 saatleri arasında yapılacağı bildirildi.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

kartalpenchesi

Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

Kralkartal21

2-12 Eylül arası..

13-15 bin'e ulaşır inşallah..

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Kralkartal21

Taraftar kombine alamadım diye kendini yiyordu bilet fiyatlarını görünce.. :)