Ana Menü

Kombine Kart Satışı Sona Erdi !

Başlatan beckyZWICKY, Haziran 02, 2008, 22:51:59

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mattech

Abi Ben istanbulda yaşayan biri değilim  Ama son 6 yılda Kombine kartlarım vardı Ama bu sene almadım ciddi diyorum artık ben inanmıyorum takımada yönetimede Futbolcularada.. Bu senede  fos cıkmayalayımda inşallah yanılırım.. Bu yüzden Oyuncularda BEn ruh Göremiyorum ve şu noktada HAklısın beşiktaş İçin gelir elde etmesin için Ama almıyacamgım abi...
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

Adriano

Futbolculara inanmama sebebin nedir ? Takım geçen seneki taslağı koruyor, eksik bölgelere transferler yapıldı.

Her ne kadar hazırlık maçı da olsa, bu maçlarda fena top oynamadık, oyuncu ilişkileri de gayet iyi kamplardan gördüğümüz kadarıyla.. E ne o zaman bu futbolculara inanmanın nedeni ?
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Mattech

Abi Benim için skor önemli degil  adamlar Ruhsuz oynuyor Birbirlerinden haberleri yok Eksiklerimiz cogunu giderdik .. Stoper aldık 2 tane ama bizim ön liberolarımız iyidegil cisse Biliyorsun zaten  vestelden gelen cocukta sadece sıradan futbolcu ve extra bir şeyi yok.. bizim ortasahaya ön libero Almamız lazım ve  zaten cogu iş ortasaha bitiyor BEn oyunculara hiç güvenmiyorum.. Zaten kalemiz BAna göre allaha emanet Rüştünün denge problemi var  Hakan hala aklı liverpol macında.. Beşiktaşın ilk 5 maçında belli olur
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

Adriano

Uğur İnceman'a dikkat et derim o zaman ;)
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Mattech

Sosyal içerikli mesaj:

ist.hatirasi/3-4

Bu saatten sonra beşiktaş j.k  benden 1 kuruş alamaz bu kadar söylüyorum.Beni beşiktaştan soğutan o yönetime , taraftara(ÇARŞI'YA AZİZ YILDIRIM TAKTİĞİ YAPANLARa) , takıma birşey diyemiyorum.Ama artık beşiktaş yok.

5 yıldır ortada birşey yok hep kötü hep kötü 8-0 unutun bakalım.1000 ytl kapalı kombine hangi başarı ile yaptın bunu? 8-0 mı? kendinizi kandırmayın hiç birşey olmaz
YÖNETİM İSTİFA !!!

keskinli

dursun paraniz cebinde o zaman
besiktas yokta ne demek?carsi veya yönetimmi tutuyoruz biz?
her sartta besiktasi desteklemek her besiktaslinin görevi
ülke kötü yönetiliyor diye ülkeyi terketmeye benziyor bu is
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Ya yine indik bireysele..

Neden kombineler satılmadı sizce bu sene ?

Genel düşünelim
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

genel düşünürsek;
takımımn basarısızlığı  taraftarın genel olarak takıma inanmaması  2 yıldır lider olacakken 2 sene süt üste fenere yenilmesi  stad konusundaki belirsizlik  yönetime özl. y.d.ye olan tepki  ve fiyatlar genel olarak bunlar bence

8-0a gelince o artık bitti her ne kadar unut(a)masakda yapcak bişey yok
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ist.hatirasi/3-4

Bravo takıma inanmıyoruz! Bende size inanamıyorum.Kim inanmadı ben mi? sahadakiler mi? Parayı verip o stada gelen bizleriz parayı alıp sahada top oynayamayanlar onlar! (örnek ; 8-0 ,dediğin gibi 4 fener maçı ) İnanmadığımızdan değil mi marsilya,liverpool maçlarını kazandırdık.(onlar oynadı demeyin)

Evet o para duracak cebimde vermeyeceğim o demirören tayfasına , gitmeyeceğim aiz yıldırım taktiği uygulayanların yanına herşey beşiktaş için(miş) şu adamı istifa ettiremediler.Ne çarşıcıyım ne yönetim beşiktaşlıyım ama benim elimde ne var? Tek mi savunayım
YÖNETİM İSTİFA !!!

Cem Goren

evet onlar oynamadı biz kazandırdık ama sezon içinde inancımızı boşa çıkardılar benim inanmamadan kastım yeni sezondu ona mahsuben böyle birşey dedim

bende ne çarşıcı ne yönetimciyim sadece BEŞİKTAŞlıyım ve BEŞİKTAŞ için buradayım ama bunlarda bir gerçek 1000 ytlye kombine satıpta herşey beşiktaş için diyenlere karşıyım o harcanan paranın karşılığı gelmediği için karşıyım her sene liderlik fırsatı ayağımıza gelipte elimizi kolumuz bağlayanlara bizi o staddan ağlayarak çıkaranlara karşıyım bize 15 yılda sadece 2 kez şampiyonluk yaşatanlara karşıyım
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ist.hatirasi/3-4

Bu senede şampiyon olamayacağız neden? çünkü yine başladık lig öncesi söylemlere "bu sene şampiyonuz,kesin biziz,kral biziz" laflarına(oyuncular yönetim) bence yine birşey olmayacak 3 yıldır söyledikleri laflara yenileri eklenecek.

geçen fener maçı inönüde müthiş tribün nerdeydi liverpool maçında bağıranlar??? gs maçındakiler?? hiçbiri yoktu hepsi sattı kombinleri bende bilirdim satmasını ama beşiktaşlılık ağır bastı.keşke satsaydım herkes akıllı işte bir biz aptalız.

karşı ,onları sadece inönüde gördüm gerçek hayatta yıldırım taktikleri var

YÖNETİM İSTİFA !!!

kartalpenchesi

kombineler 7.500 olmuş 10.000 olsa yine iyi olacak
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

sercAn1903

sevgimiz renklere kişilere değil !

kombine yine iyi çıktı dediğin gibi bi 10.ooo  olsa iyi olur.
takım kaç senedir iyi şeyler yapamadı herkezde nasıl olsa bişey yapamıyor niye kombine alayımki lig tv alırım diye düşünür sanırsam kendimce.

ayrıca bu 7.500 kombine nerden? çoğu numaralıdır heralde
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

Kralkartal21

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..