Ana Menü

Kombine Kart Satışı Sona Erdi !

Başlatan beckyZWICKY, Haziran 02, 2008, 22:51:59

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mattech

Kombineler Ellerinde KAldı me yapacaklarını şaşırdırlar.. yakında 3 alana 1 bedava yaparlarsa  hiç  ŞAşırmamak lazım
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

NoPasaran

::)

Yıldız oyuncu şartmış demekki :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Mattech

Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Ağustos 20, 2008, 18:25:01
::)

Yıldız oyuncu şartmış demekki :)

ben sanmıyorum MAF dönemine yıldızmı vardı yoktu kendimiz yıldız yarattık 100 şampıyonlugunda yıldızmı vardı yoktu ama stad full çekiyordu o zaman Ruh vardı Şimdikilerinde tuz ruhu bile yok
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

NoPasaran

MAF döneminde yıldız yoktu ama rakiplerinin en iyi oyuncusuda Tanjuydu, Rıdvandı..

Dünya değişşti..

1990 lardaki Futboıl yok artık
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

kartalpenchesi

çarşıdan konuştuğum arkadaşlar daha bilet almadıklarını son gün uygun fiyata alacaklarını söylemişti
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

keskinli

bu sene imkani olupta kombine almayanlar cok sey kacirir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

melankolizm

yönetim bi iyilik yapsana
öğrenciyi hesaba katsana :(

Mattech

Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Ağustos 20, 2008, 18:49:09
MAF döneminde yıldız yoktu ama rakiplerinin en iyi oyuncusuda Tanjuydu, Rıdvandı..

Dünya değişşti..

1990 lardaki Futboıl yok artık

ozman Sen bi yıldız Al da  Bizde Kombine Alalım... Beşiktaşa Gelen yıldızları BEn hatırlamıyorum yok crew Yok amokAci Ailton  bunlar yıldızsa ozman Boşuna kombine almışız 
Sosyal içerikli mesaj:

[KralKartal]

pascal, ilhan mansiz, sergen yalcin,zago, guinti, cordoba  bunlar 100.yilda yildiz futbolcularimiz degilmiydi?
Veya bir amokachi yildiz degildiyse, bende bilmiyorum artik,
yildiz nedir sizin icin?

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Mattech

Alıntı yapılan: keskinli - Ağustos 20, 2008, 23:21:42
bu sene imkani olupta kombine almayanlar cok sey kacirir

Ben almıcam KAdromuzda Yıldız Yokmuş O yüzden.. Yıldız Olmadıgını Düşünen Arkadaş  Yıldız Görmes İstiyorsa Chealsenin kombinesini Alsın  Kale Arkası 25.000$
Sosyal içerikli mesaj:

NoPasaran

:D

Chelsea tribünleri bizden farklıdır onu bir söyleyeyim. Orada durum biraz farklı ;)

Neden alınmıyor bu kombineler o zaman söylermisin?
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Batuhan

yıldız dediğimde,

kendi başına skor tablosunu değiştirebilen ,
ister asistle,ister golle

yedek oturabilmeyi bilen,
bu şekilde kin gütmeyen

durduk yere oyundan atılmayan,
maça girdikten 2 dakika sonra oyundan atılmayan ilk önce.

birebirde çok rahat adam geçebilen

hızlı

dayanıklı

sakatlık potansiyeli az olan

adı bile rakip defansı korkutan birisidir.

o yıl ilhan mı diyeceksin ihsan abi ?
bence değildi
nouma?
ruhu yeterdi bizim için inkar etmiyorum fakat davranışları hiç profesyonelce değildi
elini oraya atacağına maç sonunda 3-4 fenerliye kafa atsaydı daha iyi olurdu bence.

cordoba ?
ona lafım yok.

guinti?
orta sahada bence çok iyiydi.belki formunun zirvesindeydi.
ama yıldız değildi.

yıldız futbolcu olmak bir bakıma ödül gerektirir :)

lig tv spikerleri gibi ;

kayserisporun yıldız oyuncusu x topu kaptı.
galatasarayın yıldızı y müthiş b ir pas attı.
bursasporun yıldız kalecisi müthiş bir top çıkarttı.
beşiktaşın arjantinli yıldızı mathias delgado muhteşem bir gol attı..

spikerlere kalsaydı yıldız kavramı,herkes yıldız olurdu :)
Koca hestiy aya bedenem ?

Adriano

Kapalı'dan aldım kombinemi. Yıldızmış, şampiyonlukmuş umrumda değil, bana o atmosfer, renkdaşlarımızla birlikte olmak yetiyor.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Mattech

Arkadaşlar BAna göre Profosyenellik die bir kavram Yok PAscal nouma Ve ilhan mansız Sizce profosyenelmiydi BEnceDeildi O yüzden Beşiktaşı çok sevdiler ve sevildiler Ve yıldız oldurlar Benim gözümde Hala yıldızlar.. Gençlerbilirig Gs macında Yardımcı Antranör Bülent KOrmakz Gençler Gol attıgında NAsıl  yedek külübesinden Fırlamıştı GOl sevinci yaşamıştı Ankara Gücünde İlhan mansız Bile Gol attıgında  Kolundaki KArtal Dövmesini Göstermişti işte Bence Amatör(kötü anlamda değil)  Olan ilhan mansız sevinmemişti İŞte benim İçin olay budur.. ayrıca PAScalında Fransada MArsilya Maçında Beşiktaşı taraftarların yanında Oturmasıdır Leed macında beşiktaşlu futbolcu üzerine yürüyen leedsli oyuncuya yumruk  atan Ruhtur Ben Amatör Futbolcuları destekliyorum  beşiktaşın Ruhunu Taşıyan ve Gittikten Sonrada Beşiktaşı Unutmayanlar... BEnim İçin yıldız Odur.. Oktay yerine  PAscal Numa  jübile maçı yapsaydı o Stad hınca Hınc Dolardı Yalansa Yalan deyin
Sosyal içerikli mesaj:

Adriano

Senin bu görüşüne yanlış diyen yok zaten, sorun şu.

Durumu olupta kombine almayanlar var, sende öyle yapıyorsun anladığım kadarıyla. İşin içinde BEŞİKTAŞ olunca akan sular durmalı diye düşünüyorum. Bu sene takımda Delgado yerine Adem Dursun, Zapo yerine Baki, Bobo yerine Gökhan Güleç olsa da ben kombine mi alırdım. Biz BEŞİKTAŞ taraftarıyız, demiyormuyduk iyi gün kötü gün..

Zaten gördüğüm kötü birşey de yok, ha ama derseniz ki Demirören olduğu sürece böyle bi nebze anlarım. Ama yinede BEŞİKTAŞ bu. Bazen mantıklı düşenemesekte, siyahına beyazına yine alırım ben biletimi kombinemi.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..