Ana Menü

Kombine Kart Satışı Sona Erdi !

Başlatan beckyZWICKY, Haziran 02, 2008, 22:51:59

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

Beşiktaş'ın transferdeki hızını kombine kartta gösteremedi.

Siyah-beyazlıların birkaç gün önce başlattığı kombine kart satışında şu ana kadar yaklaşık 400 kart satıldığı öğrenildi. Taraftarların, önümüzdeki sezon maçlarının, hangi statta oynanacağının henüz belli olmaması nedeniyle kombinelere şimdilik fazla ilgi göstermediği belirtildi.

Milliyet

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Cem Goren

bu şekilde gider bence fazla bi rağbet olmayacağı düşüncesindeyim
altın kapılarımız kan oldu tayfun

alper_1903

fiyatlar cok pahali ve Olimpiyata hic kimse gitmek istemiyor...

bu iki neden bu sene rekor düsüs yasatacak kombinelerde
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

beckyZWICKY

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

djinonu

bu i$ buraya kadar kombineler 10 bini bulmaz

Cem Goren

yeni ve taraftarı heyecanladıracak birisinin gelmemesi  stad belirsizliği ve kombinelerin pahalı olması yüzünden hala 1000 bile olamadık yönetim mutlumusun

gözzde_bjk

Yıldız konusunu geçen sene de konuşmuştuk.Zaten çok kombine satan bir kulüp olmadığımızdan dolayı olay paraya bakıyor.Eğer paran varsa alırsın paran yoksa yıldız falan hikaye.

2 sene önce sattığımız 15binleri bulan kombine sayısı fiyatların uygunluğundandı.Bu sene stat bilmecesi ve pahalılık kombinelere ilgiyi azalttı.Çok fazla da satacağımızı düşünmüyorum.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

lambkuzu

Hayatı süsledik izharı ittihatla bugün,
Yolunda gençliğin ulvi değil miydi birleşmek.
Sebatı bayrağımız yaptık, i'tilamız için
Neticesiz ve boş olmaz sebatla hiçbir emek.
Dakikalar bize bir nağbe nişad olsun.
Kulübümüzde müceddet nücumu mevc vursun

naanreelburn

olimpiyatta olursa zaten kombineye ne gerek var her zaman bilet bulunur

Cem Goren

insanların içindeki kombine alma şevkini de yok etmeyi başardı bu yönetim,

hallbuki her sene büyük bi heyecan olurdu yazın, büyük bi şevkle gider, kredi kartımı ayarlar, kışın nasıl ödüyeceğimin, taksitlerinin sıkıntısını dahi düşünmeden koşarak alırdım kombinemi...
sırf artık baksınlar şu kombine satıs rakamlarına da utansınlar diye alasım gelmiyor...
şu ana kadar sadece 1600 kombine satılmış seneye daha rahat bilet bulunur artık maçlara
maclar senin evinde oynanıcak deseler bile icim acıya acıya da olsa almıycam kombine...
taa ki baskan bizim yoluncak tavuk degil taraftar oldugumuzu anlayana dek..

bide derbilerle ilgili bişey söyleyeyim;derbilerde kapalı alt 200 üst 250 olur heralde bu sene
başarıyla orantılı bilet fiyatlarımız var
rezil ettikçe arttırıyolar mübarek

yigit_izmitli

geçen sene almıştım kombine manisayı kazandım oradan maçlara geldim üşenmeden

ama bu sene maçlar inönüde oynansa bile almam

bu sene geçen yıl ki gbi heycan yok içimde umutsuzum yani

gözzde_bjk

Beşiktaş'ta 2008-09 sezonuna ait kombine kartların dağıtımına başlandı. Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklamada, 2008-09 sezonuna ait olan kombine kartların dağıtımına başlandığı bildirildi.

Yapılan açıklamada, daha önce kombine bilet satın alan taraftarların, kartlarını BJK İnönü Stadı'nda bulunan Kombine Kart Satış Merkezi'nden temin edebileceği kaydedildi.

Yeni kombine alan taraftarlar, kartlarını hemen teslim alabilecek. Kartların satışına bu ay, 1'i peşin, 4 taksit, ağustos ayında ise 1'i peşin, 3 taksit şeklinde devam edilecek.

Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Cem Goren

dağıtmanın çok uzun süreceğini düşünmüyorum

beckyZWICKY

2008-2009 sezonu Kombine Kart Satışlarımız Cumartesi günü sona eriyor. Satışlar BJK İnönü Stadyumu'ndaki Kombine Kart Satış Merkezi'nden ve Biletix'ten devam etmektedir.
Kombine Kart satışları; BJK İnönü Stadyumu altında yer alan Kombine Kart Satış Merkezinden, 0216 556 98 00 numaralı Biletix Çağrı Merkezinden ve www.biletix.com internet sitesinden yapılmaktadır.  Kombine Kart satışlarımız, Cumartesi günü saat 19.00'da sona erecektir. Kombine Kart Satış Merkezimiz, 10:00 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.  Divan Kurulu üyelerimize % 15 indirim uygulanacaktır. Ve her bir Divan Kurulu üyemiz indirimli olarak 1 adet kombine kart satın alabileceklerdir.  2008 – 2009 Sezonu Kombine Kart fiyatları aşağıdaki gibidir;   
VIP ÜST D6.500 YTL NUMARLI ORTA 2.100 YTL
VIP ÜST B&E 4.500 YTLNUMARALI KENAR1.550 YTL
VIP ÜST A&F2.300 YTL KAPALI ÜST1.200 YTL
VIP ALT A&F 1.800 YTLKAPALI ALT975 YTL
VIP ALT B&E2.800 YTL YENİ AÇIK400 YTL
VIP ALT C&D 3.300 YTL ESKİ AÇIK350 YTL
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Cem Goren

sadece 2500 dolayında kombine akrt satışı yapılmış
maç günleri bilet bulmakta zorlanmayız artık
yönetimde bayram yapar!!!!