Ana Menü

Transfer Haberleri ! | Başka Konu Açmayın

Başlatan carlito1903, Mayıs 09, 2008, 10:25:22

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Guti ORÇ.

@machine_ucr

bu adamı biz almayacakmıydık ya...

SercanBjk

İsmi geçen oyunculara bakın el alem süper yıldızların peşinde koşuyor bizdeki isimlere bak pehhh.. Geçen senede böyleydi hüsranı yaşadık önümüzdeki senede umutsuz bir şekilde yaklaşıyor.

saldır beşiktaş

kartaldan yaser gelirse iyi olur eğer bobo giderse oraya iyi alternatif olur
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

onaT

Alıntı yapılan: machine_ucr - Mayıs 10, 2008, 10:02:49
İşte Aslan'ın yeni yıldızı!

Transfer çalışmalarına hız veren Sarı-Kırmızılılar, Kartalspor´un genç forveti Yaser Yıldız´la büyük ölçüde anlaşma sağladı.
7.5.2008

Henüz imza yok ama...
Yeni sezonun transfer çalışmalarına hiç ara vermeden devam eden ve takım Şampiyonlar Ligi'ne katılmayı garantileyince temasları hızlandıran Galatasaray Yönetimi, ilk bombayı patlatmaya hazırlanıyor... Sarı-Kırmızılılar, bu doğrultuda Kartalspor'un 20 yaşındaki forveti Yaser Yıldız'la büyük ölçüde anlaşma sağladı. Genç yıldızın menaceri ile görüşmeleri sıklaştıran idarecilerin imza aşamasına kadar geldiği, fakat işin henüz resmiyet kazanmadığı öğrenildi.

Kadro dışı bırakıldı
Türk futbolunun gelecekteki en önemli futbolcularından biri olması beklenen ve sağ kanatta da görev yapabilen Yaser Yıldız'ın sözleşmesi sezon sonunda bitiyor. Kartalspor Yönetimi, genç oyuncunun kontratını uzatmak istedi, ancak olumsuz yanıt aldı. Yaser bu nedenle takımında kadro dışı. Beşiktaş PAF takımında yetişen genç yetenek, devre arasında Trabzonspor'la ön protokol imzalamış, ancak Kartalspor Yönetimi'nden izin alamayınca, bu transfer gerçekleşmemişti.

MİNİ YORUM
Hem Tuncay hem Serhat
Galatasaray, uzun yıllardır hücum hattında, direkt kaleye giden bir futbolcu bulamıyordu. Sarı-Kırmızılı yönetimin Kartalspor'dan  transfer etmek istediği bu genç yıldız, bence bu konuda tam isabet. Beşiktaş PAF takımında yetişen, daha sonra Mersin İdmanyurdu ve Uşakspor formaları giyen Yaser'in yıldızı Kartal'da parladı. Dinamizmiyle, agresif futboluya, tekniğiyle ve dengeli futboluyla Cim Bom'a güç katacağından şüphem yok. Hatta şunu da ilave edebilirim, transferin tamamlanması halinde, Galatasaray taraftarı Yaser'le birlikte yeni sezonda zaman zaman Tuncay Şanlı'yı, zaman zaman da Serhat Akın'ı izlemiş gibi olacaklar. Çünkü benim gördüğüm kadarıyla Yaser Yıldız'da bu iki futbolcunun tüm olumlu özellikleri mevcut.
Yaser, Aslan'a transfer olması durumunda, gençleşen Galatasaray'ın önümüzdeki yıllarda hücum hattındaki en büyük kozu olur ve Türk futbolu adına da büyük bir kazanç sağlanır diye düşünüyorum.                                                                                                                                            Yaser beşiktaş alt yapısında yetişmiş bir futbolcu.ama nedense elimizden kaçırmak üzereyiz.bizler hala bebbe lerle uğraşırken rakiplerimiz bizim altyapımızdan yetişmiş geleceğin en büyük yıldızlarından olacağı belirtilen yaseri almak için büyük uğraş veriyorlar.trabzon ve galatasarayın transfer gündeminde olan yaseri hatta fenerbahçenin bile ilgilendiği söyleniyor.ben eski kartalın takımıza kazandırılmasından yanayım.umarım yaseri en büyük rakiplerimizde bize karşı oynarken görmeyiz...   

buraya yazma bunu

onaT

beşiktaşın 3-4 tane nokta (2-3ü ilk 11e) 1 tanede bomba gibi transfere ihtiyacı var.

yönetim para harcamk istiyorsa avrupadan yıldız,

ucuz istiyorsa sergeni getirsin.

ilteriş

Yönetim hala ayakta uyuyor. Avrupa'da sözleşmesi biten bir sürü süper oyuncu var. Özellikle de Serie A'da. Adamları getir, burada hepsi taş gibi oynar. Hem de bonservis ödemezsin. Örnek; Tello.

Bakın sözleşmesi biten adamlara; Edmilson, Thiago Motta, Kanu..

YakalarSAM

Ne  gereği var...Deco , Ronaldo..  bizim  bakimiz  var  yeter(!)

Yaparız  Yine  Güzel  transfer  Mardinden  ŞEHMUZU  alırız  olur  biter(!)

akbaba71

Transfer Kartalı İtalya'da!

Beşiktaş'ta sezonun bitmesinin ardından transfer çalışmaları hız kazanırken, Başkan Yıldırım Demirören'in başkanlığında kurulan transfer komitesi de oyuncu izleyeme başladı.

Vestel Manisaspor maçının ardından İtalya'ya giden Başkan Yıldırım Demirören ve Menajer Sinan Engin, Udinese - Cagliari maçında Udineseli Çek stoper Tomas Zapotocny'yi izledi. İkilinin daha sonra İtalyan ekibiyle masaya oturması bekleniyor.

İspanya'ya giden Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın ise Huelva'da oynayan Portekizli Beto'yu yakın takibe alacağı öğrenildi.

Bu arada Menajer Sinan Engin, taraftarların "Bobo'yu satanı biz de satarız" şeklindeki tezahüratlarına sert çıktı. Öte yandan sözleşmesi sona eren Gökhan Zan'la görüşmelerin Avrupa Şampiyonası sonrasına bırakılmasına karar verildi.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Kartalizmatik

{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

ilteriş

carlito1903

Serie A, Serie B, Serie C farketmez İtalya'dan olsun yeter...

goldenboy

KeePSaKe

evet en azından sağlam adam çıkıyor her türlü...
Since 1903

yenerr17

orta sahaya bi giunti alsak nası olurdu :)

KeePSaKe

bu yönetimle bize guinti gibi adam zor gelir bence
Since 1903