Ana Menü

Transfer Haberleri ! | Başka Konu Açmayın

Başlatan carlito1903, Mayıs 09, 2008, 10:25:22

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yenerr17

bencede alamazlar bu yönetim doğru düzgün bir iş yaptı mı da giunti'yi getircek.

carlito1903

Guinti demeyin bana, neden gönderdik hala anlamıyorum...

Beşiktaş'a gelen en iyi yabancılardan kuşkusuz...

onaT

kesinlikle hem duruşu hem yaratıcılığı hemde becerisiyle harikaydı.

allah hayatında başarılar eylesin=).

o tarz oyuncu bulmak zor, bence öyle birini yaratmak daha iyi

astbjk1903

ben diyorum hep hazır italya ya gitmişken ordan ortasaha ya da oyuncu baksınlar roma da ve udinese de çok iyi yıldizlar var
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

KeePSaKe

bizim yönetim anca hırvatistan dan çek cumhuriyetinden oyuncu bakar :)
Since 1903

oruç34

biz kendi altyapımızdaki lere değer versek transfer gerekmez bence örnek: sergen metin ali feyyaz aydın serdar özkan ibrahim kaş mehmet sedef batuhan falan ve daha sayamadığım niceleri ve birsürü adamımızda kiralık seneye gelecek bunlardan da işe yarayan bir kaç tane adam çıkar

akbaba71

Kartal'da transfer bitmiyor !..

Hafta sonunu İtalya ve İspanya'da futbolcu izleyerek geçiren Beşiktaş transfer komitesi, bu kez de Fransa'ya yöneldi.

Monaco'nun 27 yaşındaki stoperi Sylvain Monsoreau'yu listesine alan Siyah - Beyazlılar'ın, bu oyuncuyla her konuda anlaştıkları, 2010 yılına kadar sözleşmesi nedeniyle de kulübüyle görüşmelere başladıkları öğrenildi. Monsoreau, bu sezon Fransa Ligi'nde 25 maç oynadı ve 1 gol attı.

KADLEC YENİDEN GÜNDEMDE
Siyah - Beyazlılar ayrıca sezon ortasında izlediği ve bonservisinin yüksek olması nedeniyle transferini askıya aldığı Sparta Prag'ın Çek oyuncusu Michal Kadlec için tekrar harekete geçti.
Hem sol bekte hem de stoperde oynayan Kadlec için 2. 5 milyon Euro'yu gözden çıkaran yönetimin, Avrupa Şampiyonası'ndan önce transferi bitirmeyi planladığı öğrenildi.

Ankaragücü'nün forvet oyuncusu Bebbe'nin de çarşamba günü tekrar İstanbul'a geleceği, transferin de en geç hafta sonuna kadar kesinleşeceği ifade edildi.

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

NoPasaran

Daha yeni başladık

Fransa olmadı İtalya, avruğpaya gelmişken Almanya norveç bi bakalım.
Hooppp ordan brezilyaa

yeter ya artık!

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Sırf geziyoLar dünya turu atıyorLar.
Ne futboLcusu hangi futboLcuLara biLe bakmıyorLardır.
Bölünür senin için uykular!

onaT

Ankaragücü'nün forvet oyuncusu Bebbe'nin de çarşamba günü tekrar İstanbul'a geleceği, transferin de en geç hafta sonuna kadar kesinleşeceği ifade edildi.

bu ne ya şakamı

mattias_nouma

Beşiktaş Almanya Bundesliga ekiplerinden Werder Bremen'in Almanya doğumlu, Hırvat golcüsü Ivan Klasnic'in peşinde.
Bu iddia Almanların ünlü gazetesi The Bild'e ait. Sezon sonu W.Bremen ile kontratı sona erecek Klasnic'in Bundesliga ekibiyle bir anlaşmaya varmadığı ve sezon sonu gelecek teklifleri değerlendireceği belirtiliyor.

Bild gazetesine göre Beşiktaş Klasnic'e yıllık iki milyon avro net bir teklif ile gitmiş durumda. Gazetede yer alan haberde Klasnic'i Premier League ekiplerinden Wigan Athletic'in de istediği ifade ediliyor.

Transfer çalışmalarını şu sıralar hızlandıran Beşiktaş cephesinde ise henüz konu ile ilgili bir açıklama yapılmamış durumda.

Ivan Klasnic

Doğum tarihi:  29 Ocak 1980
Doğum yeri: Hamburg, Batı ALmanya
Boy:: 1.86 cm
Mevkii: Forvet

Kariyeri-Maç-Gol
1998–2001 FC St. Pauli 95 (26)
2001-         W.Bremen 150 (49)
2001- Croatia U-21 3 (1)
2004– Croatia 28 (8)

13.05.2008   

Kaynak : Sporx.com dış haberler
CehenNeMDe AteŞinLe Kavur Bizi BeŞikTaş

kartalpenchesi

bence eğer bu haber doğru yada yönetim golcü arıyorsa boboyu kesinlikle gözden çıkarmış demektir yazıklar olsun!
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

Batuhan

Koca hestiy aya bedenem ?

[KralKartal]

Keske dogru olsa ve alsak. Begendigim golcülerden biri..

30.06.2008 sözlesmesi bitiyor... Bu nedenle ucuz alabiliriz..

Klasnic süper olur

15 macta 7 gol atmis
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Kartalizmatik

İlk defa bildiğimiz bir oyuncu gündemde...
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!