Ana Menü

Transfer Haberleri ! | Başka Konu Açmayın

Başlatan carlito1903, Mayıs 09, 2008, 10:25:22

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

iyi dedik ya simdi yönetim vazgecer merak etmeyin.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

yenerr17

bir alsalar harika olur harika çok yakından takip ediyorum bu adamı çok seviyorum yav inş. gelir beşiktaşıma.

keskinli

kesinlikle alinmasin!
bu adamin saglik sorunu var
gecen sene böbrek nakli yapildi 2 kez
annesinin böbregi tutmadi babasinin böbreginide naklettiler
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

onaT

bonservissiz alırız umarım doğrudur.

ahmet abi biliyorum o sorunu ama geçti.

+18 !

umarım alırız gerçekten iyi golcü ama eğer bobo'yu göndereceklerse almasınlar !

onaT

Beşiktaş'ın prensip anlaşmasına vardığı Ankaragücü'nün forvet oyuncusu Bebbe'nin perşembe günü kendisini Beşiktaşlı yapan sözleşmeye imza atacağı öğrenildi.
Lig TV'nin haberine göre siyah beyazlılar Gençlerbirliği'nin savunma oyuncusu Tuna ve Oftaş'ın defansında görev alan İlhan için de önümüzdeki günlerde Gençlerbirliği başkanı İlhan Cavcav'ın kapısını çalacaklar.

pAscAliAnUmut

Utanmazın suratına tükürsen yarabbi şükür der. Aynı şey valla
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

onaT

Son 2 ayda sırasıyla Norveç, Fransa, Çek Cumhuriyeti ve Slovakya'da futbolcu izleyen ve son olarak da İtalya'ya geçen Menajer Sinan Engin şimdi de İlgiltere'de !.. Dün gece İtalya'dan İngiltere'nin Newcastle şehrine geçen Engin'in Newcastle United'ın iki savunma oyuncusu David Rozehnal ve Clauidio Cacapa'nın yanı sıra ön libero mevkiinde görev alan Geremi'yi yakın takibe aldığı öğrenildi.

Lig TV Beşiktaş muhabiri Atakan Kurt'un haberine göre Engin'in yanındaki menajerlerle birlikte David Rozehnal, Cacapa ve Geremi için nabız yokladığı ve bu üç futbolcunun menajerlerine teklif götürdüğü belirtildi.

Üç futbolcunun da Engin'den düşünrmek için süre istedikleri öğrenilirken, teklifleri kabul etmeleri halinde hemen kulüplerine teklif götürüleceği kaydedildi. 27 yaşındaki Çek futbolcu Rozehnal bu sezon Lazio'da kiralık olarak oynadı ve 9 maçta forma giydi.

Bu sezon başında Lyon'dan transfer edilen 31 yaşındaki Claudio Cacapa ise 16 maçta forma giydi. Brezilyalı futbolcu 1.80 boyunda ve 78 kg ağırlığında.

Sırasıyla Gençlerbirliği, Real Madrid, Middlesbourg, Chelsea ve Newcastle'da oynayan Geremi ise bu sezon 25 maçta 90 dakika görev aldı. Geremi 1.75 boyunda ve 85 kg ağırlığında.

(Atakan Kurt - Lig TV)

onaT

Mevlüt Erdinç paylaşılamıyor!

Bu sezon Fransa'nın Sochaux takımında oynadığı futbolla milli takım kapılarını açan Mevlüt Erdinç Avrupa transfer piyasasının da gündemine geldi. Forvet arayışlarını sürdüren Beşiktaş'ın da yakından takip ettiği belirtilen genç futbolcu için İngiliz kulüplerinin de devreye girdiği ifade edildi.

Bu sezon attığı gollerle Fransa'da da büyük yankı uyandıran 21 yaşındaki genç golcü için Sochaux kulübüne İngiltere'deki birçok kulüpten teklif geldiği öğrenilirken bu sezon Fransa'da 11 gol kaydeden Mevlüt hızı ve son vuruşlardaki becerisi ile tanınıyor.

Fransa'nın Saint Claude şehrinde doğan ve milli formayı ilk kez Beyaz Rusya karşısında giyen Mevlüt Erdinç Fatih Terim tarafından Avrupa Futbol Şampiyonası aday kadrosuna da çağrılmıştı.

Mevlüt Fransa Futbol Federasyonu'nun geleneksel olarak organize ettiği yılın sporcuları değerlendirmesinde en iyi ümitler kategorisinde aday olarak da gösterilmişti.

eyup1903

bence alırsak gelecek için iyi bi yatırım yapmış oluruz

keskinli

bekleyip görecegiz
bakalim neler cikacak
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

beckyZWICKY

Danimarka basını, siyah-beyazlılarımızın, Midtjylland'ın hafta arası Randers'la oynadığı lig maçında 26 yaşındaki sol bek Poulsen'i tribünden izlediğini iddia etti.

Poulsen, bir gol attığı ve 2-1 kazandıkları karşılaşmadan sonra B.T. gazetesine yaptığı açıklamada, Beşiktaşımızın maçta kendisini izlettiğini belirterek, resmi teklif gelmesi halinde yeni sezonda siyah-beyazlı takımımızın formasını giymeye hazır olduğunu söyledi.

1.84 boyundaki Poulsen bu sezon 37 maçta Midtjylland forması giyerken, rakip ağları bir kez salladı.

unutmam gereken..

Guti ORÇ.

Sadece izliyoruz bir icraat yok şimdiye kadar...

beckyZWICKY

izlemeleride sevindirici hiç değilse anlamış olmalılar ki i.üzülmez ile olmayacak bu iş. sol bek arayışına girmişler buda sevindirici :D

unutmam gereken..

noumAyberk

Şimdi wikipediaya baktım adam Az Alkmaarda oynuyor gözüküyor bide maça çıkmış ;D