Ana Menü

Biraz Daha Sabır Lütfen...

Başlatan carlito1903, Nisan 13, 2008, 12:38:13

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Malesef son günlerde hocamız Ertuğrul Sağlam hakkında pek çok yerde 'istifa' sesleri duyuyorum, şampiyonluğun kaybedilmesinde herkesin suçu var ama hocamızı biraz daha bunların dışında tutmak lazım...

Hataları yok mu var tabi ama daha hocalığa başlıyalı bir kaç sene olmuş biri için malesef yeterince tecrübeye sahip değil bu sene yaşadıklarımızın ona çok şey öğrettiğine eminim ha diyeceksiniz ki Beşiktaş staj yapma yeri mi tabiki değil ama eğer seneye de sabredersek Ertuğrul'a sabrımızın karşılığını alırız...

Benim anlayamadığım bir diğer olay da şudur; bundan önce 4 yıl boyunca hocalara sabretmedikte ne oldu Del Bosque'nin gitmesi yüzünden herkes pişman değil mi şimdi, nedir bu hoca gönderme hastalığı...

Şu anda ki kadromuza uzaktan bir bakın, futbolculuk ile uzaktan yakından alakası olmayan en az 10 oyuncu var, bu kadronun başına Alex Ferguson'u getirin Arsene Wenger'i getirin yine başarı zor...

Ama bu kadroyu hoca kurdu derseniz bende size bunun yönetimin koca bir yalanı olduğunu söylerim, yok hoca beğenmemiş yok bilmem neymiş alamadılar diye suçu hocaya attılar...

Son olarak herkesten biraz daha sabırlı olmalarını istiyorum, Ertuğrul gibi değerler çok gelmez her zaman, onu harcamak, şampiyonluğun gitmesinin sorumlusu olarak gösterip bir geleceği yok etmek büyük hata olur...

Non Mollare Mai

Katılıyorum.

Hoca istifa diyenleri anlayamıyorum. Hocadan önce yönetim sonra futbolcular en son Ertuğrul Sağlam'dır veryansın edilecek olan kişi-kişiler..

Uzun zaman sonra ilk defa bu kadar heyecanlandık, ilk defa bu kadar zevkli futbol izledik son senelere nazaran..
Ertuğrul SAĞLAM Türk futbolunun yükselen değeridir, sahip çıkılması ve destek verilmesi gerek.
Böylesine efendi, futbolu bilen, oyuncularıyla çok iyi diyalog içerisinde olan bi hocayı kaybetmememiz lazım..

Herşeyden öte Beşiktaş'lı Ertuğrul o..
edit

Simurg

güzel yazmışsın ama bir hoca yetişicek diye
takımımızın harcanmasına izin vermemez gerekiyor
bunların sebebi tabikide tek sağlam değil
futbolculardan tutunda yönetime kadar herkes suçlu
ben bizlerinde suçlu olduğunu düşünüyorum...

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

CHEm !

beşiktaşta oynayan beşiktaşta teknik direktör olamaz arkadaş.
del bosqueyi tiganayı gönderen adamlar ertuğrulu da göndersin.burası kayseri değil.
tamam efendi,adam gibi adam ama maç kazanmak için efendilik gerekmiyor.
başkan bir numaralı hatalıdır ama bu senenin sözde yıldızlarını isteyip oynatan da ertuğruldur !
Allah kitap Beşiktaş

Non Mollare Mai

@ Simurg

En iyi hocaları getirdikte n'oldu ?
Del Bosque şu an İspanya Milli takımı için düşünülen bir hoca düşün artık..
Sorun hocada değil zihniyette. Başkan gidecek başkan..

Ve son yıllarda en iyi futbolu Ertuğrul döneminde oynadık..
Ertuğrul hocaya destek verilecek, verilmesi lazım.
Başarı gelecek çünkü onunla..

@ Cem

Del Bosque'yi Tigana'yı gönderenler Ertuğrul'u da mı göndersin ? bu nasıl mantıktır ?
İşte ilk önce biz bu mantığımızı değiştirmeliyiz.
Hoca moca gelmesin o zaman seneye de hüsran olunca onu da göndeririz.
E nasılsa Bosque'yi Tigana'yı Ertuğrul'u gönderen onu da göndersin değil mi ?

Başarı hop dedin mi gelmez. Sabredeceksin..
Ama bu sabretme hoca değiştirerek olmaz.
Yeni bir hoca 1 yıl daha kayıp demek.

İstikrar lazım herşeyden önce.
Ertuğrul'a sabredilirse olacak..
edit

CHEm !

anıl fener zicoya nasıl sabretti diyeceksin çünkü en güzel örneği zico.
ama ertuğrul maç içinde yararlı olabilecek herhangi bi müdahalede bulunmuyor.tigananın da lanet ofsayt taktiği vardı peki del bosquenin ne günahı vardı ?
o mu istedi tayfunu,ali güneşi,okanı bilmem kimi ?
ertuğrula sezon başı çok sağlam defanslar teklif edildi ama o gitti 5.sınıf defans aldı getirdi.rüştüyle yozgatlıyı isteyip hayrını gördü(!)

olmaz ertuğrul beşiktaşı kaldıramaz.başka bir nedeni,kafası rahat değil.bi taraftan s.e karışıyor bi taraftan başkan.ağırlığını koyabilecek birisi değil.
Allah kitap Beşiktaş

Simurg

çok duygusal bakıyorsun anıl
bu takıma yararlı olmuyor ilerde olucak diye bekletmenin bizde yararından çok zararı var
olmayınca olmuyor zorlamanın alemi yok zaten kimi bizim yüzümüzden hasta olur kimi matematiksel işlemle şampıyon olacağımızı düşünür ama kimse elini kımıldatmıyor açıkcası

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

carlito1903

Alıntı yapılan: CHEm ! - Nisan 13, 2008, 13:04:55

ertuğrula sezon başı çok sağlam defanslar teklif edildi ama o gitti 5.sınıf defans aldı getirdi.rüştüyle yozgatlıyı isteyip hayrını gördü(!)

Sen inanıyormusun Cem gerçekten de buna...

Yönetimin koca bir yalanıdır bu, kim daha iyi futbolcu dururken gider kötüsünü alır...

Yönetim kendi hatalarını Ertuğrul'un üzerine yıktı bu kadar basit...

Ayrıca Ertuğrul S.Engin olmadan daha rahat çalışır bence, onun gitmesi lazım esas...

CHEm !

en büyük rakiplerimizden olan fb beyaz peleyle çalışıyor biz kayserinin incisiyle.
Allah kitap Beşiktaş

Non Mollare Mai

e Zico'nun da yaptığı acemilikler ortada.
Fener'in o kadroyla açık ara şampiyon olması lazım. Beni getir başına bende şampiyon yaparım o takımı..
Bosque'ye sabredilmesi gerekti ama yanlış yapıldı ve sonucuna katlanmak zorunda kalındı.

Ya Cem inanıyomusun sen Ertuğrul'un edilen çok iyi defanslara karşın vasat futbolcuları getirmek istediğini..
Yönetim 3 kuruş 5 köfte olsun diye en ucuzunu ama en iyisini getirmeyi koydu kafasına ve hocaya önerdiklerinin arasından seçti Ertuğrul..

Diatta, Gordon, Dr[editlendi] vs.. hep bu tür oyuncular önerildi. Ertuğrul ne yapsın..
Ertuğrul hoca röportajlarında bütçemizin yettiği kadarıyla transfer yapacağız diyor bu yönetimin nasıl kısıtlama getirdiğini gösteriyor..
Başarı istiyorsan keseyi bol tutup alacaksın alabildiğinin en iyisini.. Ertuğrul neden istemesin Legrottalie'yi Krygiakos'u..

Yönetim gitsin yeter ki ve adam gibi biri geçsin başına Beşiktaş'ın.
Ertuğrul'un başarılı olacağına kalıbımı basarım.

Büşra avrupada ki devlerin nasıl DEV ünvanını aldığını bi araştır, sonucu istikrar ve sabır olarak çıkacak.
Olmayınca olmuyor diye kesip atmayacaksın işte.
Azmedeceksin, inanacaksın, başarıya gidilen yolda esirgemeyeceksin hiç bir şeyi..

Bi Arsenal bi ManU kaç senedir aynı hocalarla yakaladılar başarıları.
Belki ilk yıllarında iyi değillerdi, başarı gelmedi ama inandılar, destek verdiler ve oldu..

Yıllardır biz hadi olmadı hoca değiştirelim, oyuncular gitsin mantığıyla kaybettik zaten..
edit

CHEm !

ünlü bi taktisyen olsa sabır derim ama neyse.ertuğrulla devam edilecekse desteğe devam taibiki...
Allah kitap Beşiktaş

alper_1903

ilk önce yönetim ondan sonra ertugrul hoca

kesinlikle ikisi birden gitmemeli sabir edilmeli
ama sabir da biryere kadar
yani seneye son haftaya sampiyonluk adayi olarak giremessek bence 2 sene sonra ertugrul da gitmeli

ama ozamana kadar daha cok var
köprünün altindan cok sular gececek
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

erasca

Ertuğrul Hoca kendini yedi.para için geldi Beşiktaş a.uefa nın en GELECEKTE ki en iyi hocalardan gösterdiği bir kişi.Kendiside biliyor daha Beşiktaş için erken olduğunu...Ama para bu işte...Sergen bu takıma gelse Ertuğrul Hoca Sergen e lafını geçirebilir mi?geçiremez...o zaman napar?Sergen bizim takıma uygun değil der...Ama Gordon???Tam ona göre.Bizi de yaktın Hocam Kendinide...Sen tekrar Kayserine dön...Yıldırım Başkanı da al...o da anca kayseride başkanlık yapabilir zaten...

osi_bjk

Ertuğul hocanın gitmeme taraftarıyım.Eminim ki gelecek sene daha iyi bi Beşiktaş izlyeceğiz...
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

keskinli

takimi kadrosunu kuran bu hoc[kufur otomatik degistirilmistir]endi aldigi futbolculari oynatmadan gönderen bu hoca,tarihi hezimet yasatan bu hoca,avrupada oynattigi yanlis taktikle bizi avrupadan eleten bu hoca,batuhani kurtarici olarak oynatan bu hoca,ricoyu önlibero oynatacak kadar bilgisizlik bu hocada.......
saymakla bitmez
ertugrul hoca bu isi kaladiramadi,kaldiracaginida zannetmiyorum bundan sonra
simdi cikipta bu futbolculari ben istemedim yönetim zorla aldi derse,bende hocaya bu daha kötü,karaktersiz hoca hic istemem derim
ne demek ben almadim oyuncu yönetici aldi?
afedersinde senin ne isin var o zaman orada?kuklamisin sen?1 gramda mi gururun yok demezlermi adama?
sonra demezlermi tigananin sucu neydi?ertugrul hocadan daha basariliydi,nicin gönderildi?
hocanin adina üzülüyorum ama kücük düsünen hocalarin büyük takimlarda isi yok
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin