Ana Menü

Biraz Daha Sabır Lütfen...

Başlatan carlito1903, Nisan 13, 2008, 12:38:13

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Alıntı yapılan: erascarsi - Nisan 14, 2008, 00:21:25
Çarşı 52 sen ne kadar Beşiktaşlıysan bizde o kadar Beşiktaşlıyız.Ben sadece kendi düşüncelerimi yansıtıyorum...Karşı geliyosan bi açıklama yap.şu yüzden yanlış düşünüyosun de bende yanlış düşünüyosam tamam arkadaşlar özür diliyorum diyim...sadece yuh ya diyip geçme...

Senin beşiktaşLıLığına bişey diyen yok kimse bişey diyemezde zaten.
ErtuğruL SağLam'ın nasıL birisi oLduğu ortada para için geLdiğini hiç sanmıyorum düşünmek biLe büyük ayıptır.
Tamam beLki beşiktaş'ı iyi yerLere getiremedi ama bu para için geLdi demek oLmuyo.
Bölünür senin için uykular!

carlito1903

Yok arkadaş biz bu gidişle daha çook seneler başarı falan göremeyiz...

Daha bir kaç hafta öncesine kadar baştacı edilen Ertuğrul şimdi yerden yere vuruluyor...

Tamam gitsin Ertuğrul, yerine yenisi gelsin, ne olacak yeni hoca gelince;

-Gordon'a, Üzülmez'e Gökhan'a Baki'ye vs. üstü düzey futbolu mu öğretecek ??
-Yoksa yapılamayan transferleri mi yapacak ??
-Yönetim hatalarını o mu bitircek ??

Yeni gelen hocayı da şimdi sevgi gösterileriyle karşılayacaksınız seneye bu zaman bu topic de değişen tek şey hocanın ismi olacak !!

keskinli

sonucta profesyonel bi teknik adam
tabiiki para ve kariyer kazanmaya geldi
cocukluk aski falan hikaye,kara gözümüze kara kasimiza gelmedi iyide para kazaniyor zaten
kadro kötü deniyor ama bu kötü kadronun sorumlusu benmiyim?
transferleri o yapmadi deníyor, o zamanda ne isin var burada deme hakkimiz dogmuyormu?
ilk önce hocanin hataranin cok oldugunu ve bilgisinin büyük bi takimi kaldiramadigini kabul edelim,sonra gitmesini veya kalmasini tartisiriz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Kartalizmatik

Hocalar geldi gitti film aynı,oyuncular geldi gitti film aynı,gitmeyen biri kaldı o giderse eminim bu film son bulacak...
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

Kralkartal21

Ben Ertuğrul Hoca'nın gitmesini kesinlikle istemiyorum.

Çünkü daha ilk senesi bir anda böyle büyük bir kulübü yönetmek çok güçtür.
Hem yönetimin kötülüğü Ertuğrul Sağlam'ıda etkilemektedir.Seneye daha iyi transferler yaparsak Ertuğrul Sağlam'ın bizi şampiyon yapacağına inanıyorum.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..