Ana Menü

Serbest Bölge.. -Ulusal Geyik Topic'i...

Başlatan AsA, Kasım 18, 2006, 19:10:27

0 Üyeler ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Sirf akpye laf sokmak icin Türkiye yi karalayanlar var malesef

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

El Colgado

Simurg

Yav he he olacaktı ::)

BEŞİKTAŞK

El Colgado

Simurg

:P hahaha :D

BEŞİKTAŞK

ERHUN

Alıntı yapılan: Simurg - Eylül 08, 2013, 14:08:41Sirf akpye laf sokmak icin Türkiye yi karalayanlar var malesef

Ve tam tersi de var. Ben orada iki taraf içinde yazdım.

----

Olimpiyatı Gezicilere bağlıyorlar. Adama demezler mi komşunla savaşmak istiyorsun, ülken güvenli değil. Veya şöyle diyeyim, Atatürk Olimpiyat Stadı 2002 yılında açıldı, 11 yıl oldu geçen hafta boş yolda arabayla 40 (arabaya gidiş, yol, varış) dakikada gittiğimiz yolu mükemmel metro ağımız sayesinde balık istifi vaziyette 3 (metroya gidiş-binebilecek vaziyette metro bekleme-aktarma-varış) saatte gittik.

Olimpiyat için hazır değil bu şehir. Bina nedir yapılır konu o değil, bisiklet yarışı yapılıyor, "polis şunları coplasın", "palalarla gelip şunları vuralım" diyen geri zekalılarla aynı şehirde yaşıyoruz ne olimpiyatı? Sonra onlara geri zekalı deyince suçlu oluyoruz bir de. İnsan insana saygı duysun, hayvanları-doğayı sevsin falan belirli bir yol kat edelim ondan sonra alırız olimpiyatı. Gerçi bu dediklerim içten gelir, insanlığı gereğidir benim gözümde. Zorlamayla olmaz.

Bu yazdıklarımı da yanlış yere çekenler olursa diyeceğim yok, sinirden bu şekilde yazıyorum. Sokakta görsen milleti zannedersin dünyanın en iyi milletiyiz en gelişmiş ülkesiyiz. Bulgar'a "domuz" derler, Asyalılara "elin çekik gözlüsü, böcek-kedi-köpek yiyeni" derler de derler, her millete bir şey bulurlar. Ulan dön kendine bak be arkadaş biz neyiz kendimizi bu kadar üstün görüyoruz. En yakın arkadaşlarım da da aynı şekilde var, sosyalist geçinen adam playstationda kadro kurarken araya 1-2 köle atalım diye Afrikalılardan bahsediyor. Irkçılık, şike, doping ne ararsan var bu ülkede, sporundan-siyasetine pisliğe saplanmışız hâlâ olimpiyat derdindeyiz.

Simurg

Iki turlude kotuye kullanan var.
Orasi zaten her zaman mevcut olan sey.
Fakat ben bizim kadar olimpiyatlara hazirlik yapan ulke görmedim.
Her ulke mükemmel duzeyde mi bu olimpiyatlar icin, her ulkeyide ustun gorme meraklısıda olmak yanlış.
Bu tur siyasi askeri polisi mudehale hakli haksız bulunur yoruma acik her ulkede olan seyler.
Bugün en gelismis ulke dediginiz yerlerde de olan seyler bunlar bu olimpiyatlara hazir degiliz gelmedin manasina gelmez.
Uefa kac buyuk gordugu klubun şikesine goz yumdu mesela ?
Baska seylerde neden bu tarz geri cekilim yahut karalayici dusunceler olmuyor herkes yatirim yapar yok ic olaylari bahane etmezler.
Bu sadece turkiyeyi baglayan ayrımcılık iste..
Bahane ararsan cok bulursun boyle durumlarda ulkene kostek olacagin yerde destek olabilirsin bir birey olarak.
Sirf x partisine y partisine inat yapilan saglikli davranis degil.

BEŞİKTAŞK

ERHUN

Bu arada olimpiyat tarihinde yanlış bilmiyorsam bir ilk oldu. Genelde 1 Avrupa şehri 1 diğer (Amerika veya Asya) şehri şeklinde ilerliyordu. 2016 Brezilya 2020 Tokyo, üst üste Avrupa dışında olacak. 2024'e Madrid tekrar başvuracakmış, Berlin'de düşünüyormuş. Onlardan biri alırsa şaşırmam. 2020 Avrupa Şampiyonası'nı istesek alacaktık, Platini olimpiyat adayı olmazsanız sizin olur tarzı konuşarak rengini belli etmişti. Şimdi olimpiyat gitti bari onu olalım mantığıyla ona başvuracakmışız. Bize vermezler herhalde.

Bu arada benim kimseyi üstün gördüğüm yok. Ne Brezilya ne İspanya bizden üstün değil. Japonya-Almanya gibi ülkelerle kıyaslarsak üstün olduklarını inkar edecek değilim. Bize vermemelerinde komşularla olan ilişkilerinde önemli olduğunu düşünüyorum. Pekin'e olimpiyat verilmesi bana göre yanlıştı. İşgal ettiği topraklarda insanlara zulmeden bir ülkeye böyle bir organizasyon verilmemeli.

ilhan mansız_melis

Savaş çığırtkanı olan adam Arjantin'de barış yayacağız diyor.

Sırf muhalif diye Cenk Akyol kadroya alınmadı.

Vatandaşın polis tarafından öldürüldü, oh olsun denildi.

Neredeyse bütün sporcularımız doping nedeniyle cezalı.

Futbolla yatıp kalkarız ama U20 DK en az seyirci ortalaması bizdeydi.

Andorra'ya 5 attık diye övünüyoruz ama yine gidemeyeceğiz. Turnuvalarda bir varsak 3 yokuz. Basketbolda ülke dışında berbatız.

Adamlar tesis istiyor biz hazırlanmadan gidiyoruz.

Olimpiyatlar'ı alsak ne vergiler dayatacaklardı bize kim bilir. Barış Gelini'ni koruyamazken sporcular ne olacak ? Suat Kılıç kınayla uğraşacağına dopingle mücadele etsin.

Tabi bize vermezler. Böylesi en hayırlısı oldu.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

olimpiyatlar alınamadığı için bu 19 milyar $ kesinlikle kullanılmayacak eminim.

sen önce tesislerini-altyapını düzelt ondan sonra da olimpiyata mı başka şeye mi neye başvuracaksan başvur.

elalemin tesisleri hazır 2-3 milyar $ ile halledecek olayı. şurada şu olacak burada bu olacak diye somut şeyler ortaya koyuyor.

biz yapacağız edeceğiz.

sonra bak biz dopingle mücadele ediyoruz diyoruz. doping yapmamayı aşıla önce bunu koz olarak kullanmaya çalışacağına.

he alınmamasına sevinenleri ben de anlayamıyorum. sanki o zaman bu adamlar olacak bu ülkenin başında. biraz mantık.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

keskinli

olimpiyatlarin istanbula gelmesi turkiye icin cok büyük kazanc olurdu
maalesef olmadi
bu kadar farkla kaybettikten sonra bahane aramaya gerek yok
yok suriyeymis yok geziymis hepsi hikaye.
sanki baska ulkelerin hic bir sorunu yok.sanki japonyanin nukleer sorunu yok
bana göre kaybetme sebeplerinin basinda lobi eksikligi ve seyirci kapasitesinin az olmasi
baska turnuvalarda görduk maalesef seyirci eksikligini
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Olimpiyatlar alınsaydı idi başbakan ne derdi peki

Cehape zihniyeti gibi olmadığımızı herkes anladi vs vs vs tencere tava çalmaya devam edin siz

Vs vs vs

Kaybedincede bırakın insanlar söylesin nolmus yani

HTC One cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Banucan

olimpiyat almamamızdaki temel nedenlerden biri benim görüşüm olarak son 10 yılda olimpiyata katılan neredeyse tüm sporcularımızda doping olması başka neden arama
sen önce sporcuna sahip çık
sporcunu destekle onlara sporlarını yapabilicekleri alanlar yap
kısacası sporcunu güçlendir sonra olimpiyat adayı ol
boğaz manzarasıyla spor olmuyor malesef olaya gerçekçi bakmalı
yoksa tabiki hepimiz üzüldük
heee birde turistleri kazıklamamayı öğret milletine bu arada ama pardon millet kazıklamayı sizden öğrenicek değil onun en iyisini siz yaparsınız biliyoruz
FEDA

CR7

kimse dopingden dolayı olimpiyat vermemezlik yapmaz.

asafa powell-tyson gay vs de dopingli çıktı. daha kimler kimler.

saçma bir sebep.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Olimpiyatları kaybetme nedenimiz malesef hak etmememiz..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net