Ana Menü

Serbest Bölge.. -Ulusal Geyik Topic'i...

Başlatan AsA, Kasım 18, 2006, 19:10:27

0 Üyeler ve 14 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Bu karabuk nası yendi onu anlamadim ben

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Forum olarak futboldan anlamıyoruz   :ahaha  :P
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Banucan

FEDA

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Banucan

FEDA

ERHUN

2020'yi Tokyo aldı. İyi oldu, İstanbul çok güzel bir şehir ama mahvedilmiş bir şehir bana göre. Hak etmiyorduk.

El Colgado

abi trabzonda genclik olimpiyatlari ayagina bir suru sey yaptilar simdi hepsi curumeye yuz tuttu.
olimpiyati alsak yapacagimiz masrafla ekonomimiz cok kotu duruma gelirdi.

ilhan mansız_melis

ERHUN

Şehir Eşkıyalarının Bisikletlileri "Gebertmek" İstemesi - 21.07.2013 - Sarıyer

Eskiden devlet adamı dendiğinde bir ağırlığı olurdu. Bu tanımında içini boşalttılar.

IL Capitano

Spor bakani twitterdan kina filan yaziyor, gercekten sayginlik duzeyi cok dustu. Yazik. Bi Isvecli bakani dusunuyorumda yani medeniyet baska bir olay.

IL Capitano

Baska yerdede yazdim bunu. Turkiyenin baskette aldigi kötu sonuclarindan sonra Enesin attigi tweete kizanlar, Turkiyenin olimpiyatlari alamamasina seviniyorlar. Kac tane Turkiye var simdi ? Cok garip bi durum bence.

ERHUN

Alıntı yapılan: IL Capitano - Eylül 08, 2013, 13:14:05
Baska yerdede yazdim bunu. Turkiyenin baskette aldigi kötu sonuclarindan sonra Enesin attigi tweete kizanlar, Turkiyenin olimpiyatlari alamamasina seviniyorlar. Kac tane Turkiye var simdi ? Cok garip bi durum bence.

Türkiye için artık ben mantıklı düşünmüyorum. Mantık çerçevesinde değerlendirilecek bir şeyimiz yok. Millet kutuplaştı, karşı olduğu şeye işin aslına bakmadan ölümüne saldırıyor.

Cenk Akyol'u Gezi'ye destek verdi diye almadılar beter olsunlar diyenler dün Enes Kanter'e laf ediyordu. Dengesiz olduk.

El Colgado

enes dün hahah diye tweet atmış buna tepki göstermenin neresi yanlış?

ilhan mansız_melis

Adamlar kaybeder kaybetmez gerçek yüzlerini gösterdiler yine :)

IL Capitano

Kutuplasma olayina yuzde yuz katiliyorum. Hukumet ne yaparsa yapsin ikiye ayriliyoruz. Ayrica enesin yaptigi cok ayip.
Bi de bu 5. Alamadigimiz olimpiyat. Daha önce akp filanda yoktu. Ama simdi sadece akpye laf sokmak icin neler yaziliyor. Erhunun dedigi mantik filan yok artik, biraz sagduyulu olmak lazim bence.