Ana Menü

Serbest Bölge.. -Ulusal Geyik Topic'i...

Başlatan AsA, Kasım 18, 2006, 19:10:27

0 Üyeler ve 19 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dejembeji

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

dejembeji

hayırdır kardeşim anlat derdini derman buLaLım

Non Mollare Mai

NoLdu erdemim sana :) nerdesin oLum sen yoksun ne zamandır ?  Akşam voLkan abiyi yenip moralin düzeLir inş
edit

eRe

kardesım ya mılletle ugrasıorum.demedıgım laflar hayatta kullanmadıgım kelımeler dost bıldıklerımın kulaklarına sacma bı sekılde gıdıo.bırısı herkesı bana dusman edıyo ve ben bunun onune gecemıorum.en acısıda dost bıldıklerım bu laflara ınanıyor.an ıtıbarıyle bu laflara ınananlarla arkadaslıgımı kestım bende:(
www.erdemeksi.com

eRe

bosverın benı.sız ıyısınızdır umarım.aksam buyuk olasılıkla mac esnasında burdan olcam anıl.volkan abıyle dalga gecerız:p nese ben bı ıcerı gecıyorum.gelırım tekrar
www.erdemeksi.com

Unforgiven

Hayatda herkes hata yapar önemli olan hatalardan ders çıkarıp o hatayı tekrarlamamak, bir diğeride, Deli söğlediğine kendi bile inanmazmiş..
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

eRe

ben artık dostuna deılde mıllete ınanları sıldım.umarım bırgun bana dedıklerını ve dogruları bılırler ve bu yuzden dolayı cook pısman olurlar ıns.ancak arkamdan kuyumu kım kazıyo bılmemek cok dokunuyo.
www.erdemeksi.com

Unforgiven

Ayni şeyi sen yaşasaydın ve ne tepki verirdin ilk başta olayın dumur anı ile alakalı olark sonrdan belki onlarda yanlişlarını anlarlar,bu arada dost harcamak kolaydır ama kazanmak çok zordur
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

eRe

abı ısın acı yanı aynı seylerı ben yasadım ve basta sert tepkı versemde zarardan cok ama cok erken donup sadece dostlarıma ınandım.sımdı aynı seyı onlardan beklıyordum hatta eskıden yasadıgım bu seylerıde solememe ragmen cvp sana ınanmıorum dıyemem ancak sana ınanıyorumda dıyememdı.ve suanda aklımdan gıtmeyen sey ben dostlugumu bıtırdıgımı soledıgımde hakkını helal et lafına cvp veremedım.o ankı sınırımle helal olsun bıle dıyemedım ancak telı kapatan arkadasım helal olsun benımkıler dedı ve telı kapadı.haklıyken hata yapmıs bıle olabılırım buna da uzuluyorum.

bu arada cok saol
www.erdemeksi.com

Unforgiven

Helal olsun demek yada dememek bir yerde ne kadar önemlidr bilirim, ama önemli olan insan dostlarını ve dost bildiklerini kaybedince insanlara güvenemez.Sen anladğim kadari ile dost dedin bir adamla sonuna kadar gidenlerdensin ama unutma asla arkanda senden olmicaktır. Bunu askerde yada üniversitede çok iyi anlicaksın yaşadıkların sana ders olsun sen kimseye körü körü dost deme dediklerinde gercek dostun değilmiş sakın deme,hata olur ama önemli olan hatayı yapan farkında olur mu tahminimce sen şunu bekledin,''Benim Kardeşim böle şey yapmaz biz yada ben ona inanıyorum demelerini ama unutma kimse o kadar can olamaz sana yada sen olmazsın onlara

Bu arada ben bişey yapmadim sağol denebilcek ;)

eRe

Alıntı yapılan: Unforgiven - Ocak 16, 2007, 17:18:47
''Benim Kardeşim böle şey yapmaz biz yada ben ona inanıyorum demelerini ama unutma kimse o kadar can olamaz sana yada sen olmazsın onlara

Bu arada ben bişey yapmadim sağol denebilcek ;)

abı cok ıyı anladın benı.ben belkıde hayal kırıklıgı yasadım ıstedıgım kelımelerı duyamıyınca.tek bır sey ıstıorum suan oda bana kızmak yerıne bıgun dogruları ogrenıp pısman olmaları.artık daha farklı bakıcam dostluklara.abı sagol denebılecek cok sey yaptın.kendımı daha ıyı hıssetmemı sagladın ve sonunda bırının benı anlamasına sevındım
www.erdemeksi.com

dejembeji

kardes ksra bakma derdını sorduq ama ortadan kaybodluq snra net gıttı elımde olan bısey diiLdi okudum sımdı yazdıklarını anladıgım kadarıyla baya uzulmussun. dost bıldıklerın yada gercek dostum dedıklerın sana ınanırlardı. o dusman eden kısıyı bulman onemli belki o zaman dostların anlar senı ve haklı oldugunu yada haksız olduguna o zaman karar werirler unforgivenin dediği gibi dost harcamak kolaydır ama kazanmak zordur..umarımm yanlıslıklardan donulur ve eskısı gibi yıne dostlugunuz baki kalır

dishi_eagle

şşşşşşşşşşşşşş herkes nasıllllllllllllll :D

dejembeji

fatal_ere kardesımıze yardımcı olabıldıysek iyiyizzz