Ana Menü

Serbest Bölge.. -Ulusal Geyik Topic'i...

Başlatan AsA, Kasım 18, 2006, 19:10:27

0 Üyeler ve 18 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cmcpgc

Bu vatan askiyla büyüdük biz anam
Sahip olamaz ki topragima düsman !
Binlercemiz öldük, yine de ölürüz
Yildiramaz kimse iste son sözümüz !

black-eagle

bu sevda bitmez hasret bitmez isteyen gider hiç farketmez bu alemde cArsi  herşeye karşı allah affeder cArsi affetmez!!!

cmcpgc

Bu vatan askiyla büyüdük biz anam
Sahip olamaz ki topragima düsman !
Binlercemiz öldük, yine de ölürüz
Yildiramaz kimse iste son sözümüz !

ugur24

selam herkese..aranızda ehliyeti olan yada önümüzdeki sınavlara girecek olan varmı?

Unforgiven

Benim var oley be:)  günaydın bu arada ;)
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

ugur24

günaydın muhalefet.. ;D isim ne senin..dün kursum başladı..sınıfta daha önce defalarca sınava girip kalanlar var..zor diyolar sınav..zor mu?

Unforgiven

Bana bak sen askere gitmedin galiba ;)
Sınava girenleri ve kalanları salla sen onlar kafası basmayanlar yada ders çalişmadan geçmeye çalişanlar zorlancağin tek ders MOTOR'dur hiç bişey bilmıyorsan onuda 2. seferde verirsin yanliz benim mi başimda var sadce yok herkes bu olaya şahitmi bilmıyorum  ne kadar kız tanıdıysam akraba dahil sevgililerde dahil hepsi ilk seferde motor dan 90 alıp gceiyor sankı 40 yıllık motorcu ustası :) sizdede varmi bu,kalanlar hep erkekler oluyor
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

ugur24

askere seneye gidicem..şu an tecilliyim açıköğretim okuduğum için..tecilli olmasaydım bi dahaki ay gidecektim..yakın zamanda ablam ve iki arkadaşım bütün dersleri 90 ve üstünde puan alarak geçtiler..onlar çok basit derken dünkü sınıftakiler içimi kararttı.. :)

husoeagle

valla kızlar genelde çalışkan olurlar ezberci olurlar
e bu ehliyet sorularıda 40 yıldır değişmiyor
onlarda o kitaba çalışıp soruları ezberleyip giriyolar yoksa alakası yok motor ustalığıyla

ugur24

evet ama kitabı ezberlemek lazım..dönüp dolaşıp aynı sorular çıkacak tabi..başka sorulacak soru yokki..bi kitap verdiler 512 sayfa.. ;)

husoeagle

kafanı yorma uğur ya sen rahatlıkla geçersin o sınavı
soruların kalitesini artırdılarmı bilmiyorum ama bizim aldığımızda çalışmadan da yapılabilecek çok soru vardı

Unforgiven

Sadece sorular çöz ordaki, testler varya  ben öle gectim sınavdan :)

ugur24

evet yaa geçerim heralde..internetten geçen sene çıkan sorulara bakıyorum da hiç bilmeyen adam bile en az yarısını rahatlıkla yapabilir..

husoeagle

doğru cevap sırıtıyo zaten diğerlerinin arasından :D

ugur24

evet bazı sorular çok komik..ogs'nin açılımı falan çıkmış..kara yolları hangi bölümden sorumlu değildir ? diye soruyo..şıklarda deniz yolları var..  ;D