Ana Menü

www.kralcarsi.com geri gelmeli

Başlatan tcenk, Mart 17, 2008, 14:31:27

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tcenk

Merhaba
Bune ilk nede son bunlar Beşiktaşımıza ve taraftarına saldırmak için program yapıyorlar Ermanla sınırlı değil
Hangi kanalı açarsanız açın dün akşam bütün yapımcılar Beşiktaş kazandı diye oturup ağlayacaklardı nerdeyse.
Yani bu gösteriyor ki Trabzon maçından beklentileri büyükmüş. Hakem hatalı karar verdi arkasından haksızca
Trabzonlu oyuncuyu da eyyam yaparak attı ilk tepki kimden geldi Beşiktaş taraftarından basında bu konuyu işleyen oldumu
benim seyrettiklerimde yok. TRT bile eyyam yapıyor TRT'de 3 yorumcuda fenerbahçeli hepside alttan alta oymaya çalışıyorlar.
Beşiktaşlı taraftar şunu iyi bilsin ki eğer taraftar takımının arkasında durmasaydı bu takımı çoktan bitirmiş olacaklardı amaaaaa
takımın arkasında dünyanın en iyi taraftarı olunca yiyemedi bu basın bu beşiktaşı bizim çarşı ve diğer gruplarımızı bu konudan
dolayı yürekten kutluyorum. Herkes gerçeklerin farkına varsın basında beşiktaş sevilmiyor bizim taraftar başka bir takımda olsaydı
örneğin medyanın tuttuğu takımda olsaydı ne destanlar yazılrdı. Şimdi ise kıskançlıktan çatlıyorlar. Bu konu bunların içlerini öylesine acıtıyor ki en küçük bir olay bile büyütülüp ekranlara taşınıyor. TRT bile bunu böyle yapıyor.
Onlar türkiyede 2 takım olsun istiyorlar Beşiktaş taraftarı buna izim vermiyor. Baş edemiyorlar baş edemeyince saldırganlaşıyorlar.
Bende oturup keyifle bunların bu hallerini seyrediyorum. Bunların zırıltıları artık hoşuma gidiyor.
Birde bu konuda bir şey daha istiyorum KralKartal.com kuruldu bazı zor dönemlerden sonra çarşı geri adım atmamalı Çarşı sadece
bir gurup değil bana göre Çarşı bir duruş bir ruh. Bu kadar medya patronu ve onların göstermelik yazarlarının uğraşlarına karşı beşiktaşı ve beşiktaşlıyı her zaman dik tutan bir oluşum.Onun için bu site ile özdeşleşmiş kralcarsi.com yeniden faaliyete alınmalı
ele güne karşı.Alayına isyan İnadına Beşiktaş diyen çarşı bunu yapmalı.
Her ne şekilde olursa olsun geri adım atmamalı taviz verilmeye başladımı gerisi gelir.

Not : Bu formun kullanıcılarından rica ediyorum buna destek verin.
1903

CaReW

gerçekten de bu tespitleri çok yerinde buldum...
benim fikirlerimde bu yönde
Çarşı İçİN Kimden tepki gelirse gelsin bence de kralcarsi.com tekrar faaliyete geçmeli...
Çraşı herkeze karşı ama herkez de çarşıya karşı çekememezlik , kıskançlık ne dersek diyelim dünyanın  en iyi taraftarı olduğumuz için içine sindiremiyor bazı çevreler
herkeze inat mümkünse  arkadasın bu teklifini enazından bir düşünün...
SeVmEyE eNgEl DeĞİl MeSaFeLeR

eRe

ben kralcarsı ısmının kapatılmamasını savundum hep ancak kapatıldı
ancak sunu bılıyorum carsıyı elestırmek tepkı anlamında kapatılmadı yanı yazdıgın kapatmayla ılgısı yok sıte ısmını.bu konudan dolayı cok kısı ıhrac aldı cok kısı sıteden ayrıldı ben bu konunun tekrar acılmaması taraftarıyım.
yapılan ıs cocuk oyuncagı olmamalı.ben sıtenın ısmının degısmesıne hep karsıydım hala karsıyım ama bugun sıtenın ısmı buysa cocuk oyuncagı gıbı gerı de donulmemelı dıyorum
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

SercanBjk

Ben sonuna kadar destek veriyorum,Beşiktaş`ın ne lobisi ne parası nede medyası var,Beşiktaş`ın taraftarı var. İki direk arasında başladılar,tüm stadı sonra tüm Beşiktaş`lılara bu aşkı bu ruhu empoze ettiler. Çarşı kişisel bir kurum değildir,çArşı ruhtur! Çarşı kapalıya girenler değildir,çArşı açıktada o ruhu temsil ede bilendir,çArşı dışarıda o ruhu taşıdığını göstermektir. çArşı her zaman şöyle bilindi... İçen kafayı bulunca gelip avazı çıktığı kadar bağıran,küfürbaz,çapulcu,sürekli bu şekilde medyada yer buluyordu. Diğer takımların ve halkın bakış açısıda bu yöndeydi,çArşı bunları atlattı ve bir kere daha ıspatladıki çArşı haksızlığa isyanın simgesidir. Biz Beşiktaş taraftarı olarak,elimizden şampiyonluklarımız alınmış,medyada bütün kalelerimizfeth edilmiş,haksızlığa isyanın birer simgesi olmuş kitleyiz. Kendi rakibimiz bile 10 kişi kalsa ısrar ederiz,çünkü biz diğerleri gibi olsun da nasıl olursa olsun diyerek,takım desteklemeyiz. Bizim tutuğumuz takım şampiyon olacaksa,şerefiyle,bileiğiyle,yüreğiyle,alın teriyle olacak,yoksa hiç olmasın biz yinede severiz,biz yinede can feda ederiz.

Beşiktaş uğruna can vermiş bir nesili geride bıraktık,(UĞRUNA ŞEHİTLER VERDİK BEŞİKTAŞ ) bu sitenin ta en baştan isminin değiştirilmesine zaten karşıydım. Kralcarsi.com geri gelmelidir,site ismi değiştiği halde bizler ForzaBeşiktaş`ın ve çArşı`nın neferi olmaya devam edeceğiz. Burda kişisel bir olay olsaydı ( Sercan Hosafci ) adı altında Forza Beşiktaş`tan hak etmediğim bir şekilde üyeliğim ihraç edildi,bunu kesinlikle desteklemezdim. Ama Forza`da bizim forzamız çArşı`da bizim Asi Ruhu`muz. çArşı`sız bir Beşiktaş kesinlikle düşünenemem,kapalıda takılan abilerimden kardeşlerimden,bana bunları empoze edip,gerçek dostu düşmanı gösterdikleri için bir kere daha teşekkür ediyorum.

www.kralcarsi.com bende istiyorum.!

NoPasaran

Buraya çok şey karalamak isterdim aslında ama şu an adminim biraz sakin düşünmeyeliyim

Ancak sercan özellikle sen önce başka forumlarda KRALKARTAL ile ilgili söylediklerini sindir, sonra gel yüzün varsa burada kralcarsiyi istiyorum de..

Kimsenin o isimden rahatsız olduğu yada olacağı yoktu. Ancak birileri bizim bu ismi kullanmamızdan rahatsızdı ve bu isimle yaptığımız her işe "şerefsizlik" olarak nitelendiriyorlardı kendi "şerefsizliklik ve haysiyetsizliklerini" unutarak..

Kralkartal yönetimi isim değiştirme lafını kendi arasında inanın hiç konuşmadı. Bunun adını bile anmak istemezdi ancak biz Çarşıyla alakası olmayan, Çarşıcılık oynayan insanların ÇARŞI nın bulunduğu ortamlarda KRALCARSI ya laf edilmesine ÇARŞI seyirci kalırsa, siz olsanız ne yapardınız..

Çarşının sitelerinde hakkımızda neler demediler

"İspat etmeyen şerefsizdir" dedik

Bi kişi çıkıp bunu ispat edemedi..

Çarşı ismiyle para kazanıyormuşuz..Nerede bu para dedik

"Bir kişi bişey diyemedi"

Kralcarsi.com forumlarında google  reklam aldık, çok afedersiniz ama
"Beşiktaş ismini kullananarak kim para kazanıyorsa, anasının a...na kadar yolu var"
dediler
BUGÜN FORZA BEŞİKTAŞ REKLAM alınca bize yine hak vermediler..

Bundan sonra geri dönüşü yok arkadaşlar..KRALCARSI bundan aylar önce toprağa verilmiş, eski bir dost eski bir tanıdık..

Bizim ne ÇARŞI ile nede BEŞİKTAŞ ile sorunumuz var..

Çarşı Trübünleri inlettiğinde herkes gibi gururlanıyor, çıkan sese hayretle bakıyoruz, yeri geldiğinde o trübünlerdede oluyoruz..

Buna herkes inansın..

Şu gerçeğide her zaman heryerde site olarak söylüyoruz

SADECE BEŞİKTAŞ
ÖNCE BEŞİKTAŞ
İLELEBET SADECE BEŞİKTAŞ

Çarşıda olsan, Asya Kartalı da olsun şuda olsan buda olsan İçinde Siyah Beyaz aşkı varsa KRALKARTAL her türlü düşünceye sonuna kadar her zaman var

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Volkanin yazisina katiliyorum, ekleyecek birsey bulamiyorum...

Bence bu tepkiyi bize degil, ForzaBesiktas ve oradaki bazi kendini bilmezlere
vermeliydiniz... ilk bastan verilmeliydi, ama artik gec oldu.. Kralcarsi.com faaliyette oldugu zamanlar icinde,
CARSIYI, forzabesiktastan daha iyi temsil etmistir ve sanal alemde, binlerce
insanin CARSIYI tanimasina vesile olmustur...

Yazik oldu tabiki... Sizide anliyorum..Sizde bizi anlayin..

saygilarimla
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Kralkartal21

Ben kralkartal ismini daha çok beyendim.Benim düşümcem kralçarşı sanki sadece çarşının forumu oluyor diyo düşünüyorlar ama biz böyle düşünmüyoruz, bana dışardan söyledikleri o en azından, benim kulağıma gelenler.Kralkartal iyi oldu çünkü böylelikle Beşiktaş'a yakınlığı oldu, şimdi diyemezlerki bu sadece çarşının forumu Beşiktaş'la ne ilgisi var.

Bu yüzden Kralkartal bence çok güzel ve uygun bir ad.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

keskinli

tüm besiktaslilar kardestir,grup ismi önemli degil
cikipta kardesine küfredersen,iftira atarsan,burada üye olanlarin forzadaki üyeliklerini silersen,iyi niyetli olmadigini kanitlarsin.
maalesef bazi carsi üyeleri,kendilerini besiktastan daha yüksek görmeye basladilar,kendilerinin varlik sebebinin besiktas oldugunu unuttular.
biz her zaman besiktas icin tüm besiktaslilara omuz omuza mücadeledeyiz,kimsenin süphesi olmasin.
1 adim gelene 2 adim atariz,sirtini cevirenlerede yolunuz acik olsun deriz!
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Kralkartal21

Gerçektende buraya üye olanların forzadaki üyeliğini kestiler mi?  Harbi çok ayıp yaptıkları.Böyle bir şey varsa ben o Beşiktaş'lıların Beşiktaş'lılığından şüphe duyarım.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

SercanBjk

Alıntı yapılan: KRaL'KaRTaL - Mart 17, 2008, 16:09:00
Volkanin yazisina katiliyorum, ekleyecek birsey bulamiyorum...

Bence bu tepkiyi bize degil, ForzaBesiktas ve oradaki bazi kendini bilmezlere
vermeliydiniz... ilk bastan verilmeliydi, ama artik gec oldu.. Kralcarsi.com faaliyette oldugu zamanlar icinde,
CARSIYI, forzabesiktastan daha iyi temsil etmistir ve sanal alemde, binlerce
insanin CARSIYI tanimasina vesile olmustur...

Yazik oldu tabiki... Sizide anliyorum..Sizde bizi anlayin..

saygilarimla

Forzabeşiktaş ne olursa olsun taraftarın sesi hüvviyetindedir,biz Beşiktaş siteleri olarak bir birimizi yersek,bize gülende olur dalga geçende. 

SercanBjk

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mart 17, 2008, 15:51:25
Buraya çok şey karalamak isterdim aslında ama şu an adminim bana düşmez

Ancak sercan özellikle sen önce başka forumlarda KRALKARTAL ile ilgili söylediklerini sindir, sonra gel yüzün varsa burada kralcarsiyi istiyorum de..

Kimsenin o isimden rahatsız olduğu yada olacağı yoktu. Ancak birileri bizim bu ismi kullanmamızdan rahatsızdı ve bu isimle yaptığımız her işe "şerefsizlik" olarak nitelendiriyorlardı kendi "şerefsizliklik ve haysiyetsizliklerini" unutarak..

Kralkartal yönetimi isim değiştirme lafını kendi arasında inanın hiç konuşmadı. Bunun adını bile anmak istemezdi ancak biz Çarşıyla alakası olmayan, Çarşıcılık oynayan insanların ÇARŞI nın bulunduğu ortamlarda KRALCARSI ya laf edilmesine ÇARŞI seyirci kalırsa, siz olsanız ne yapardınız..

Çarşının sitelerinde hakkımızda neler demediler

"İspat etmeyen şerefsizdir" dedik

Bi kişi çıkıp bunu ispat edemedi..

Çarşı ismiyle para kazanıyormuşuz..Nerede bu para dedik

"Bir kişi bişey diyemedi"

Kralcarsi.com forumlarında google  reklam aldık, çok afedersiniz ama
"Beşiktaş ismini kullananarak kim para kazanıyorsa, anasının a...na kadar yolu var"
dediler
BUGÜN FORZA BEŞİKTAŞ REKLAM alınca bize yine hak vermediler..

Bundan sonra geri dönüşü yok arkadaşlar..KRALCARSI bundan aylar önce toprağa verilmiş, eski bir dost eski bir tanıdık..

Bizim ne ÇARŞI ile nede BEŞİKTAŞ ile sorunumuz var..

Çarşı Trübünleri inlettiğinde herkes gibi gururlanıyor, çıkan sese hayretle bakıyoruz, yeri geldiğinde o trübünlerdede oluyoruz..

Buna herkes inansın..

Şu gerçeğide her zaman heryerde site olarak söylüyoruz

SADECE BEŞİKTAŞ
ÖNCE BEŞİKTAŞ
İLELEBET SADECE BEŞİKTAŞ

Çarşıda olsan, Asya Kartalı da olsun şuda olsan buda olsan İçinde Siyah Beyaz aşkı varsa KRALKARTAL her türlü düşünceye sonuna kadar her zaman var

Bunları bilmiyordum kendi adınada haklısın yada haklısınız. Yalnız ben kralkartal hakkında bi eleştiriyi sindirmiği kim söyledi nerde gördün,hiç bir şeyi sindirmiş halim yok özellikle Sercan demişsin. Ben kralcarsi isminden,o günkü açıklamaya o günkü mantığa dayalı isim değiştirme olayını eleştirdim bunu başka forumda değil gelip burda da açık açık yazdım.

keskinli

Alıntı yapılan: kralkartal67 - Mart 17, 2008, 17:57:09
Gerçektende buraya üye olanların forzadaki üyeliğini kestiler mi?  Harbi çok ayıp yaptıkları.Böyle bir şey varsa ben o Beşiktaş'lıların Beşiktaş'lılığından şüphe duyarım.
evet örnek olarak ben hem forzadan hemde berlin-carsi dan ihrac edildim
beni bilen bilir,forumlarda hic bi zaman kurallara aykiri is yapmam
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Delirdik

Alınan karar öyLe pat diye aLınmış bir karar değiLdir. Olmadı hadi geri döneLim diye birşey artık söz konusu oLamaz oLmamaLı.

Linkteki çarşı ismi büyük kesimi rahatsız ediyordu. Sitenin her yerinde çarşı resmi sitesi değiLiz yazarken, amaç çarşıyı taraftara tanıtmakken bir anda rantçı oLduk insanLarın gözLerinde

BöyLesi çok daha güzeL oLdu. Temiz oLdu

| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

onaT

bildiğim bir konu değil ama diyeceğim tek bir şey var bu benim görüşüm katılmasınızda anlarım...

çArşı bir ruhtur her beşiktaşlıda elbette vardır

[KralKartal]

Alıntı yapılan: kralkartal67 - Mart 17, 2008, 17:57:09

Aci ama gercek.... Uyelikleri silinmedi sadece buraya UYE olan taraftarlara
HAKARET bile edilmistir... yani bu AYIP sadece bize olsa, bosverin derim,
o defter kapandi artik...Burada yine kavrami karistirmayalim,
CARSI ile alakasi yoktur.. Bu ayibi yapanlar belli, ama ayiba izin verenlerde
belli... CARSI 10-15 kisi degildir, bu TARAFTAR olmasa CARSI- suanki CARSI olamaz..
Nasil bir takimin TARAFTARI varsa, o takim harbi takim oluyor.. Taraftarsiz bir takim
olur mu? Olsa ne kadar etkili olur? Buda o sekilde..

konu tasinmistir
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi