Ana Menü

www.kralcarsi.com geri gelmeli

Başlatan tcenk, Mart 17, 2008, 14:31:27

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

hala diyorum kapatılmayacaktı.
dışardan çArşıya sırt döndüler diye tabir edildi ki ben de dışardan biri olsam ben de öyle algılardım.sonuçta dışardaki burdaki durumu görmüyor ve mecburen öyle bir tabir kullanıyor.
ne olursa olsun herşeye inat o isim kalacaktı.
Allah kitap Beşiktaş

NoPasaran

Chem olayların içinde sen varsın yapma allah aşkına..

Çarşı ismini kullanıyorsunuz demediler mi bizlere?

Gayet açık bence durum..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CHEm !

abi dediler ben ona bişey demiyorum.dışardan öyle gözüküyor ama ismi de değiştirince busefer çArşıya sırt döndüler dediler.
Allah kitap Beşiktaş

M34

isin aslini bilmiyorum. sadece anlamaya calisiyorum. carsi ismi kullaniliyor diye forza'dan ihrac etmisler. nasil bir kullanma? sadece isim olarak mi yoksa ürün satislarinda da kullanildi mi? "carsi" veya logosunu kullanildi mi? mesela simdi atki satiliyor. carsi ismi yok ama logosu var sanirim veya benziyor, emin degilim... isim ve logo hakki kimde?

Non Mollare Mai

Kralkartal bugüne kadar Çarşı ismini kullanarak herhangi bir ürün çıkarmamıştır ve çıkarmayacaktır.
Kullanılan 'A' simgesi Çarşı'nın değil anarşizm'in simgesidir.

Yeterince açıklayıcı olmuştur umarım.
edit

M34

aciklama icin tesekkürler. simge oldugunu bilmiyordum. kralcarsi olarak birsey satildi mi?

NoPasaran

Alıntı yapılan: metini34 - Mart 22, 2008, 22:17:00
isin aslini bilmiyorum. sadece anlamaya calisiyorum. carsi ismi kullaniliyor diye forza'dan ihrac etmisler. nasil bir kullanma? sadece isim olarak mi yoksa ürün satislarinda da kullanildi mi? "carsi" veya logosunu kullanildi mi? mesela simdi atki satiliyor. carsi ismi yok ama logosu var sanirim veya benziyor, emin degilim... isim ve logo hakki kimde?

Hayır hiç bir şekilde Çarşı ismini kullnarak bişey satılmadı arkadaşım

Bir ara polar satışı yapıldı ancak onun sitemizle alakası olmayan bir durumdu. Alperen kardeşimiz forumdan isteyenlere güzel bir polar yaptı ve sattı . Bizlerde dahil olmak üzere alanlar oldu ..Ancak nedense biz satıldık gibi gösterildik :)

Sorun Çarşıdan ziyade Çarşıcılar :)

Hep güldük yine gülüyoruz..

Bize reklam alıyor diye laf sokanlar şimdi forzabesiktasın reklam aldığını görünce sıkıysa aynı lafları etsinler :)

Bu site Beşiktaşlıların sitesi. Sadece BEŞİKTAŞLILARIN.. Şu sitenin tek kazancı yukardaki google reklamları. Ondanda inanın ayda 10 ytl kazanç yoktur :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Alıntı yapılan: CHEm ! - Mart 22, 2008, 17:10:41
abi dediler ben ona bişey demiyorum.dışardan öyle gözüküyor ama ismi de değiştirince busefer çArşıya sırt döndüler dediler.

ÇArşı ismini kullanırsın suç olur
Kullanmazsın suç olur

Chem anlasana her şartta Buraya karşılar :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

M34

peki, sadece isin aslini ögrenmek icin sordum; baska amacim yoktu. ohalde böylesi daha iyi bence. forum bir anlamda bir fanclub. kralkartal ile ilgili istenilen hersey yapilir, kralcarsi problem yaratir ve en ufak bir seyde yaratmis bile. reklam aliniyor diye niye laf sokuldugunu anlamiyorum. reklam da alinir, ileri gidiyorum üyeligi ücretli de yapabilirsiniz.

bilirim; yapdigim sitelerde de birseye yaramiyor google reklamlari. gören de bir gelir getiriyor saniyor.   

NoPasaran

Evet malesef bunu kimseye anlatamıyorsun

googlenin ayrıntıları ihsan adminde..

İsterse yayınlasın kazanılan paraları

Ayrıca kralkartalın googlede reklamları dönüyor, senelik host parası şu bu :)

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Alıntı yapılan: metini34 - Mart 22, 2008, 22:54:01
bilirim; yapdigim sitelerde de birseye yaramiyor google reklamlari. gören de bir gelir getiriyor saniyor.  

senin gibi bilenlerin azinlikta oldugu bu ortamda gelde laf anlat, gerci bilenlerde bilmemis gibi yapiyor,
islerine ne geliyorsa...

Ayda kimi zaman 15 kimi zaman 20 euro gelirimiz oluyor... bazen cok istisnai durumlarda bu artabiliyor..
Ortalama bu sekilde... Ilk defa yaziyorum bunu..
Hosting masraflarimiz var, 3 site barindiriyoruz.. 3 domain adi... + kralcarsi.com fakat bu tek isimde sponsor
bir hosting sirketi karsiliyor masraflari..

Sizin bilmediginiz seylerde var... SMS servisi kurduk, belki bu gelirimiz artarda, birazda cebimizden
verip, besiktaslilara BEDAVA sms yollariz dedik, yaptik bir kac kere, bin kisiye sms gonderdik,
kendi cebimizden verdik bunlari...yakinda yine baslayacagiz...

Ara sira, GOOGLE ADWORDS reklamlari vermekteyiz... bu sene 2-3 kere verdik...
Yani kendi sitemizi google'da yayinlamak icin para veriyoruz, bilmeyenlere duyurulur..
Kralkartal.com'un buyumesi icin keske REKLAM gelirlerimiz cok olsa...
Zaten buyumemizi cekemeyenlerden bu yorumlar aliyoruz, ama reklam gelirlerine
ihtiyac olmadanda biz ilerleriz...kimse merak etmesin...ek gelir herzaman guzeldir..
Ve buda site icindeki masraflara harcanmaktadir...vede harcanacaktir...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

[KralKartal]

son Adwords reklami verdigimizde

€36,92  reklam parasi ödedik...

isteyenlere cikartilir ayrintilari...

bu reklamlari devam ettirecegiz... yani aldigimiz para varsada
bu dönüsümlü olarak tekrar google'a geri gitmekte,
parayi götüren google oluyor, adamlar akilli :)

mdc

Hergün bir tık ;

Sitemizin gelişmesine yardımcı olur ve Beşiktaş'lılara sunduğumuz hizmetlere hizmet eklememize yardımcı olur. :)
HAYATTA BEŞİKTAŞ

[KralKartal]

tiklamayi pek yapan olmuyor
bugunki gelir 0,01 cent !!! 2 kere tiklanmis yaklasik 2 bin kere
sayfa goruntuleme olmus..

dunki gelir USD 0,61 cent.... daha ne diyeyim? gelirse bu gelir

pAscAliAnUmut

Tıklamak derken tam olarak ne yapılması gerekiyor sadece google reklamlarından birine tıklamak yeterli mi?
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş