Ana Menü

Maç Sonrası Olay

Başlatan SercanBjk, Mart 16, 2008, 23:23:03

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hAlil21

Alıntı YapMaçtan önce hiçbir sorun yokken, BJK taraftarıyla yanyana geçip hiçbir sürtüşme yokken hangi mantıkla yapıldığını anlamadığım bir şekilde BJK taraftarına taş attık, sonra da kaçtık.

Alıntı Yapistiklalden aşağı indik kabataşta tramwayın orda durduk bizimkilerden birisi önden çarşıya yürücez dedi sonra bjk stadının oraya geçtik o ana kadar birşey yoktu biz topluca devam ettik hesapta çarşıya yürücez yürürkende tezahüratlar ^çarşı pabucu yarım çık dışarı oynayalım ,trabzon burada çarşı nerede^ şeklinde olunca onlarda karşılık vermye başladı taşlar su şişeleri falan havada uçuştu biz geri kaçmak zorunda kaldık karşımızda yarımız kadar bjk taraftarı yoktu

açıkçası olayların başlangıcı biizm çarşıya yürüme isteğimiz ne gerek varıd böyle bişiye adamlar gelse Trabzonda meydana yürüse biz naparız hoş karşılarmıyız

bir dahaki sefere daha aklı başında hareket ederiz inşallah

Alıntı YapBarış atıldığında hakemi yuhalayan bir taraftar grubu en nihayetinde çarşı.Bi de fb li abimin beni bjk maçlarına götürdüğünde "Aman Begüm,hakim ol kendine,beraberce dayak yemek istemeyiz değil mi?" diediği grup

Dediğim gibi,kaşınmışız deyim yerindeyse ancak,insan canı bu kadar ucuz olmamalı olay ne olursa olsun.Hele de dediğim gibi,alakasız kişiler yediyse o bıçağı,çok daha fazla üzülürüm.

herşeyi arkadaşların kendisi de anlatmış zaten.
http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

carsi52

O bıçağı yiyenLer yada dayak yiyenLer tahrik edenLer değiL ise bende çok üzüLürüm.
Ama tahrik edenLer bu oLayı başLatan insanLara ohh oLsun hiç üzüLmedim.
Bölünür senin için uykular!

hAlil21

Yapılan olayı savunmuyorum fakat çok bariz tahrik var.Kavgaya gitmek amaç zaten karşı tarafta.
Bizimkiler de karşılık vermişler. Olay kopmuş.

Yaralananlara tekrar geçmiş olsun.
http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

SATUKBLADE

tahrik eden ve ya edilen hiç farketmez bu tür durumlarda

madem şimdi bunları diyorlar neden öyle bişey çıktığında durdurmamışlar arkadaşlarını

bizde nasıl ki meşale yakıp sahaya atana haddi bildiriliyorsa
küfürden ceza alıp saha kapatılmasın diye nasıl küfür eden susturuluyorsa (geçen sene gördük )

onlarda artık bu tür olaylarda nasıl davranacaklarını öğrenmişlerdir
kışkırtarak kaçmaktan sonuç çıkmaz !

keskinli

anlasilan trabzon deplasmalarida yasaklanacak bize
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

SATUKBLADE

Alıntı yapılan: keskinli - Mart 16, 2008, 23:58:03
anlasilan trabzon deplasmalarida yasaklanacak bize

işte işin başka bir boyutu
mesela bursa deplasmanı neden yasak
eğer polis güvenliği sağlayamıyorsa polisin işi nedir?
en basiti olay çıkmasın bunu yapalım
sen kendini olay çıkacakmış gibi ayarlarsan hiç bir şey olmaz !

kayseride polislere durumu anlatıyoruz böyle olaylar çıktı bu maçtada çıkar çıkacaktır yok canımmmmmmmmm abartıyorsunuz diyor sonra olanlar oluyor

illa bazı şeyler yaşanarak mı öğreniliyor ?

hAlil21

Zaten bahane aranıyor,şimdi ceza gelirse şaşırmayın.
O meşaleleri yakanlar beşiktaşlı değildir ben inanmıyorum.

Forzada elemanın biri ''ben maça gelirken dolmuş şöforüyle kavga ettim.ceza gelir mi acaba sahamız kapatılı mı ?'' demiş.

gülsem mi ağlasam mı :)

beckyZWICKY

cok yanlış şeyler arkadaşlar bunlar. we herşeyi ama herşeyi geçtim bu olaylar yüzünden fenerbahçe derbisine saha kapatma cezası gelirse kim werecek bunun hesabını gelirsede kimse suçlamasın tff'yi ne olursa olsun 2 bıcaklama olayı war arkadaşlar. keşke olmasaydı we içime kötü bir kuşku düştü inş. kuşkum gerçekleşmez.
 10. - Türkçe'mizi kullanırken cümle bütünlüğüne özen gösteriniz.

( Örnek : ' ii ' yerine ' iyi ' , ' tmm ' yerine ' tamam ' , ' gelioruz ' yerine ' GELİYORUZ ' )

- Diğer üyeler tarafından okunmasının güç olmaması için gereksiz kısaltmalardan kaçınınız.

- ' K ' Harfi yerine ' q ' , ' V ' Harfi yerine ' W ' , ' C ' Harfi yerine ' J ' , ' Z ' Harfi yerine ' S ' ve benzeri harf yanlışlıkları yapmayınız.
( Örnek : ' Artık ' yerine ' Artıq ' , ' ve ' yerine ' we ' , ' can ' yerine ' jan ' , ' bekliyoruz ' yerine ' bekliyorus ' )

Bu kurallara uymayanlar, forum kurulu ve adminler tarafindan sözlü uyari alacaktir, devaminda ilk UYARI verilecektir,
ayni hatadan 2.ci uyari alinirsa, 2 gün No Post cezasi verilecektir.. Cezalar minimum sekildedir..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

keskinli

bicaklanma saha disinda yasanmis mactan 1 saat sonra
bu konudan gelmez ceza ama atilan yabanci cisimler ve mesaleler basimizi agritabilir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Onur*

Trabzonspor yorumlarını takip edebilirsiniz;

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=8517&page=2

Çok ilginç..
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

Onur*

Alıntı Yap
ilk defa saldırmak gereği duyduk, bir de benim bildiğim kavgaya gidenin gözü karadır, bizim kavgacılar kaçan kaçana. hakkaten giderken pabucu yarım çarşı falan, anlamak mümkün değil. olaylar kızışınca yukardan da bir grup koca koca taşlarla saldırdı, ama olayların başlangıcı kesinlikle biziz. Art niyetli gidildi. halbuki sadece takımımızı destekleyip bize ayrılan yeri küfürsüz tezahüratlar eşliğinde doldursak, kimseye sataşmayıp ciddiye almayarak bu kötü günlerde amacın takımın büyüklüğünü ispatlamak olduğunu göstersek ve sahada oyuncuları çağırırken anlamsız şekilde gmkdenizi çağırmasak fena mı olurdu? şimdi bıçaklananların hesabını kim verecek? veya taşlardan birisi her hangi birine rastlasa kesinlikle çok ağır olurdu, kim verecek onların hesabını? taraftarı kışkırtıp önden kaçanlar mı? tamam çarşının hali belli, ama önce şapkayı önümüze koyalım, yazık oluyo? statta da çok fazla bayan taraftar gördüm, ama maalesef onların yanında gururla küfürlü tezahürat edebilecek arkadaşlar var, bunlar gerçekten yanlış şeyler. taraftar profilimizin kesinlikle değişmesinden yanayım, daha az ama daha elit olalım. Ben Trabzonluluğumla her yerde övündüm, tek başıma ama bunlardan farkımız kalmazsa özelliğimizi kaybetmiş oluruz.

Bu da bir Beşiktaşlıdan;

Alıntı Yapdurup dururken hiç kavga gürültüye bulaşmayacak bir arkadaşımız yakalandı ve 1200 ytl ceza kesildi.ortada kavga var başlatanlar trabzonsporlular ama gözaltına alınıp ceza alanlar sadece beşiktaşlılar.bu mu yani polisin adaleti polisin düzeni??

Yazık günah diil mi ya?
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

M34

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Mart 17, 2008, 00:04:21
( Örnek : ' ii ' yerine ' iyi ' , ' tmm ' yerine ' tamam ' , ' gelioruz ' yerine ' GELİYORUZ ' )

- Diğer üyeler tarafından okunmasının güç olmaması için gereksiz kısaltmalardan kaçınınız.

- ' K ' Harfi yerine ' q ' , ' V ' Harfi yerine ' W ' , ' C ' Harfi yerine ' J ' , ' Z ' Harfi yerine ' S ' ve benzeri harf yanlışlıkları yapmayınız.
( Örnek : ' Artık ' yerine ' Artıq ' , ' ve ' yerine ' we ' , ' can ' yerine ' jan ' , ' bekliyoruz ' yerine ' bekliyorus ' )

Bu kurallara uymayanlar, forum kurulu ve adminler tarafindan sözlü uyari alacaktir, devaminda ilk UYARI verilecektir,
ayni hatadan 2.ci uyari alinirsa, 2 gün No Post cezasi verilecektir.. Cezalar minimum sekildedir..[/color][/center]

iyi iyi .. ben bazen s ile c yi karistiriyorum. sansima onlar sayilmamis.

bu arada umarim yaralanan trabzonlularin durumu ciddi degildir.

SATUKBLADE

Alıntı yapılan: metini34 - Mart 17, 2008, 00:44:02
Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Mart 17, 2008, 00:04:21

ayni hatadan 2.ci uyari alinirsa, 2 gün No Post cezasi verilecektir.. Cezalar minimum sekildedir..[/color][/center]

iyi iyi .. ben bazen s ile c yi karistiriyorum. sansima onlar sayilmamis.

attığınız mesajın konu ile alakası nedir ?
iyi olan ne ? Türkçenin güzel kullanımı için konulmuş bir FORUM KURALIDIR HERKESİN UYMA ZORUNLULUĞU VARDIR ;)

M34

yanlis anlasildi galiba. kurallara tepki olarak degilde havayi degistirmek anlaminda sey etmistim ... özür dilerim.

erdinc1926

fener maçı seyircisiz olmasın
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R