Ana Menü

Maç Sonrası Olay

Başlatan SercanBjk, Mart 16, 2008, 23:23:03

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

salvador

al basına bela artık basın üstünde durur ve stadımızı kapatırlar fener maçına seyircisiz cıkarız
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

MeLo

Oh iyi olmuş !
Ne kadar gıcık bir taraftarı var bunların !
Oldu bitti sevmem Trabzon'u !
Beter olun !
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

astbjk1903

yapmayın arkadaslar bicaklamak ne demek ya allah korusun ters bir yere gelir insan ölur ya hakketmisler guzel bir dayaği ama bu kadari fazla bunu yapan carsi değil ben kabul etmiyorum 
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

carlito1903

Hiç hoş değil bu yaşananlar ama Trabzon seyircisi de hiç rahat durmuyor sürekli sataşmalar laf atmalar, olayların yaralanmaya kadar gitmesi de ayrıca üzücü...
Bu olaylardan ceza almayız heralde sonuçta stad dışında yaşanan bir olay...

Non Mollare Mai

Maçtan önce bir ara karıştı ortalık da görememiştim ne olduğunu.
Ama maçtan önce tribünde sürekli olarak küfür ettiler.

Hadi maç esnasında tribünde ettikleri küfürleri geçtim de ;
Nasıl bir cesarettir ki sen stad dışında Beşiktaş'a küfür ediyorsun ?
Cesaret değil de heyecan desek daha doğru olur sanırım.
Öfkeyle kalkan zararla oturur. Boşa yaptığın delikanlılığın bedelini böyle ödersin.
edit

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

alper_1903

ne yazikki türkiyede bu tip seyler oluyor ve olmaya dadevam edecek sonsuza kadar
bu mentalite sorunu diye düsünüyorum ve bu sorun cözülmez

tabii ki tahrik de etmemek lazim ama tahrike bizde tahrik etseydik yani bicaksiz bir sekilde daha iyi olurdu

tabii biz simdi olayin tüm detaylarini bilmiyoruz o yüzden ne dersek bos
ama hos olmadigi kesin
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

erdinc1926

stada girmeden çarşıya doğru koştular sonra geri vitese bağladılar polisler kordona aldı olaylar bu şekilde başladı hala devam ettirdiler sonucunada katlanırlar

CHEm !

ulan sizin neyinize kazanın oraya doğru yürümek,çarşıya doğru yürümek.
adamlar sonra geri vites yapıp kaçıyor bizimkiler kovalıyor.
kaşınmayanı kaşımayız.
artık böyle şeyler olmak zorunda inönüde herkes rahatça gelip gitmesin.en kolay deplasman sayılıyor artık.
Allah kitap Beşiktaş

gürol

ben şunasinir oluyorum bu polisler neden maçlara getiriliyor?güvenliği sağlamak mı?evet se neyin güvenliğini sağlamak?nerde olursa olsun ister deplasmanda ister inönüde plis hep beşiktaş taraftarına çok kötü davranıyor.liverpool maçında önümde kavga çıktı staddan attılar dinlemediler bile.amirle konuştum anlıyorum seni ama seni tekrar içeri alarak polisimi ezemem dedi bana.haa bu ülkede bu polisler varken her türlü yeniden içeri girilir ve bende o anladığınız şekilde girdim maça tekrar.
trabzon olayına gelince memleketi trabzon olan erkekleri zaten ben askerde tanımıştım ve notlarını vermiştim kendi kendime.(çavuş yapılınca kendilerini kor general sanıyorlar)
elbet biyerleri kaşınmıştır olmuştur bu olaylar.üzüldümmü bilmiyorum ama kışkırtanlar bıçaklanmışsa üzülmem sanırım.ama nasumsalar üzülürüm.ama beşiktaş taraftarı akıllıdır hakedeni kırarlar haketmeyene de iyi davranırız.keşke buçaklananlar bursalı olsaydı diyorum enmiyeti kınayarak yorumuma son veriyorum.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

Kralkartal21

Tahrik eden Trabzonlularsa kaşınmışlar derim.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

[KralKartal]

Maclarda herzaman TAHRIK oluyor,
bu sekilde olmamaliydi..

Gecmis olsun diyorum... Birdaha yasanmaz, trabzonsporlu taraftarlarda
bu tür kusura bakmasinlarda 'aptalca' girisimlerde bulunmazlar insallah..

Trabzon deplasmaninin zor gececegi belli
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Bircan*

maç anında ligtv kameraları bi arasahaya atılan bir çakmağı gösterdi eyvah dedim tff zaten bahane arıyor fb maçıvar ya kapatırlarsa düşüncesi geldi aklıma. yapmayalım bunları yapan şampiyonluğu etkileyecek bir derbi maçından önceki bir maçta her ne şekilde olursa olsun tahrike gelip bunları atanlar gerçek beşiktaşlı değildir inanmıyorum. şimdilik kapatma konusulmuyor ama her sey beklenır!! bıcaklama olayına gelınce. dovulebılırdı ama bıcaklama gereksız olmus arkadaslar kotu bı yerıne gelseydı ya olseydı onlar?!
ha bi de hAlil abi, bjk-fb maçını nerede izleyeceksin bizim önce bi kaç kere izlediğimiz spor kıraathanesıne mı geleceksın ;) ??
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

erdinc1926

ders olmuş işte birdaha aptallık yapmazlar geçmiş olsun yara alanlara

bahadıR

geçmiş ve kapak olsun
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......