Ana Menü

Maç Sonrası Olay

Başlatan SercanBjk, Mart 16, 2008, 23:23:03

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SercanBjk

16 Mart 2008 22:26
Dolmabahçe'de kan aktı!
İnönüdeki zorlu maç'da istenmeyen olaylar yaşandı. Trabzonsporlu 2 taraftar bıçaklandı!

Beşiktaş'ın 3-0 galibiyetiyle sonuçlanan Trabzonspor maçının ardından taraftarlar arasında olay çıktı. Maç çıkışında Trabzonsporlu 2 taraftar bıçaklandı!

Karşılaşmanın bitiminden yaklaşık 1 saat sonra Dolmabahçe'den Beşiktaş yönüne doğru giden iki takımın küçük birer grup taraftarı arasındaki sözlü sataşma, kısa sürede kavgaya dönüştü.

Bu sırada aldıkları bıçak darbeleri sonucunda Trabzonsporlu 2 taraftar yaralandı.

Yaralanan bordo-mavili taraftarlardan biri Taksim yönüne giden dolmuşa sığınarak olay yerinden uzaklaşırken, diğer taraftar ise olay yerine gelen ambülansla hastaneye kaldırıldı.

Olay sonrası olay yerine gelen polis ekipleri, Beşiktaşlı kimi taraftarları gözaltına aldı.

http://www.spor3.com/haber.php?haber_id=351173 

Adaletin olmadığı yerde Anarşi başlar akıllı olacaksınız:!!!

hAlil21

Haber doğru.Maç öncesi de kendi aramızda olaylar patlak vermiş.
Detayları aktrarım işin aslını iyice öğrenelim.
http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

hAlil21

Tahrik onlardan gelmiş maçtan önce de sonra da. Maçtan sonrada laf atığ kaçmaya kalkışmışlar,fakat yön yanlış.
Çarşı'nın içine düşmüşler direk.Sonra olanlar mağlum.

Trabzon cephesinden;

Alıntı Yap
Yaranozlu:
maçtan önce bizim taraftar hiç iyi niyetli değildi, zaten kavgaya gidildi direkt olarak ama enteresan olan önden kavgaya gidenler ilk kaçanlar oldu ve beşiktaşlılarla ben hiç kavgaya niyetim yokken bi anda karşı karşıya geldim. ve kovalayan beşiktaşlılar yalnızca 5-6 kişi. Madem kavgaya gidiyosun neden kaçıyorsun anlamak mümkün değil. maç öncesi ortamı geren bizdik maalesef ama dayağı da biz yedik. dayak yemesek de bira şişeleri ve taş yedik. Allahtan o koca taşlar kimseye gelmedi. tek kelimeyle rezalet olaylar, maalesef taraftar olarak da galibiyeti hak etmedik, sürekli beşiktaşa küfür ederek bi yere varılmaz. Ayrıca Çarşıyla raks edecek seviyedede değilmişiiz her anlamda, bunu da gördük

Yaralananlara geçmiş olsun.
http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

carsi52

YanLış işLer ama haketmesinLer abi.
Trabzonda yaptıkLarını unutmadık !
Birazcıkta futboL şiddettir futboL hoLiganLıktır sözü devreye giriyor bu durumda :D
Bölünür senin için uykular!

Onur*

duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

KeePSaKe

maç öncesindede olaylar yaşanmıştı
Since 1903

hAlil21

Zorunuz nedir ki Beşiktaş atkısı yakıyorsunuz?
Anlaşılır işler değil..

carsi52

Alıntı yapılan: hAlil21 - Mart 16, 2008, 23:34:07
Tahrik onlardan gelmiş maçtan önce de sonra da. Maçtan sonrada laf atığ kaçmaya kalkışmışlar,fakat yön yanlış.
Çarşı'nın içine düşmüşler direk.Sonra olanlar mağlum.

Trabzon cephesinden;

Alıntı Yap
Yaranozlu:
maçtan önce bizim taraftar hiç iyi niyetli değildi, zaten kavgaya gidildi direkt olarak ama enteresan olan önden kavgaya gidenler ilk kaçanlar oldu ve beşiktaşlılarla ben hiç kavgaya niyetim yokken bi anda karşı karşıya geldim. ve kovalayan beşiktaşlılar yalnızca 5-6 kişi. Madem kavgaya gidiyosun neden kaçıyorsun anlamak mümkün değil. maç öncesi ortamı geren bizdik maalesef ama dayağı da biz yedik. dayak yemesek de bira şişeleri ve taş yedik. Allahtan o koca taşlar kimseye gelmedi. tek kelimeyle rezalet olaylar, maalesef taraftar olarak da galibiyeti hak etmedik, sürekli beşiktaşa küfür ederek bi yere varılmaz. Ayrıca Çarşıyla raks edecek seviyedede değilmişiiz her anlamda, bunu da gördük

Yaralananlara geçmiş olsun.

Buda onLara KAPAK oLsun demekten başka bi seçenek yok.
25 yıllık çArşı iLe kendinizi bir tutmayın !

erdinc1926

maç öncesinde kaşınmışlardı iyi olmuş
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

carsi52

Maç öncesini biLemem ama.
Geçen sene 2-0'dan 3-2 çevirdikLeri maçta çok acayip kaşınmışLardı !

Onur*

ya adam gibi insanlar olsa atkı yakmazlar. kavga için bahene üretmişler işte..

keskinli

adam bicaklamak delikanlilik degildir,futbolda hic bi zaman siddet degildir!
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Onur*

KeePSaKe

zaten her elinde bıçak olan adam oluyor sanki bunu anlamış değilim
Since 1903