Ana Menü

Vodafone Arena.. [Ana Konu]

Başlatan BEŞİKTAŞ, Şubat 20, 2008, 11:34:19

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kartalizmatik

Kulübe bile yapamaz bu beceriksizler...
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

carlito1903

Alay konusu olacağız bu stad projesi yüzünden...

Brestgerfich

yeterrr yıldırım demirören yeeetteeeerrrrr.........
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

yorumbjk

YA KOCA KAFA NEYİ BECERDİKİ BUNU BECERSİN.STAT YAPILMAYACAK GÖRÜRSÜNÜZ.
ANCAK TOPLANTILARDA SIKIP Bİ ŞEKİLDE MİLLETİ İKNA EDİYOR O KENANLA BERABER.
KONGRE ÜYELERİNİ TEHDİTMİ EDİYORLAR ACABA?

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Rebell

Beşiktaş'ın stadı hayal oluyor!

İnönü Stadı'nı yenilemek için kolları sıvayan Beşiktaş, Anıtlar Kurulu'nun engeline takıldı.
Yıkılıp yıkılmayacağı adeta yılan hikayesine dönen İnönü Stadı projesinde Anıtlar Kurulu'nun henüz onay vermemesinin ardında, stadın altından geçenler dehlizler olduğu öğrenildi.

Kurula verilen ilk projenin onay almaması nedeniyle yönetimin toplanarak projeyi değiştirdikleri belirtildi. Siyah-beyazlı yöneticiler, yeni projenin, dehlizlere inşaat sırasında herhangi bir zarar vermeyecek şekilde yeniden tasarlandığını ifade ettiler. Anıtlar Kurulu'nun ilk projeye onay vermemesi nedeniyle stadın yıkımının bu sezon olmama ihtimalinin yükseldiği öğrenildi.

Beşiktaş Yönetimi'nin yeni projeye izin alma konusunda bir gecikme yaşaması durumunda ise İnönü Stadı'nı yıkmayacakları, yeni sezon maçlarını yine burada oynayacakları vurgulandı.

Siyah-beyazlılar, stadın altından geçen dehlizleri yeni proje kapsamında turizme kazandıracaklarını açıklandılar.

Anıtlar Kurulu, aynı gerekçeyle Taksim-Yenikapı ve Marmaray projesindeki kazılarda da tarihi eserler nedeniyle bu inşaatları bir süre durdurmuş, eserleri koruma kapsamına alacak yeni bir proje istemişti.

alper_1903

ben dedim zaten stad yikilsin ondan sonra inanirim ben bu projede diye

bu projede yalan oluyor

cok yazikk
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

onaT

Alıntı yapılan: kara kalem - Mayıs 26, 2008, 21:50:35
@onaT;

ben basit yoldan ziyade doğru olan seçiyorum kardeşim.
olmuyorsa da olması için mücadele ediyorum, edeceğim.

bu mücadelede beraberiz ancak daha bir yere vardığını görmedim açıkçası ıfıktada net bir şeyler görmüyorum

Guti ORÇ.

Bu projede suya düştü ne işe yararsın sen yönetim..

carsi52

Alıntı yapılan: alper_1903 - Mayıs 29, 2008, 18:42:08

BöyLe birşey daha korkunç oLur.
Stad'ı yıkıpta ya yapamassa yönetim ? hiç beLLi oLmaz bu yönetime :)
Bölünür senin için uykular!

onaT

Alıntı yapılan: carsi52 - Mayıs 29, 2008, 21:24:08
Alıntı yapılan: alper_1903 - Mayıs 29, 2008, 18:42:08

BöyLe birşey daha korkunç oLur.
Stad'ı yıkıpta ya yapamassa yönetim ? hiç beLLi oLmaz bu yönetime :)

yıkılırsa yapılır merak etme. izinler olay şu an. yıkıldıysa izinler alındı demektir.

osi_bjk

Yılan hikayesine döndü stad projesi artık. =(
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

KeePSaKe

okulda gs li arkadaşla dalga geçiyorduk sizin stad 10 sene sonra olur ancak diye onların 10 senede olucak ama bizim heralde 100 sene sonra olur...
Since 1903

carlito1903

Stad projesi için bi sürü engel varken bunları halletmiş gibi davranıp insanları kandırmak hiç olmadı...

Yapamayacağınız sözler vermeyin kardeşim...

Yapacağım dediğin hiç bi şeyi yapmadın, yapmayacağım dediğin her şeyi de yaptın...

BEŞİKTAŞ

Stad işide yalan oldu gibi bişey arkadaşlar :)19 mayısda kazmayı vurcaz dediler sonra haziran dediler bekle bekle nereye kadar yönetimden yine bi açıklama yok :) proje olmicaksa ozaman daha ne bekliyolar bari kombineleri açıklasınlar :oklava
Doğmamış çocuğuna Beşiktaş marşını dinletmek, doğar doğmaz SİYAH BEYAZ forma almak ve şampiyonlar ligi final maçına 6 aylıkken götürme düşüyle yaşamaktır.BEŞİKTAŞLI olmak...BEYAZ gömleğine SİYAH kravat seçebilme ayrıcalığıdır BEŞİKTAŞLI olmak... Sarı- kırmızı aristokrasi ve sarı - lacivert küçük bir