Ana Menü

Vodafone Arena.. [Ana Konu]

Başlatan BEŞİKTAŞ, Şubat 20, 2008, 11:34:19

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Bilgili olaylarına girmek istemiyorum giden gitti :) Ancak stadta zorla bağırdığım dakikalarıda çocukluk anıları olarak hiç unutmayacağım :)

Süleyman Sebaya yapılanları aklıma geldikçe zaten tüylerim diken diken oluyor..

O dönem bu tribünlerde hiç mi bunları susturacak birisi yoktu bilmiyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

kara kalem

@İhsan;

Ben taraftar etkisi sıfır demiyorum İhsan, zamanında taraftarın bu konuda susmasını da en çok eleştirenlerden birisiyim ki hâlâ bu konuda ki tüm görüşlerim aynı. Biz burada 'taraftarın etkisi, susması ve doğurduğu' konuları konuşacaksak buyrun, ayrı bi' topic açalım da konuşalım ki fikirlerimin hiç değişmediğini hepiniz görürsünüz. Hâlâ tribünde olsun her fırsatta bu konuları dile getiriyorum da zate fakat biz şu anda farklı olaylardan bahsediyoruz. Geçen sene bi' maçta 'borçları ödeyin, ... gidin !' dedik ''n'apıyorsunuz lan, susun !'' diyen kimseyi de görmedim. Gayet rahat bi' şekilde bütün tepkimizi koyduk. Başkan'ı desteklemez dediğin Çarşı geçen Sivas maçında 'istifa' estedi, tepki koydu. Çarşı başkanın arkasında değil, sadece şu esna da yeterli tepkiyi koymuyor ki tekrar söylüyorum bu çok büyük bi' yanlış ama fantezi peşinde koşup altında başka şeyler aramaya gerek yok.

Sinan ENGİN denen zavallı sadece saçmaladı. Gerçek taraftardan kastı Çarşı'nın önde gidenleri değil ki pankartı açan bizzat Çarşı'nın önde gidenlerinden, kurucularındandı. Ferdi abinin vurulmasının konuşması ile bi' alakası yok, olsaydı madem Cem abi nasıl hâlâ tribünde oluyor o zaman ?

Ben şu an hâlâ şerefli ikincilik istiyorum, hâlâ bunu benimsemiş bi' yönetim istiyorum. Ben hâlâ gerek forum olsun gerek tribünde her seferinde 'Yere batsın şampiyonluğunuz, Yönetim İstifa !' diyorum. Fikirlerimde hiç bi' değişiklik yok İhsan. Şu an forumda aktif ''Başkan'a destek.'' topicine bakarsan sen de anlarsın.

@Volkan;

Süleyman SEBA'ya gösterilen tepki Çarşı'nın en büyük hatasıydı, bunu kimse inkâr etmiyor ki zaten.
kalem sana akan, kara senin sevdan.

[KralKartal]

Eyvallah dediklerimiz ayni, tek farkli olan sey
sana gore CARSI desteklemyiyor, ama destekliyor volkancim...
Iyi biliyorum bunu... Tribunden anlasilmaz, zaten biraz derinlere girersemde
cikilmaz, bunlar fantezi degildir, gerceklerdir, ama bu gerceklerde bana gore acidir..
Gecen sivas macindaki istifa seslerini carsi mi organize etti sence
yoksa taraftarin kendi tepkisimiydi? Engel olabildi mi CARSI? olamadi iste..
ama olmak isterdi... Yapma volkan... Senin gibi bende bir kac sene once
dusunuyordum, bunlar boyle basit olaylar degil...

Secimde kim kimi ne icin destekledi, o bile yeter...
Kim kac bilet kim baska seyelr aliyor, buda bellidir...

neyse, insallah dedigin gibidir...ben yaniliyordumdur ama bunada bu konuda
pek ihtimal vermiyorum... sende ilerde daha iyi gorursun bence...

@ Ferdi abi olayi, derin mevzular...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

kara kalem

''şurdan anlaşılmaz'' demekle ortak bi' kanıya varılamaz.
ki tribünden de gayet iyi anlaşılır.
en basitinden Sivas maçından önce Ankara'dan misafirimiz gelmişti,
Harun abilerin yanındaydık gün boyu.
kendim biliyorum, o protesto bizzat Çarşı tarafından organize edildi.

edit; derinlere de dalarız İhsan, sorun değil.

[KralKartal]

sen forzaya cok mu takildin volkancim?

( Edit : sende mi CARSI tayfasindansin artik? Peki perde arkasinda neler oluyor biliyormusun?)

Yani kisaca, tribunde olanlar ve perde arkasindaki olanlar farklidir..Ayrica sivas macinda niye
ISTIFA diye organize yapiyorsunuz ki??? Bu takima IHANETTIR ve bunun icinde sen de vardin?
Macta kotu oynayacagimizi onceden nasil bildiniz..??? sasirtici bir durum..

Sen Besiktasin avrupa maclarina gell, bak neler donuyor...neler oluyor...?
@takas& satis nasil oluyor gorursun... hadi kal selametle...

kara kalem

Allah aşkına bunun konumuz ile n'alakası var şimdi ?
'artık' diye bi' şey söz konusu değil, ben yıllardır nerdeydiysem oradayım hâlâ.
Forza'yı kırk yılda bi' açıyorum, aktif durumda olan bi' üyeliğim falan da yok.
şu internet ortamında istisnai durumlar harici yazdığım/okudum üç site var.
kralkartal, tribündergi ve nadiren de olsa deplase.

[KralKartal]

Merak sadece...kusura bakma

Ama avrupa maclarinda neler olup bittigini bir gun harun abilere sorarsin..

unutma...

gürol

bura yildizlar geçidine dönmüş adminden geçilmiyor.ama benim kanım bu konuları ki hele ferdi abi konularını burda konuşmak doğru değil.
yok beşiktaşı çarşı yönetiyor yok çarşı diğerlerini susturamıyor konularına da katılmıyorum ki bu topicte goruldugu gibi çarşı bile olsa birinin düşüncesi diğerini tutmuyor.yapılan tepki beşiktaş taraftarının bi isyanıydı.ve organize bişiy yok spontane gelişti.
yönetime gelirsek vallaha iyi sabrediyoruz yıldırım demirörene yaptığı bunca saçma şeyden sonra.ama bi yandan da iyiki sabrediyoruz diyorum çünkü herkes anasının karnından yönetici doğmuyor bakın aziz yıldırıma bişiyden anlamazken rezillikler yaşarken camia destek verdi şimdi adamın belgeselini yaptılar.yıldırım demirörenin kötü niyetli oldugunu düşünmüyorum sadece bu işleri öğrenme aşamasında.
ha bi konuda ben atayım o zaman ortaya;bir an önce organizasyonsa organizasyon baskınsa baskın savaşsa savaş bu bursanın kalkan taraflarını indirmemiz gerekiyor.imajımız zedelenmiştir.bunun nedeni emniyet oldugunu biz biliyoruz ama sağda solda bunu bilene rastlamadım ben.bu konuya eğilmeliyiz.saygılar
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

M34

Alıntı yapılan: gurol_1903 - Mart 05, 2008, 04:29:00
yönetime gelirsek vallaha iyi sabrediyoruz yıldırım demirörene yaptığı bunca saçma şeyden sonra.ama bi yandan da iyiki sabrediyoruz diyorum çünkü herkes anasının karnından yönetici doğmuyor bakın aziz yıldırıma bişiyden anlamazken rezillikler yaşarken camia destek verdi şimdi adamın belgeselini yaptılar.yıldırım demirörenin kötü niyetli oldugunu düşünmüyorum sadece bu işleri öğrenme aşamasında.

Cogu Besiktas taraftarinin sabrettigi falan yok. Eger tribündeki gercek Besiktas taraftari Sivas macindan sonra protestolara devam etmediyse bunun nedeni dayak yeme korkusudur.

Ayrica; Yildirim Demirörende birazcik yönetme kabiliyeti olsa babasi onu kendi sirketlerini yönetirir. saka gibi algilyayabilirsiniz ama sanki sirketden uzak durmasi icin 'ne yaparsa yapsin, uzak dursun' gibilerinden cebine 50 milyon dolar verip Besiktas'a baskan olmasini sagladi sanki. Bu arada Yildirim Demören bu isleri ögrenene kadar Besiktasimiz iflas durumuna gelecek.

Biran önce Yildirim Demirörenin menfaatci "taraftarlarini" alip gitmesini diliyorum.

gürol

bende gitmesini dileyenlerdenim aslında ama muhalefet muhalefet değilki.elini taşın altına sokmak isteyen kimse yok.herkes demirören verdiği 30-40 milyon dolarılık borcu hibe etsin de bizde saldıralım başkanlığa diyolar.demirören hibe etsin bende başkanlığa saldırırım muhalefet.siz önce elinizi taşın altına sokmayı öğrenin.
ben bilgilinin kalmasını isterdim.gitmesi hata idi.göndermek te gitmesine izin vermek te hata idi.
bilgilinin fulya projesi harikaydı.o olsaydı senede 13 milyon euro kazanç değil.senede 130 milyon euro kazanacaktık.demirören kat karşılığı yapıyor yani deyim yerindeyse mütahit e verdi.halbuki o arsanın boş değeri 500-600 milyon euro.yazık oldu diyorum.
ama en azından stad projesi güzel.yani eski açığı yıkamazsınız diyenlere tokat atar gibi o zaman bize arkadaki araziyi verin bizde yıkmayalım geriye yapalım der gibi oldu.çok hoş bi proje oldu bu da bi nebze affettirir.
bıktım artık fenerin artıklarını takımda gormekten ve fenerbahçenin transferi kapatmasını bekleyim ondan sonra kalanların arasından transfer beklemekten.bizde onlar gibi iyi bi stad ve yukselmiş gelirlerden sonra transferde mesela defansa adam ararken gordonun peşinden koşmak değil rio ferdinand ı düşünmek istiyoruz artık.fener düşünüyor bu adamları.

BEŞİKTAŞ

Projenin yeni resmi

69 Loca + Lounge

Doğmamış çocuğuna Beşiktaş marşını dinletmek, doğar doğmaz SİYAH BEYAZ forma almak ve şampiyonlar ligi final maçına 6 aylıkken götürme düşüyle yaşamaktır.BEŞİKTAŞLI olmak...BEYAZ gömleğine SİYAH kravat seçebilme ayrıcalığıdır BEŞİKTAŞLI olmak... Sarı- kırmızı aristokrasi ve sarı - lacivert küçük bir

Cem Goren

stad olacak ama inönünün yerini tutacakmı
altın kapılarımız kan oldu tayfun

onaT

tutar.. tutar, mekan aynı... buradada şampiyonluk yaşadığımızda burayıda seveceğiz

BEŞİKTAŞ

Alıntı yapılan: cem_goren - Mart 15, 2008, 13:00:57
stad olacak ama inönünün yerini tutacakmı
Niye tutmasın içindekiler biz degilmiyiz yine Beşiktaş sevgisinle oraya gelen insanlar degilmi tutar hatta dahada güzel olur
Doğmamış çocuğuna Beşiktaş marşını dinletmek, doğar doğmaz SİYAH BEYAZ forma almak ve şampiyonlar ligi final maçına 6 aylıkken götürme düşüyle yaşamaktır.BEŞİKTAŞLI olmak...BEYAZ gömleğine SİYAH kravat seçebilme ayrıcalığıdır BEŞİKTAŞLI olmak... Sarı- kırmızı aristokrasi ve sarı - lacivert küçük bir

gürol

Alıntı yapılan: pakito14 - Şubat 21, 2008, 20:36:54
Kapalıyı locasız 10-12 bin kişi alıcak şekilde yapsınlar o zaman görün ÇARŞI yı. :ok
katılıyorum kapalıyı özel dizayn etmeliler.bu konuda sözü geçenler sesini duyursun yönetime derim.