Ana Menü

Vodafone Arena.. [Ana Konu]

Başlatan BEŞİKTAŞ, Şubat 20, 2008, 11:34:19

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ist.hatirasi/3-4

peki alt üst kartal golgol gol cekibilecek miyiz?
YÖNETİM İSTİFA !!!

ist.hatirasi/3-4

yeni stadta alt üstle üstte altla dalga gecebilecek mi?
YÖNETİM İSTİFA !!!

Kartalizmatik

güzel bir soru..2 katlı olur inşallah
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

ist.hatirasi/3-4

sanmıyorum üst ile alt tribun aaraasına loca koymuslar

en azından bizim tarafa koymayabilirlerdi!
YÖNETİM İSTİFA !!!

nbacem

arkadaşalr kasımpaşa stadını 3-4 sokak ötesinde oturuyorum evim orda. ve gayet güzel bir stad üstü kapalı %75 i  kapalı çok modern hale getirildi eskisinden daha iyi merak etmeyin.
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

1110

Herkes ambians da ambians tutturmuş gidiyor.

Arkadaşlar eninde sonunda olucaktı bu zaten.Hem kadıköyde 50.000 kişiyi susturan 2000 kişi bizler değilmiyiz.

İZMİR !! de sesi çıkan biz değilmiyiz.Tamam şimdiki kapalı gibi olamaz arkadaşın da değdiği gibi alt üstle üst de altla dalga geçemeyebilir ama bu eninde sonunda olacak bir şeydi.

Koskoca BEŞİKTAŞ ız biz yauuv ALLAH aşkına

nbacem

Alıntı yapılan: akbaba71 - Şubat 24, 2008, 13:07:07
Alıntı yapılan: TurkishTank - Şubat 24, 2008, 13:05:40
o arka dalgali taraf ne ayak... cozemedim orasini ??

eski acıka inşaat yapılamadığı için orası müze gibi birşey olacak heralde

hayır.Klube para kazandırması içn Store ler.mağazalar. Dükkan lar falan olacak.
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

Kartalizmatik

üst le altın arasında loca varsa tezahurat zorlaşır :s
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

alper_1903

bence fazla etkilemez ya loca olursa

fiyatlar ayni kalsin yeter herkes yine alir kombinesini arada bir locadakileri de ayaklandiririz olur biter :D

benim ilgimi  bugünki mali kongre de en cok o üstü kapali olan stad resimleri cekti
bir kere ay yildiz vardi bir kere kartal
acaba BJK oynadigi zaman üstte kartalmi görünecek??
ve ayni sekilde Milli Takim oynadigi zaman Ay Yildizmi görünecek

bir örnek mesela Allianz Arena Stadi
Bayern oynadimi Kirmizi
1860 Münih oynadimi mavi
Alman Milli Takim oynadimi da Beyaz

eger böyle birsey olursa harbi süper olur
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

gözzde_bjk

Demirören kurulda resmen stat projesiyle şov yaptı.Büyük alkış aldı ama daha sonra söz alan kongre üyelerinin ''Burası başkan seçim kongresi değil,burda mali işleri konuşuyoruz.4senedir yönetimdesiniz keşke stat projesini şimdi kurul gösterisi olarak yapmasaydınız.'' sözleri üzerine bozuldu.

Stada gelirsek çok çok güzel.80 milyon euro ya yapılacak olması büyük bir borç gibi dursa da stadın bitimi sonrası yaklaşık 40 milyon euro gelir bekleniyor ki bu 40 milyon başkanın abartısı ile yuvarlanmış bir rakam olsa da 3-4 sene içinde stat kendi borcunu kapatır.Ki yanına yapılacak kongre-tiyatro salonu,müze,alışveriş merkezi ve locaların maç günlerinin dışında cafe olarak kullanılacak olması gelir sağlanacağının en büyük kanıtı.

Fulya Şan Ökten tesisinin de projesi harika.Tesisleşme konusunda başarılı projelere imza atmaya başladı Demirören.

Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

levent1903

bu stadi gerceklestirirler ise harika olur - cok güzele benziyor --
tabiki suanki inönü stadinda cok seyler yasandi, unutulmaz ama modernlesmenin zamani geldi
Besiktasa böyle süper bir stad yakisir ve atmosferi taraftar yine yaratir ( tabiki mimarlar bunu düsünmeli, yani olimpiyat stadina benzemesin )
umarim gerceklesir ama aceba üstü kapatila biliyormu ? okumusdum üstü kaüatila bilen bir stad olacak diye
ayrica alperin dedigi gibi allianz arena daki gibi renk show olursa bir kurban keserim !
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

nbacem

demirören eğer seneler önce 19 mayısta beşiktaşa kiralanan İnönü Stadyumku projesini,kongrede kozu olan bu projeyi söz verdiği gibi mayısta yıktırmassa stadı. BENCE ZATEN BİR DAHA ADAY OLMASIN...
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

gözzde_bjk

Alıntı yapılan: levent1903 - Şubat 24, 2008, 16:47:25
umarim gerceklesir ama aceba üstü kapatila biliyormu ? okumusdum üstü kaüatila bilen bir stad olacak diye

Evet stadın üstü kapatılabiliyor.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Kralkartal21

Harika bir stad olucağa benziyor inanılmaz bişey yaa. Dünyanın en güzel stadı olur İNÖNÜ.Kapasite biraz daha fazla olsaydı daha iyi oludu.Şampiyonlar ligi fiali bu stada oynanabilirdi.4200 le biraz zor olur.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

eRe

bence kapasıte uygun 100 bın kısı olsa dolcak mı 42 bın kısının bıle doldurmasını zor olarak goruyorum ancak artık bızde maddı dusunelım bırseyı bugun fenerbahcenın taraftarı sus pus ancak avrupada ne duruma geldıler kımlerı transfer edıyorlar
e basarı ıcın para gerekıyor para ıcınde bole bır proje o zaman da yapılmalı
ve bence o fenerın stadında 2bın kısıyle nasıl ses cıkarıyorduk sımdı kendı stadımızda 40 bın kısıyle sesımız azalır mı sanmıyorum bence daha da guzel olur
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi