Ana Menü

Unutamadigimiz Maç...

Başlatan AsA, Kasım 18, 2006, 18:59:28

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ricardo luis rodrigez

chelsea maçında sergen yalçının 2 süper golü.bence sergen gönderilmemeliydi.ama ricardinho onun yerini kapattı.
BEŞİKTAŞ
RİCO,KORAY,RUNJE,DELGADO,İ.ÜZÜLMEZ,İ.AKIN,İ.TORAMAN

yuNuS1903

hrby

3-4 febe beşiktaşım ..kadıköy hatırası 2..izmir hatırası
"Her Zaman Her Yerde Seninle Birlikte Ölüm Gelsin İsterseee
Gözlerde Bir Damla Yaş Kalbimizde Bir Aşk Sensin Beşiktaşş"..

naturelkartal

Beşiktaş-Gençler birligi Kupa maçı
İlhanın Döktürdüğü maç.
En Güzel AŞKlar İmkansız Geliyorsa İnsana,İmkansız Oldugu İçin Deliler Gibi Aşıgım Sana KARTALIM

levent1903

Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

Adriano

Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

carsi52

beşiktaşın hiç bir maçı unutulmaz ki :D
Bölünür senin için uykular!

bobo13

besiktas:2 barca:0, chelsea:0 bjk:2  febe:3 bjk:4   bide bilbao maci 3-1 yenmiştik

Erman-BJK-

98 SENESİNDE SAMİYENDE TÜTKİYE KUPSINI KAZANDIĞIMIZ MAÇ UNUTULMAZ
ŞİFO MEHMET'İN ROVAŞATASI ,PENALTI ATIŞLARINDA FEVZİNİ DEVLEŞMESİ BÜYÜK MAÇTI :bjk2
Galatasaray-BEŞİKTAŞ maçın sonucu 1-1 PENALTILARLA 5-3 kazanmıştık

prens537

1-chelsea maçı
2-kadıkoy hatırası
3-cımbomu 1-0 yendığımız maç son dakikada sergen attıya bulent korkmazı aptal ettıler bor o yana  bır bu yana
4-tottenham macı ustunden cok gecmedı ama trubun bakımından unulmayacak bır mactı
KaRTal GoL GoL GoL

carsi52

Alıntı yapılan: bobo13 - Ocak 01, 2007, 22:32:22
besiktas:2 barca:0, chelsea:0 bjk:2  febe:3 bjk:4   bide bilbao maci 3-1 yenmiştik

barcayı 3-0 yenmiştik ya bide unutulmaz maçlar :D
Bölünür senin için uykular!

berk1172

3 avans 4 de biten maçı unutamadım
ezik p...ler yeter artık yeter kendi bestenizi yapın eziklikten çıkıp insanlığa sapın sözleri değiştirince yeni beste oldu sanmayın dolmabahçeye gelin biraz bizi örnek alıın...

eyuplu_delgado

1-) fenerbostan 3 BESIKTAS 4
2-) chelsea 0       BESIKTAS 2
3-) BESIKTAS 0   SİVAS 1   ( Bu mac oncesı kapalı onunde polısle kavga ettık ıcerı gırdıgımızde runje hatalı gol yemıstı ve mac boyunca aglayarak ızlemıstım )

frtbjk

chelsea,4-3,100.yıl sergen şampyonluk golu,3-3 lük gençler
SiyahıN ZiNDaN OlsuN BeyazıN AydınlıK
Cezayirİ UnutmA UnutturmA

Unforgiven

Bayern Münich maçi 2-0 yenildik ağliyarak eve gitmiştim o zaman  cehlsea maçi barcelona maçi birde ezikleri kadıkoyde 4-3 yendğimiz maç unutmam bide gese inönude 3-1 yendiğimiz pascal tafarel'i sakatlamişti unutmam o maçida :) ;)
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b