Ana Menü

Unutamadigimiz Maç...

Başlatan AsA, Kasım 18, 2006, 18:59:28

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Batuhan

chelsea maçı.
birde bu yılki marsilya (inönüdeki]
Koca hestiy aya bedenem ?

asikartal57

Alıntı yapılan: MeLo - Kasım 20, 2006, 20:15:23
bJk-gençlerbirliği kupa maçı.
Yenildik ama mükemmel bir maç olmuştu.

keskinli

bu maclara 24 agusto 2008 de oynanan antalya macinida ekleyebiliriz artik
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

1BabaKartaL

Alıntı yapılan: yuNuS1903 - Kasım 20, 2006, 20:29:58
evet ilhan mansız döktürmüştüü

hatta cordoba ile kavga etmişlerdi ben atıyorum sen yiyosun diye 2-1 liverpool maçı 3-4 fenev barca ve chelsea maçları inanılmazdı...
Edirne Köprüsü Taştan Varmı Büyük Beşiktaştan !!!

Alp Erdem

2-1 lik liverpool maçını ve rovanşını unutamıyorum rovanş biraz üzücü ama olsun her şekilde tarihe geçiyoruz

kartal-39

üzülerek söylüyorum liverpol macı :(:(
Beşiktaş Aşkı Bizi Delirtti!

ilteriş

Beni en mutlu edenler çoğu arkadaşımızdan da dediği gibi Chelsea, Liverpool ve Barcelona zaferlerleri. Bunların yanı
sıra iki maç daha var;

1998-1999 sezonunda (Amokachi'li, Oktay'lı yıllar) İnönü'de Fenerbahçe ile oynuyoruz. Yeni Açık'ın açılış maçı mıydı,
tam hatırlayamıyorum. Tribündeydim. Durum 2-2. Uzatmaların da uzatmasındayız. Çok üzgünüm kazanamadık diye.
Tam o anda  uzun bir top geliyor, Fenerbahçeliler ofsayt diye bırakıyor pozisyonu, Şifo Mehmet kafayla golü yapıyor.
Gol mü değil mi diye sevinememiştim önce, sonra tribünler yıkıldı hakem golü verince.  Harika maçtı. :)

2002-2003 sezonunda (100. yılda) Ali Sami Yen'de Galatasaray'ı İbrahim'in sağ ayağıyla attığı golle 1-0 yendiğimiz maç.
Maç öncesi Galatasaraylı arkadaşlarla büyük iddialara girmiştik, hatta kavga edecek kadar gerilmiştik neredeyse. O
nedenle golden sonra geçen dakikalar hayatımın en stresli anlarıydı diyebilirim. :)

Ozan Doğan

ilginçtir ama
Beşiktaş-3 gençler-4
fener-3 Beşiktaş-4
:))

birde Barça maçı...