Ana Menü

Basarisizligin en buyuk sorumlusu kim? [anket]

Başlatan [KralKartal], Kasım 07, 2007, 13:44:58

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ulukartal

sinan engin geldikten sonra herşey ters gitmeye başladı..sinan engin ve onu getiren yönetim biraz önce gitmeli....

ertuğrul hocanın sonuna kadar arkasındayız.

Onur1903

Demirören ve o zihniyettekiler kaldıkça biz Türkiye kupasıyla yolumuza devam ederis

carsi52

Başkan demirören ve yönetim olarak kullandım oyumu ama futboLcuLardada suç var :)
Bölünür senin için uykular!

ForzkArtaL

Şu yüce Beşikta$ taraftarına VeriLenLer bunLar mı OlucakLArdıı kmse yüreqiyLe oynamıyoo yöneetimm istifaa...!!

mehmetugur

ben hakkı kaptanın şükrü gülesine maç içinde su içtigi için tokatladıgını duymuştum bu olay dogrumudur bilmiyorum ama dogru olan bir beşiktaşlılık ruhu vardı bu ankete şu sor da eklenecetir diye düşündüm beşiktaşlılık ruhunu öldürenler beşiktaşı babasının malı sananlarmıdır..

şirket sahibi bjk lılar, beşiktaşın sizin hiç birinize ihtiyacı yok defolun gidin.başiktaşın halkı var yeter fazlasıyla
ölümle yaşam arasında sen varsın beşiktaş

crusoes

arkadaşlar bence bu takımı bu hale sokan kesinlikle yıldırım demirörendir. az bir borçla aldığı takımı borç batağına sürükledi, ayrıca başkanlığı döneminde beşiktaşımızın herhahgi bir basarıya imza atmadığını belirtmek isterim.bence acil olarak gitmeli ve neşiktaşımızın önünü açmalıdır

pascalyptica

sadece demirören ya da sinan engin değil, suçlu ayrıca federasyona küfür edip de yönetime tek bir söz söylemeyenlerdir!..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

samet_44

AGEBEYLERIM TAMM YONETIMDEDE SUC VAR AMA SENIN FUTBOLCUNDA RUH YOK IKI PAS YAPAMADIIII YAZIK YAA REZIL KEPAZE ETTILERR

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

alfred_james

[KralKartal]

Sinan Engine gore sucluyuz biz..
Biz gercek besiktasli degiliz,

Akilli ol Sinan Engin !
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carlito1903

suçluların suçlarını kabul etmedikleri sürece bu iş düzelmez.........

freedom forever

Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

sentinel

bende istemiyorum bu yönetimi cogu arkadasımız gibi...bunu acıklıyim sonucta herkesin bi görüsü var saygı duyarım..
suan icinde oldugumuz durumun  yönetimle ilgisi var neden derseniz...bukadar pasif bukadar  hatalı bukadar koltuk sevdalısı olunamaz...
suana çalınan puanlarımız galatasaray, fenerbahçe ankara, vs vs. bunlara sahip cıkmadılar bukadar sesiz kaldılar en son sivas macı herkes gördü...bugün dünyanın konustugu türübünlerde 16 amigomuza ceza verildi bunu kimse savunmadı...HEP DERLER BİZ TARAFTARIMIZLA büyügüz OZMAN SAHİP CIKACAKSINIZ YOKSA DEFOLUP GİTCEKSİNİZ... tüm stadlar karın aldında ortalama 5 bine oynarken bizim stadımız ortalama 12 bine oynuyo bumudur sahip cıkmak sorarım mac KAYBEDERSİNİZ taraftar söyle böyle demeyi iyi bilirsiniz.ama sunda söylemeden gecmeyim FEDERASYON , federasyon diil galatasaray fenerbahce kulübü temsilcileri......

BEN BUGÜN YİNE GİYECEM FORMAMI CIKCAM DIŞARI BU BENİM GURURUM...

SİZDE GURURLUYSANIZ DEFOLUN GİDİN............
Dark TranquilliTy

hAlil21

Sinan Enginle Yönetimin Suçu ''Paf takımla çıkacağız'' açıklaması.Futbolcuların bundan olumsuz etkilenmesini bi yana bıraktım kardeşinm o sahaya Beşiktaş formasıyla çıkıyorsun ve ülkeni temsil ediyorsun 8 tane gol yenir mi?

Hadi yedin şerefinle oyna o formanı ıslat terinle yazıktır maç boyunca hiçbiri g.tünü kaldırmadı.

Sinan engin sahaya çıkıp top oynamadı,  liverpool maçı için söylüyorum suçlular FUTBOLCULAR!

Sinan her alanda gereksiz bir insan,yanlış kararlar yanlış tavırlar.

Başkan desen dönme dolap. (kendimden utanıyorum Beşiktaş başkanına bu lakabı taktığıım için ama bizi ele güne karşı ''şov yaptınız'' şeklinde rencide edebiliyorsa dönme dolabın alasıdır.)
http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.