Ana Menü

Basarisizligin en buyuk sorumlusu kim? [anket]

Başlatan [KralKartal], Kasım 07, 2007, 13:44:58

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Alıntı yapılan: rudy1903 - Kasım 07, 2007, 14:47:00
BU ARADA konuyla ilgisi yok özür dilerim ama
bu takımla biraz zor ama ben şöyle bir hesap yaptım olur mu olur.

beşiktaş -marsilya ---3 puan----beşiktaş -------olur 6 puan
liverpool-porto -------3 puan----liverpool-------olur 7 puan
porto-beşiktaş--------3 puan----beşiktaş--------olur 9 puan
marsilya-liverpool----1 puan ---her iki takım---olur 8-8

1- porto
2- beşiktaş
3- liverpool
4-marsilya

olurmu olur.top yuvarlak ama önce inanmak lazım tabiki ruh lazım gayret lazım

http://kralcarsimedia.com/forum/index.php/topic,10345.0.html burda bu dusuncelerını belırtebılırsın
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

allen ıverson

Biri bana anlatsın kardeşim sadece yönetime şunu soruyorum bu fenerli futbolcuları neden bu kadar bu takıma getirdin bana anlatsınlar ya..Rüştü sakat adam almışlar yılda 1.5 milyon euro para sokaga mehmet yozgatlı bunlar sadece örnek zihniyeti anlatmak açısından!! :oklava

allen ıverson

Ezikbahçeden beşiktaşlı olmayan futbolcuları bu takımda istemiyorum!!Bütün trübünlerinde böle düşündügüne eminim!!

Tassadar

Başarısızlığın en büyük sorumlusu Yönetim ama 8-0 skoru üzerine futbolcuları işaretledim.Bu skorun sorumlusu tamamen oyuncular.Hiç bir delikanlı bunu kabullenemez.Bırakıp giden de olmadı...Ne olurdu yani Beşiktaş'tan mı kovulurdu?Kovulsun anasını satıyım bu skordan sonra oynıyan adamdan zaten hayır mı gelir?
Bu sene BJK şampiyon.

allen ıverson

Tabiki futbolcular trübünlerde 2 bin kardeşimiz skor 5-0 bagırıyorlar susmuyolar bizim futbolcular onursuz ve gurusuzlar kaybettikleri topu bile kovalamıyolar yazıklar olsun!!Şanpiyon oldugumuz sene beşiktaşlı olna futbolcuların sayısı fazlaydı ahhh sergen ahhh seni eleştirenler utansın sen koşmuyosun diye gönderildin ama delgado-ricardinho inanılmaz koşuyolar!!

ulukartal

şanlı beşiktaşımızı diattaya rico ya hakan arıkana muhtaş bırakan yönetim suçludur.

Alves

Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

alper_1903

Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

allen ıverson

Trübünde 8-0 gol yiyen beşiktaşlı  taraftarlarının içinde bulunan yıkılmadan çarşı kaşkolu açan kardeşimin anlından öpüyorum kaldırdıgın kaşkolun altında milyonlarca beşiktaş'lı vardı...sana helal olsun

eyup1903

tabi ki yönetim

fener maçından sonra kim dedi liverpool maçı var diye tabi ki kimse o olay orada kapanacaktı ama büyüdü de büyüdü ve maça 1 saatlik konstrasyonla çıktık...

sonuç malum

SAHIN--

rudy1903

bjk_fatih

aslında hepsinin var ama başkan ve yonetim diyince hepsinin icine giriyo koplı gitmeleri lazım

çakal

abıcım futbolcuda suc olmazkı nıe suclu olsunlar adamın futbolu bellı adamlar zorlamı besıktasta oynuolar onları getıren suclu bence orta sahaya gerard gıbı topları ılerı rahat cıkarabılen ve ayaga pası ıyı olan bırısı lazım delgado cısse tello ıyı ama 3unden bırıne bısı olunca orta sahanın durumu apacık bellı sıfır forvet holoskonun gelmesı sart ayrıca defans komple dagıtılmalı dun bence defansta hepsının yaptıgı hata sayısı yaşlarını astı helekı kaptanın yanı en tecrubelı olanlarının tuttugu ısraıllı adam 3gol attı 3gol nedemek ya adam sampıyonlar lıgınde ılk gollerını atıyor hemde

DUN SAHADA 1TANE BILE IYI YOKMU DENSE DUN SAHADAKI TEK ISIM BJK ADINA YAKISAN MEHEMT SEDEF TIR ODA KENDISINI TEBRIK EDIORUM  YASINA RAGMET O DUNKU MACTA HIC KOPMADI

bjkden acilen gıtmesı gereken oyuncular bence=higuen..dıatta.....zan....nobre....burak...koray... üzülmez

bilgehan

bence kesinlikle yönetim suçlu bu futbolcuları getiren ve yöneten onlar
madem futbolcular bu kadar sınırlı yetenekte niye alıyorsun ya da neden fener maçndan sonra bu kadar önemli bi karşılaşma varda futbolcuların konsantrasyonunu bozuyosun

kesinlikle bu yönetim gitmeli süleyman sabayı mumla arıyoruz...