Ana Menü

Basarisizligin en buyuk sorumlusu kim? [anket]

Başlatan [KralKartal], Kasım 07, 2007, 13:44:58

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

noumAmokachi

Taraftar dahil herkes de suc var neden diyecek olursanız biz hala müsammaha gösteriyoruz 90 lı yıllarda olduğu gibi fulya tesislerini basma misali gidip nevzat demiri yada kulüp binasını basmıyoruz.Diyeceksiniz cokmu kolay kulüp binası basmak güvenliği var bilmem neyi var.Binanın içine yada tesisin içine giremesek te dısarda yüzlerce ya da binlerce sağduyulu BEŞİKTAŞ'lı ile sanki kazandan stada maça 10 dakka kala yapılan yürüyüş misali kol kola girip TARAFTARLARIN gerçek olduğunu onların kolpa olduğunu ve bir an önce s.gitmeleri gerektiğini hatırlatabiliriz.Yine sölüyorum yine sölüyorum Ertuğrul SAĞLAM ile kadrodan bir kaç tane futbolcuyu s.ettiğiniz zaman bir de üstüne yeni yönetim eklendiği zaman bu takım şampiyonluğa oynar.
BEŞİKTAŞ BİR ÖLÜM KALIM MESELESİ DEĞİLDİR ÇÜNKÜ ÇOK DAHA MÜHİMDİR.

1903bjk

tabiki yönetimde bu ruhsuz takım yönetimin eseri diatta mehmet yozgatlı rüştü :oklava :oklava

ertugrul sağlama yazık adamın gözleri doluyor içi acıyor yedek klübesnde
FORZA BEŞİKTAŞ

kolpafb

ßana qöre kesinlikle yönetim ve hakemLer.Eğturul hocamıza acıyorumdün stadda gözlerim doldu adam onu çğaımızda nasıl duygulnadı.Yönetime gelince fenerlilere getirerek neler yapmak istiyorlr ayrıca sinan engin ve diaatta kim oluyo ßunlar. 
Her Zaman Heryerdeyiz.
Seninle ßeraßeriz)

Gopßjk-Tehlikeyiz KAPALIDAYIZ

IL Capitano

Ertugrul hoca kesinlikle Besiktasa geldigine degil ama böyle bir yönetimle calistigina nasil bin pismandir acaba
vay ertugrulum vay nur yuzlu adam ne hale geldi ya..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Hepsinde diyorum..

8-0 lık yenilgi başkan kadar teknişk ekip ve futolcularından sorumluluğundadır..

Bu zamana kadar Demirörene destek veren Çarşı grubu ve başka beşiktaş taraftarıda bu utanca ortaktır..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

TurkishTank

"demiroren ve yonetimi" sinan engini kapsadigi icin onu sectim... en dogru cevap bu... tarafatarin hic sucu yok...ertugrul da ayni sekilde... futbolcularda birazcik bi suc var cunku sonucta ruhsuz oynadiklari oldu...
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

[KralKartal]

demiroren ve yonetimi icinde tabiki sinan enginde var
ama sadece sinan engin diyenlerde olabilir diye onu ayri ekledim
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ulukartal

basın toplantısı saat kaçta bilen var mı???

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Onur*

Demirören ve Bizler Beğenmeyen Sinan Engin !
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

çArşı_KartaL

Hepsi hoş güselde o sitenin girşine koyduğunuz fener videosu da ne..pravakatörlük yapmayın

MaRtiNeAgLe1903

HAKEMLER FEDARASTONU UNUTMAYIN OYLE VEYA BOYLE LIDERDIK SUAN SEREFSIZLER YUZUNDEN PARCALANMAK UZEREYIZ
ALAYINAAAA
İNADINAAAA
SİYAHINAAA
BEYAZINAAA

Alves

Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

Adorebjk

Ertuğrul Sağlam Hariç Hepsi Diye Bir Şık Göremedim..
I Adore To Beşiktaş

kaan_kadirr

BEYLER SUCLU YÖNETİM MEDYA VE RUHSUZ FUTBOLCULAR