Ana Menü

Elde Var Sıfır [Erman Toroğlu]

Başlatan CHEm !, Ekim 04, 2007, 11:16:40

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

ŞAMPİYONLAR LİGİ MAÇI OYNUYORSUN, AVRUPA'NIN Bİ KISMI, HATTA DÜNYANIN BİR KISMI SENİ SEYREDİYOR...

ŞAMPİYONLAR Ligi maçı oynuyorsun, Avrupa'nın bir kısmı, hatta dünyanın bir kısmı seni seyrediyor. İyi oynarsın kötü oynarsın, yenersin yenilirsin ama daha hala geri kalmışlıktan kurtulamıyoruz. Sonra da ya FIFA'yı suçluyoruz ya UEFA'yı. Milli Takımımız seyircisiz oynama cezası yemiş. Türkiye Ligi'ndeki 4 büyük takımdan ikisinin de akıbeti aynı.

Dün gece Beşiktaş, vasat bir Avrupa takımıyla maç yapıyor. Belki de sahanın en iyi adamı hakem. O hakem, Beşiktaş Teknik Direktörü'nü en az üç defa gelip, sözlü ikaz ediyor. Sonunda da oyun alanından dışarı atıyor. Şampiyonlar Ligi organize edildiğinden beri, acaba kaç teknik adam oyundan atıldı? Bir bakın...

Beşiktaş galip gelmiş veya mağlup olmuş, beni hiç ilgilendirmiyor. Beni bir Türk olarak, Türkiye'yi tanımayan ama maçı televizyondan izleyen insanların düşüncesi ilgilendiriyor.

Çünkü, Türkiye'yi temsil eden takımlarından birinin teknik direktörü oyundan atılıyor. Sonunda da 90+ bilmem kaçta gol yiyip taca çıkıyorsun. Ama senin teknik direktörün taca da çıkmamış. Oyundan atılmış.

El de var sıfır

Sonunda da mağlup olmuşsun. Bu da çok doğal. Çünkü sen daha yarışma adabına uymuyorsun. Sportmenliğe uymuyorsun. Şimdi Beşiktaşlı yöneticiler tekrar çıkarlar yumruğu masaya bir vururlar UEFA titrer. Öyle titrer ki, UEFA'yı yönetenler zatürreden ölürler.

Higuian diye bir oyuncu alıyorsun. Kaçıncı dakikada oyuna sokuyorsun? 69'da. Peki, o zaman bu adamı niye alıyorsun, veya bu adamı kim alıyor? Beşiktaş'ta yabancı oyuncu kaç tane var? Veya çevirip şöyle söyleyeyim; ithal oyuncular Beşiktaş'ın çehresini değiştirmiş mi? Bence hepsi hayır. Bir tek Tello var. Peki bu kulübü idare edenlerin mi sorunu yoksa teknik adamların mı? Maçın yorumunu yapacaktım, 3-4-1-2 yok, 4x4=16 yok. Hepsi hikaye. Ama şu bir gerçek. Beşiktaş yönetilmiyor, Beşiktaş'ın yönetiminin sistemi de teknik sistemi de "sıfır'a sıfır elde var sıfır". İşte siyah beyazlıların son yıllardaki taktiği... Maalesef ama gerçek.
Allah kitap Beşiktaş

carlito1903

her ne kadar nefret etsemde bu adamdan çok doğru şeyler söylemiş katılıyorum....

CHEm !

dün gece orta sahanın canlanmasının tek sebebi korayın ilk 11de olmamasıdır
koray bütün topları öldürüyor

higuaine gelince bu adamın şiddetle ilk 11de oynaması lazım.2-3 maç alıştıktan sonra çok büyük işler yapacaktır
böyle 15-20 dk maça almakla adamdan fayda beklenmez
Allah kitap Beşiktaş

erkann

Alıntı yapılan: CHEm ! - Ekim 04, 2007, 11:26:46
dün gece orta sahanın canlanmasının tek sebebi korayın ilk 11de olmamasıdır
koray bütün topları öldürüyor

higuaine gelince bu adamın şiddetle ilk 11de oynaması lazım.2-3 maç alıştıktan sonra çok büyük işler yapacaktır
böyle 15-20 dk maça almakla adamdan fayda beklenmez
higuan konusunda haklısın 5-10 dakika içinmi aldık oynasında takıma faydasını görelim.

husoeagle

erman toroğlu senin düşüncelerine beni hiç ilgilendirmiyor
senin yorumlarını bu sitede görmek beni üzüyor doğrusu

besiktask

aynen bu herıfın yorumaları benı ılgılendırmıyor.batsın onun yorumları...ayrıca dun baska kanallarda dıyokı ertugrul hocaya sadece bır kez bısey soledı yukarı gonderıldı dıyo ben stadda oldugum ıcın hakem hakkında yorum yapamadım. ama aksam gorduk verılmeyen penaltımız dahı var..hala bole hakeme basarılı dıyen bır TURK yorumcunun batsın yorumu.....
hıguan konusunda da tamam kımse 15-20 dakıka ıle olculmez ama dun dakıka 81 de kacırdıgı bır pozısyon var olacak sey degıl...

CHEm !

doğru 81.dakikada kaçırdığı net bi pozisyon var ama bi futbolcuya kaçırdığı bi golle kötü diyemeyiz
Allah kitap Beşiktaş

siyah

istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

besiktask

kacırıdıgı bır pozısyon dıyoruz ama sampıyonlar lıgı macı dakıka 81 mac 0-0 yanıbole  maclarda zor gelecek bır sans ve eger sen kurtarıcı olarak alınıyosan atıcaksın bunu artısı yok,hazır degıl dersenız onu bu maca kadar hazır tutmayan (bugune kadar arkasında oldugum ve yıne de arkasında olacagım) teknık ekıbın sucu...
ama ole bana yıpratıcı bır forvet gelmıyo ıste.....

CHEm !

zaten adamın esas mevkisi santrafor değil forvet arkası
suç böyle adamı alan yönetimde,teknik ekipte herneyse..
ama adam daha kaç maça çıktı ki bunların 1 tanesi bile 90dk değildi
ne olumlu bi gelişmesi var ne de olumsuz
bekleyip hep beraber göreceğiz ama sen şampiyonlar ligindesin ve yıldız olarak bu adamı aldıysan yedek soyundurmayacaksın 90dk maçın sonuna kadar faydalanmaya çalışacaksın öyle 15-20 dk oyuna almayla bu iş olmaz
Allah kitap Beşiktaş

Çarşı10-ur

EDITTT erman troglu

kisaltmalar bile yasaktir...
www.carsi10ur.picz[edit]om
http://www5.yonja.com/ruhumuzburda

erkann

Hemde ne EDITTT Beşiktaş düşmanı ...

Not: Kurallara gore KUFUR HAKARET YASAKTIR...lutfen biraz seviyeli olalim...

[KralKartal]

ben adamin dediklerine katilmiyorum...
PORTO avrupanin vasat takimi degildir..
erman toroglu hangi portodan bahsediyor anlamadim??
VASAT ne demek onun icin????

Vasat dedigimiz marsilya bile liverpooldan 3 puanla donuyor !
Avrupada VASAT takim yoktur...

Yorum yapacak, adam gibi yapsa harbi tebrik ederdimde..
ne alaka DUNYA izliyor, kac TEKNIK ADAM, buyuk takimlarin bile
tribune yollandi zamaninda... BU suc mu>???

Gelin ertugrul hocanin uzerine GIZLIDEN gizliden..
bazi besiktaslilarda katilsin bu yaziya... olacak sey degil
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Bazı şeyLeri doğru söyLemiş.Higuain konusunda hakLı madem oynatmıcaksınız neden aLdınız bu adamı ?

Porto Vasat bir ekipmiymiş :ahahaha güLdürmesin bizi çok biLiyo kendisi.
Bırak bu işLeri Erman Bey.
Bölünür senin için uykular!

ashes

ertuğrul hoca hakeme sadece 2 numara işareti yapmış ayrıca ben dün gördüğüm kadaraıyla o kadar agresif tavırlarıda yoktu bence oyundan atılması yanlıştı hakem sahanın en iyisiydi diyo ancak beşiktaş ın verilmeyen pozisyonu var ayrıca portoluların sert girmesine hiçbir şekilde kart göstermedi yani hakem dün çok kötüydü
karşılıksız...