Ana Menü

Elde Var Sıfır [Erman Toroğlu]

Başlatan CHEm !, Ekim 04, 2007, 11:16:40

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Anarchy*

Bu adamı sevmesem bıLe dedıkLerı dogrudur..
Aldıgımız adamLarı neden oynatmıyoruz anLayamadım..
Kı bıLdıgım kadarıyLa PORTO portekız Lıgı sampıyonudur Hıcte vasata benzemıyo ;)

[KralKartal]

simdi Oynatsa diyecek ki, neden gecen hafta Lig macinda oynatmadin...???
Oynatacaksan adami hazirla demez mi???
Mac eksigi adami sen CLde oynatiyorsan, nasil olur??
Simdi gecen hafta son 5 dakikada girdi... geldi geleli kac dakika oynadi HIGUAIN??
bu macta oynasa ne degisirdi acaba, merak ediyorum???
Tek hata, gecen haftada oyuna erken girmesi gerekiyordu..

erman gitsin kendine baksin, aynaya baksin, rengine baksin
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

robinho

Alıntı yapılan: CHEm ! - Ekim 04, 2007, 11:26:46
dün gece orta sahanın canlanmasının tek sebebi korayın ilk 11de olmamasıdır
koray bütün topları öldürüyor

higuaine gelince bu adamın şiddetle ilk 11de oynaması lazım.2-3 maç alıştıktan sonra çok büyük işler yapacaktır
böyle 15-20 dk maça almakla adamdan fayda beklenmez

hEr gün idman yapan ağırlık çalışan kaç senedir bu işi yapan adam kaleciyle karşı karşıya kalıp gol atamıyorsa ben kocaman bir YUH çekerim..O topu herkes vurup gol yapabilirdi..CLde gol kaçar diye bir şey olmaz , hele karşı karşıya hiç olmaz , hele hele kendi evinde oynuyorsan hiç hiç hiç olmaz.

serseriii

böyle adamların yorumları beni ilgilendirmiyo porto avrupanın vasat ekiplerinden diyen biri avrupa futbolunu pek takip etmiyor olmalı

keskinli

portonun vasat oldugu dogru
ama portoyu vasatlastiran besiktasin hirsli oyunudur
avrupa basini besiktastan övgüyle söz ediyorlar,bizim basin pislik yazmaya devam ediyor
gerci onlarda hakli dünkü oyunu kendi taraftarimiza begendiremiyoruz elin adami tabiiki begenmez
macin sonucuna göre yorum yapmak cok yanlis
besiktas cok iyi top oynadi,sampiyonlar ligi macinda 6 tane net pozisyon buldu,rakibine az pozisyon verdi
daha ne bekliyorsunuz?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Guti ORÇ.

kartalım çok iyi oynadı ama bide gol atsaydık pzisyonların 3 tanesi 100%lüktü

erdinc1926

yenerdik ama şans bizden yana değildi
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

aquilas

bu haysiyetsizin hiç bir yorumunu beşiktaşın lehine yada aleyihine olan yazısı ne olursa olsun bence siteye koymayalım kaldıki beşiktaşın yönetilemediğini bu siteye yazan herkes biliyor

MeLo

bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

CarsiDK

Porto avrupanin en iyi takimlarindan biridir ve Sampiyonlar Ligini kazanmis bir takimdir. Erman ayagini denk al, gozluklerinide evde unutma. Bu CSKA degil bu PORTO. Queresma´nin degeri 30 mio EURO.

Bu ne demektir biliyormusun Erman?

Ha evet, avrupada nadir teknik direktorler tribune gonderilir, ama avrupada, hatta dunyada hic hakem yorumcusu yoktur.. Ve senin gibi pastirma muhabbettiyle reyting alan!!!

Carsi Ermana Karsi!

gordu87

Alıntı yapılan: erkann - Ekim 04, 2007, 12:28:16
Alıntı yapılan: CHEm ! - Ekim 04, 2007, 11:26:46
dün gece orta sahanın canlanmasının tek sebebi korayın ilk 11de olmamasıdır
koray bütün topları öldürüyor

higuaine gelince bu adamın şiddetle ilk 11de oynaması lazım.2-3 maç alıştıktan sonra çok büyük işler yapacaktır
böyle 15-20 dk maça almakla adamdan fayda beklenmez
higuan konusunda haklısın 5-10 dakika içinmi aldık oynasında takıma faydasını görelim.

bilader bende bi maçla adam değerlendirmem..ama bence higuain tam bi fos çıkacak..
yinede inşallah ben yanılırım
nasıl geldik birgün öyle gideceğiz..
beşiktaşlı doğduk beşiktaşlı öleceğiz..

tcenk

Öncelikler herkese Merhaba.

Evet isyanım var neye G.S ve Marsilya yenilgilerine Porto yenilgisine isyan etmiyorum.
Çünkü oynadık ve yenildik hemde şanssız bir şekilde.
Ayrıca seviniyorumda neden seviniyorum biliyormusunuz pısırık bir futbol oynamamaya mecburuz artık.
Teknik direktörde futbolcuda pısırıklık yapamazlar ağız tadında futbol seyrederiz.
Birde forum yöneticisinden ricam var basının kaşarlanmış isimlerini bile okumaya tahammül edemiyorum.
Heleki bu sitede.onun için bu salak adamların isimlerinin geçtiği bir konuyu yayınlamayın.
Kendi taraftarımıza sesleniyorum bunları adam yerine koyup okumayın söylediklerine alınmayın
Neden alınasınızki değerli kişilerin söylemlerinde alınganlık yapılır. Anlaşalım Şimdi Erman Toroğlu isminin bu sitede bir daha
işi olmasın.Zira Bizim satılmışlarla işimiz olmaz. İçeriğini felan okumadım dedimya buralar temiz kalsın.
Bugün kıymetli basınımız Ertuğrul Sağlamı gönderiyor. Ve Denizliyi getiriyor İkiside değerli hocalar hatta Ertuğrul Sağlam son maçlarda hatada yapıyor ama bu onun gönderilmesi anlamına gelmemeli. Önemli olan onun hatalarını görmesi.
Ertuğrul hocanın ürkekliği üstünden acil atması gerekiyor sen bu klübün evladısın neden korkacaksın.
Şu alemin kralına iki maç seyretirin adam gibi sonrasını onlar zaten kazanıyorlar.

Ya birde şunu anlamıyorum bu Beşiktaş taraftarına Dünya hasta biz Türkiyedekilere beğendiremedik.
Buda bunların geri zekalı embesil sağdan soldan beslenen asalak olduklarına en güzel kanıt bence.

Beşiktaşlı arkadaşlar ve özellikle ÇARŞI busene basının hedefi belli bunu kesinlikle gözden kaçırmayalım bu sene
hedefleri BJK TARAFTARI
Taraftarla Klübü küstürmek bu numaraya düşmeyelim yönetimi seversiniz sevmezsiniz bu önemli değil
(ben kararlı olamadıklarını düşünüyorum) AMA KLÜBÜMÜZE KÜSMEYELİM......

1903

tcenk

Alıntı yapılan: husoeagle - Ekim 04, 2007, 12:38:36
erman toroğlu senin düşüncelerine beni hiç ilgilendirmiyor
senin yorumlarını bu sitede görmek beni üzüyor doğrusu

Hay ağzına sağlık kardeşim
1903

MeLo

Bu konular genel olarak her zaman konuşuluyor.
Tek tek topic açmayalım arkadaşlar.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...