Ana Menü

Hucum gucumuzu nasıl zengınlestirebiliriz?

Başlatan ktübjk1903, Eylül 19, 2007, 11:18:00

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eyup1903

sağ kanata yozgatlı sol kanatta i.akın forvet arkasıda s. özkan forvet te bobo nobre (higuen) olursa belki

yigit_izmitli

4 - 5 farkla biten maçlara hasret kaldık

daha da hasret kalcaz gibi gözüküyo bu oyun anlayışıyla

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

Déprésivé

Alıntı yapılan: Kartalizmatik - Eylül 19, 2007, 14:55:08
elimizde nobre gibi karambol ustası bir oyuncu varken ve delgado,ricardinho,tello gibi şut atabilecek oyuncular varken şut atmamak aptallık bana göre
Kıyamet Kopar Çöker KaranLık..
ALLah Bizi Affetmez Cok Günah ALdık..
SevenLer AyrıLmaz Bir PLan Yaptık...

Tüm ÇAR$! CehenneMden Kombine aLdık..!!

dWyADE

Bobo'ya zamdan sonra performansı düştüğü için kızıyorum, ama bi yandan da inanın acıyorum, bizim takım atağa kalkacak bi bakıyoruz Bobo orta sahaya top kapmaya, pres yapmaya gelmiş, zaten tek forvet oynuyoruz ilerde, yani ilerde adam yok,  sonra diyoruz ki rico ileriye top atmıyo, iddaa ediyorum yeterki istesin ve ileride adamı görsün rico Türkiye'nin en iyi araya top atan adamıdır, Higuain iyi olacak diyenlere de higuain tek forvetin arkasında oynarsa evet çok iyi olacak, yani bir Carew bi Nouma diil Higuain, bakın lütfen araştırın adamın oynadığı yer hep sabit tekli forvetin arkası, hiç bi zaman ikinci bi forvet olarak oynamamış ki, biz bu adama bitirici dersek inanın hayalperestlik yaparız, kardeşi bitiricidir o da Real de oynuyo zaten, ne zamanki Nobre Bobo çift forvet oynarız ve de Higuain onların arkasında oynar nasılsa Rico yok 1 ay, ben o zaman gol etkinliğimizin artacağını düşünüyorum, ayrıca yapılan zamdan sonra Özkan'daki düşüşü de unutmayalım, sanırım kulübümüz ödül sisteminin yanına bir de ceza sistemi getirmeli

bjkclub

korkak oynamamak en önemli faktör..4 savunma adamı çakılı oynanmaz arkadaki adamların sürekli hücuma cıkması lazım yani kanattakilerin..bunu yapan bir Türk takımı çok büyük bir iş başardı mesela dün :D

Mre

biz bu çekingenligden vazgeçmemiz lazim..

keskinli

Alıntı yapılan: Mre - Eylül 20, 2007, 18:21:16
biz bu çekingenligden vazgeçmemiz lazim..
biz coktan vazgectikte,sayin saglami vazgecmesi önemli :D
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Çarşı

Beşiktaş gol atmak istiyorsa tek forvey oynamamalı Bobo 4 futbolcunun arasında sıkışıp kalıyor geriye gelmeye çalışıncada ön liberoya takılıyor. Beşiktaşın süper lig genel taktiği 4-1-3-2 olmalı.

husoeagle

gerçek mevkii forvet olmayan delgadonun forvet mevkiinde oynatılmaması
delgadonun yerine higuain nobre ikilisinden birinin monte edilip delgadonun serbest onatılması
tellonun defansa çekilip önüne ibrahim akının konulması (tellonunda bindirmeler yapması ki bence müsait)
vesaire vesaire

carlito1903

beklerin hücuma daha fazla destek vermesi,Delgado nun serbest oynaması ve özellikle deplasmanlarda Higuain den faydalanmak bunlar hücumumuzu zenginleştirir...

eyup1903

düşündüm ve tek bi yol buldum

pascal and sergen

bjkclub

o defterler kapandı artık bizim Kartalspor'da bile oynayamazlar artık. .

eyup1903

Alıntı yapılan: eyup03 - Eylül 19, 2007, 19:05:16
sağ kanata yozgatlı sol kanatta i.akın forvet arkasıda s. özkan forvet te bobo nobre (higuen) olursa belki

i. akın hariç tahminim tuttu ve 3 gol geldi
bu işi biliyom mu ne :D

ulukartal

önemli olan tek forvetle çıkmamız deil..

çok adamla ileri çıkmamız gerekiyo..rico ve delgadonunda maça ağırlıklarını koyması lazım..