Ana Menü

Hucum gucumuzu nasıl zengınlestirebiliriz?

Başlatan ktübjk1903, Eylül 19, 2007, 11:18:00

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ktübjk1903

son 3 macta gorduk ki buyuk kucuk takım demeden herkese hucumda zorlanıyoruz..bır turlu orta saha kaptıgı topları hucuma aktaramıyor aktarsada hucumda zengınlesemıyoruz..higu acaba ne zaman form tutacak..ertugrul hocamıza ınandık emınım kı hıguda en az bobo kadar kalıtelı ama uzak bır ulkeden gelıp hemen form tutmak alısmak cok zor dusunsenıze boboya neler demıstık ılk geldıgınde? :sigara
oleyy saldir Besiktasim oleyyyy saldir Besiktasimmmm

CHEm !

boboya bizim taraftarın alınmadığı fener maçında çok küfür etmiştim odunun teki diye
şimdi 1 numaralı adamım
higuain hele bi alışsın şu takıma en az onun kadar iyi oynayacak

hücum gücüne gelince,sanki bizim futbolculara yemin ettirmişler kaleye şut atmayın diye.bobonun yanında iyi higuain yada hala ısrarla söylüyorum CAREW olsa şuan işler çok çok daha farklı olabilirdi
tek çare çift forvete dönmek diye düşünüyorum ama hoş higuaini santrafor diye aldılar adam forvet arkası oynuyor ::)
Allah kitap Beşiktaş

IL Capitano

bobo zammi kaptigindan beri ortada yok...
aslinda varda gol yok... :)
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

@LAYINA GİDER

carsi52

Çift forvet bobo iLe higuain birde forvet arkası deLgado yada ricardinho ikisinden biri.Bundan sonra bakıcaz.
Bölünür senin için uykular!

erkann

bobo nun nesi suçu var allah aşkına 5 tane adam arasında tek başına
ne yapsın yardımlaşma yok takımda ilerde çoğalmayı beceremiyoz bence

allen ıverson

Tek çözüm 2 forvet oynamak ben anlamıyorum kim icat etti bu tek forvet hikayesini futbolun ana kuralıdır orta geldigi zaman bir forvet ön direge gider;digeri arka direge  tek forvetle olmaz bu iş....mesela 2 forvet oynadıgında çapraz koşu yaparsın stoperleri peşine takıp orta sahadaki adamlara alan açarsın mesela delgado o alanları degerlendirir bobo yu suçlamamak lazım başında 4 kişi vardı ama çok kilo aldıgı belli oluyo.. :bayrak

Kartalizmatik

kaleye 18 yayından 10 tane şut atılsa 1 tanesi gol olur oda olmadı diyelim karambolde usta olan nobre gibi bir oyuncu kaleciden seken topu tamamlar..neden kaleye şut atılmadığını bir türlü anlayamıyorum..nobre ve bobo kesinlikle çift forvet oynamalı yoksa sezon sonunu 4 golle bitiririz
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

allen ıverson

Dedigin gibi arkadaşım şut atmıyolar kaleye mesela gs rakibimiz oldugu için örnek veriyorum bol goool atıyolar adamlar devamlı kaleye şut çekiyolar....

Kartalizmatik

elimizde nobre gibi karambol ustası bir oyuncu varken ve delgado,ricardinho,tello gibi şut atabilecek oyuncular varken şut atmamak aptallık bana göre
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

allen ıverson

[KralKartal]

Eksik hala OYUN kurucudur...Rico veya delgado gonderilsin
yerine IYI bir 10 numara alinsin demistim.. ama
ikiside kaldi... gecen sene tekrarlanacak...
..
Ne delgado ne rico, bunu yapabiliyor..yani oyun kurabiliyor...
yani yapsada, arada yapiyor, sonra ortalarda yoklar..

+ tabi bobonun yaninada adam gibi bir forvet
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

bence asil sorun oyun anlayisi ve hocamizin yanlis taktigi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

sentinel

arkdaslar tek forvet cıkyıosun maca tek bi atagımız bile yok delgadoyu neden cıkartırsın anlamam... orda cift forvet cıkcaksınya resmen ezdiadamlar ya korkat futbol vardı dün sahada
Dark TranquilliTy